Wiadomości | 04.07.20

Nowe Mitsubishi Outlander PHEV 2020 na podium w rankingach

Zaledwie 2 miesiące po rynkowym debiucie w Polsce, najnowszy model Mitsubishi Outlander PHEV 2020 wspiął się na drugie miejsce w rankingu wartości rezydualnych sporządzanym przez specjalistów z firmy Eurotax. Jest także drugim najczęściej kupowanym modelem PHEV w naszym kraju.


Nowe Mitsubishi Outlander PHEV 2020 na podium w rankingach

Zaledwie 2 miesiące po rynkowym debiucie w Polsce, najnowszy model Mitsubishi Outlander PHEV 2020 wspiął się na drugie miejsce w rankingu wartości rezydualnych sporządzanym przez specjalistów z firmy Eurotax.  Jest także drugim najczęściej kupowanym modelem PHEV w naszym kraju. Taki rezultat był możliwy dzięki zaufaniu do marki Mitsubishi, będącej pionierem technologii PHEV I bardzo dobrej opinii klientów na temat tego modelu.

Specjaliści z Eurotax, którzy przygotowują prognozy wartości rezydualnych samochodów dostępnych na polskim rynku, sporządzili ranking takich wartości dla modeli z napędem PHEV. Mitsubishi Outlander PHEV 2020 - najpopularniejszy na świecie I w Europie samochód SUV z elektrycznym napędem hybrydowym z zasilaniem z gniazdka (plug-in), który zadebiutował w Polsce w kwietniu tego roku znalazł się na drugim miejscu tego zestawienia, wyprzedzając takie modele, jak Volvo XC90, Skoda Superb, Peugeot 3008 czy BMW 3. Analiza, w której uwzględniono 10 modeli, zakłada przebieg 40 000 km w ciągu 24 miesięcy. Na tak wysoką ocenę modelu Outlander PHEV 2020 z pewnością miały wpływ znakomite warunki aż 8-letniej gwarancji na baterię trakcyjną i niski koszt eksploatacji. Koszt ładowania do pełnej pojemności całkowicie rozładowanego akumulatora wynosi około 6 złotych. Całkowite koszty eksploatacji nowego Outlandera PHEV są dodatkowo obniżone za sprawą braku skrzyni biegów i mniejszym obciążeniom części mechanicznych (szczególnie silnika spalinowego), podczas, gdy części napędu elektrycznego oraz komponenty elektroniczne są niemal bezobsługowe. Zużycie paliwa jest znacznie niższe, niż w porównywalnym samochodzie z klasycznym układem napędowym. Zalety samochodu uzupełnia poszerzona gwarancja producenta. Na baterię trakcyjną MMC oferuje gwarancję aż na 8 lat do 160.000 km, jako dodatek do standardowej, 5-letniej gwarancji na wszystkie elementy, jaką Mitsubishi Motors udziela na swoje samochody wraz z 5-letnim, nielimitowanym przebiegiem Mitsubishi Assistance Package.

 

Mitsubishi Outlander PHEV 2020 zanotował także w kwietniu i maju drugi najlepszy wynik sprzedaży wśród aut z napędem PHEV plasując się jedynie za Skodą Superb i przed modelami Kia Xceed, BMW X5, Ford Kuga, Peugeot 3008, BMW 3, Mini Countryman oraz Volvo XC90 i XC60.

O sukcesie nowego modelu Mitsubishi Outlander PHEV zdecydowały kluczowe dla klientów zalety: funkcjonalność SUV-a, dobrze wyciszone I wyposażone wnętrze, dynamika elektrycznego napędu na 4 koła oraz duży zasięg I łatwość ładowania baterii – także ze zwyklego gniazdka 230 V w połączeniu z rekordowo niską emisją CO2. Ważnym atutem Mitsubishi Outlandera PHEV jest także jego wszechstronność - pojazd może być napędzany wyłącznie silnikami elektrycznymi – np. w strefie bezemisyjnej natomiast napęd hybrydowy umożliwia dłuższą podróż. Nowy model Mitsubishi to jedyny pojazd PHEV w klasie SUV, który może być ładowany ze stacji szybkiego ładowania. Miesięczne raty przy zakupie Mitsubishi Outlandera PHEV 2020 startują już od 1 140 zł netto miesięcznie w przypadku leasingu operacyjnego Lease & Go skierowanego do przedsiębiorców oraz 1 996 zł brutto dla kredytu. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie https://www.mitsubishi.pl/samochody/outlander-phev.Historia Golfa GTI
Wiadomości | 14.05.20

Historia Golfa GTI

Pierwszy Golf GTI, zaprezentowany podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie 1975 roku, był świeży i dziki. Przypisano go do kategorii motoryzacyjnej, która do tej pory nie istniała - sportowe samochody kompaktowe z napędem na przednie koła lub hot-hatche.

Nettuno nowy silnik od Maserati, który wykorzystuje technologię F1 w samochodzie drogowym
Wiadomości | 01.07.20

Nettuno nowy silnik od Maserati, który wykorzystuje technologię F1 w samochodzie drogowym

Nowy silnik jest bijącym sercem supersamochodu sportowego MC20, którego światowa premiera odbędzie się we wrześniu.

Fiat 500 3+1 Światowa premiera
Elektryczne | 23.10.20

Fiat 500 3+1 Światowa premiera

Olivier François, prezes Fiat Brand, przedstawia światową premierę nowej 500 3 + 1 i całej gamy nowej 500 w Lingotto w Turynie. Wideo