Wiadomości | 17.01.23

Rezvani Motors podało datę premiery swojego kuloodpornego SUV-a VENGEANCE

Stworzony ze świata gier wideo, model inspirowany militariami, jeden z najbardziej wyjątkowych SUV-ów zostanie po raz pierwszy pokazany na żywo.


Rezvani Motors podało datę premiery swojego kuloodpornego SUV-a VENGEANCE

Od lat Rezvani Motors tworzy jedne z najbardziej agresywnych i pomysłowych projektów SUV-ów, które trafiają na rynek. Ale ponieważ niektóre z najbardziej kreatywnych pojazdów wciąż tkwiły w grach wideo, zrodził się pomysł: przenieść pojazd, który kiedyś był dostępny tylko w grach wideo, do świata rzeczywistego. Rezvani podjął wyzwanie ożywienia tego ekstremalnego projektu, pierwotnie zaprojektowanego przez jednego z najbardziej znanych projektantów samochodowych gier wideo, który oddaje doświadczenia świata gier wideo. Dziś Rezvani Motors prezentuje swojego trzeciego SUV-a, który jest jednym z najbardziej ekscytujących siedmioosobowych SUV-ów na rynku: Rezvani Vengeance. Po sukcesie najpotężniejszego na świecie modelu TANK i niezwykle sprawnego modelu Herculesa 6x6, Rezvani Vengeance przenosi kierowców z wyimaginowanego świata gier do rzeczywistości. 

 

Zespół Rezvaniego podjął wyzwanie urzeczywistnienia tego wirtualnego pojazdu za pomocą zaawansowanych technik projektowania, które łączą świat gier ze światem motoryzacji. Najnowocześniejsza technologia drukowania i modelowania 3D, a także metody wirtualnego rzeźbienia, zostały wykorzystane przez artystę cyfrowego i twórcę pojazdów do gier wideo, Milena Iwanowa. Ostateczny projekt zmienił się w stosunku do oryginału zaprojektowanego przez Milena, aby pasował do garażu i był praktyczny, ale nie z tego świata. Agresywna linia nadwozia czerpie inspirację z dwóch kluczowych obszarów: futurystycznych pojazdów wirtualnego świata i najzdolniejszych wojskowych SUV-ów, z których oba pomogły ukształtować projekt Vengeance.

 


W październiku firma zaprezentowała pierwsze zdjęcia pojazdu, Rezvani VENGEANCE, a teraz po raz pierwszy pokaże model VENGEANCE na żywo.Ekscytująca premiera odbędzie się w Sobotę, 21 stycznia 2023 roku.Dwa różne pomysły na jazdę offroad według Lexusa
Tuning | 18.01.22

Dwa różne pomysły na jazdę offroad według Lexusa

Na Tokyo Auto Salon 2022 Lexus zaprezentował dwa prototypowe auta do jazdy w terenie. NX PHEV Offroad Concept oraz wodorowy ROV Concept, luksusowy buggy.

Chevy Beast Concept
Concept Cars | 04.11.21

Chevy Beast Concept

Zaprojektowany, aby zademonstrować możliwości komponentów Chevrolet Performance, napędzany silnikiem o mocy 650 koni mechanicznych z doładowaniem. SEMA Show 2021.

Jaguar Racing gotowy na sezon siódmy Formuły E
MotorSport | 22.02.21

Jaguar Racing gotowy na sezon siódmy Formuły E

Jaguar Racing powraca do elektrycznych wyścigów ulicznych w piątym sezonie Mistrzostw Świata Formuły E. ABB FIA