Wiadomości | 07.02.24

Nowe BMW serii 5 Touring

Duży Touring od BMW: sportowy, elegancki, wszechstronny, a teraz także w pełni elektryczny. Wprowadzenie na rynek w Niemczech i wielu innych krajach europejskich nastąpi w maju 2024 r.

BMW serii 5 Touring – kwintesencja radości z jazdy, sportowej elegancji i nowoczesnej funkcjonalności w segmencie premium wyższej klasy średniej – wkracza w nową erę. Dzięki licznym innowacyjnym rozwiązaniom cyfrowym, nowatorskim systemom zautomatyzowanej jazdy i parkowania, zwiększonemu zrównoważonemu rozwojowi w całym cyklu życia produktu oraz – po raz pierwszy w BMW i5 Touring – w pełni elektrycznemu napędowi, szósta generacja tego modelu jest bardziej progresywna niż kiedykolwiek wcześniej. Stylowa prezencja, sportowy charakter, wszechstronność i komfort przestrzenny sprawiają, że nowe BMW serii 5 Touring idealnie nadaje się zarówno do jazdy codziennej, jak i podróży.

 

Elastyczna architektura napędu umożliwia produkcję różnych wariantów tego modelu z wysokowydajnymi silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, układami hybrydowymi plug-in i napędami elektrycznymi na wspólnej linii produkcyjnej w zakładach BMW Group w Dingolfing. Wprowadzenie na rynek w Niemczech, wielu innych krajach europejskich i Japonii nastąpi w maju 2024 r., a na kolejnej rynki – w czerwcu 2024 r.1978 Jeep Cherokee 4xe Concept
Tuning | 03.04.23

1978 Jeep Cherokee 4xe Concept

Kolejna podróż w przeszłość prowadzi do tegorocznej wersji koncepcyjnej Resto-mod. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023.

SEAT Sales Online. Kolejna marka zaczyna sprzedaż swoich samochodów przez internet
Wiadomości | 04.08.20

SEAT Sales Online. Kolejna marka zaczyna sprzedaż swoich samochodów przez internet

Nowa platforma SEAT-a zapewni wgląd w ofertę nowych samochodów z całej Polski dostępnych od ręki. Producent rozbudował intuicyjną wyszukiwarkę pojazdów o opcję wyboru sposobu finansowania, dostosowanego do potrzeb firmy i osób prywatnych.

Ekscytująca cyber pomarańcza. Mustang MACH-E GT z nowym kolorem
Wiadomości | 10.06.20

Ekscytująca cyber pomarańcza. Mustang MACH-E GT z nowym kolorem

Kolor lakieru to ważna rzecz dla klientów, którzy kupują Mustanga. Ford wprowadza Mustanga Mach-E GT w kolorze Cyber Orange Metallic - odważny, przyciągający wzrok kolor nadwozia klasy premium zaprojektowany przez ekspertów od kolorów i materiałów firmy dla tych, którzy chcą zwrócić uwagę dwa razy.