Wiadomości | 17.01.23

Rezvani Motors podało datę premiery swojego kuloodpornego SUV-a VENGEANCE

Stworzony ze świata gier wideo, model inspirowany militariami, jeden z najbardziej wyjątkowych SUV-ów zostanie po raz pierwszy pokazany na żywo.


Rezvani Motors podało datę premiery swojego kuloodpornego SUV-a VENGEANCE

Od lat Rezvani Motors tworzy jedne z najbardziej agresywnych i pomysłowych projektów SUV-ów, które trafiają na rynek. Ale ponieważ niektóre z najbardziej kreatywnych pojazdów wciąż tkwiły w grach wideo, zrodził się pomysł: przenieść pojazd, który kiedyś był dostępny tylko w grach wideo, do świata rzeczywistego. Rezvani podjął wyzwanie ożywienia tego ekstremalnego projektu, pierwotnie zaprojektowanego przez jednego z najbardziej znanych projektantów samochodowych gier wideo, który oddaje doświadczenia świata gier wideo. Dziś Rezvani Motors prezentuje swojego trzeciego SUV-a, który jest jednym z najbardziej ekscytujących siedmioosobowych SUV-ów na rynku: Rezvani Vengeance. Po sukcesie najpotężniejszego na świecie modelu TANK i niezwykle sprawnego modelu Herculesa 6x6, Rezvani Vengeance przenosi kierowców z wyimaginowanego świata gier do rzeczywistości. 

 

Zespół Rezvaniego podjął wyzwanie urzeczywistnienia tego wirtualnego pojazdu za pomocą zaawansowanych technik projektowania, które łączą świat gier ze światem motoryzacji. Najnowocześniejsza technologia drukowania i modelowania 3D, a także metody wirtualnego rzeźbienia, zostały wykorzystane przez artystę cyfrowego i twórcę pojazdów do gier wideo, Milena Iwanowa. Ostateczny projekt zmienił się w stosunku do oryginału zaprojektowanego przez Milena, aby pasował do garażu i był praktyczny, ale nie z tego świata. Agresywna linia nadwozia czerpie inspirację z dwóch kluczowych obszarów: futurystycznych pojazdów wirtualnego świata i najzdolniejszych wojskowych SUV-ów, z których oba pomogły ukształtować projekt Vengeance.

 


W październiku firma zaprezentowała pierwsze zdjęcia pojazdu, Rezvani VENGEANCE, a teraz po raz pierwszy pokaże model VENGEANCE na żywo.Ekscytująca premiera odbędzie się w Sobotę, 21 stycznia 2023 roku.Nowy samochód od Sony? Tak, kupisz go już za 3 lata
Wiadomości | 09.01.23

Nowy samochód od Sony? Tak, kupisz go już za 3 lata

Podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas zaprezentowano nowy prototyp pojazdu nazwany Afeela, opracowany wspólnie przez Sony i Hondę.

BMW XM Label Red, najmocniejszy model BMW M, jaki kiedykolwiek powstał
Super Cars | 12.04.23

BMW XM Label Red, najmocniejszy model BMW M, jaki kiedykolwiek powstał

738 KM. BMW M prezentuje jeszcze mocniejszą, bardziej ekskluzywną wersję swojego pierwszego w historii zelektryfikowanego pojazdu o wysokich osiągach.

Maserati MCXtrema, nowa wyścigowa bestia z Tridentu zaprezentowana podczas Monterey Car Week
Premiery | 22.08.23

Maserati MCXtrema, nowa wyścigowa bestia z Tridentu zaprezentowana podczas Monterey Car Week

Wyprodukowano jedynie 62 egzemplarze tego supersportowego samochodu o mocy 730 KM każdy, zaprojektowanego na tor, bez homologacji typu do poruszania się po drogach.