Wiadomości | 07.02.24

Nowe BMW serii 5 Touring

Duży Touring od BMW: sportowy, elegancki, wszechstronny, a teraz także w pełni elektryczny. Wprowadzenie na rynek w Niemczech i wielu innych krajach europejskich nastąpi w maju 2024 r.

BMW serii 5 Touring – kwintesencja radości z jazdy, sportowej elegancji i nowoczesnej funkcjonalności w segmencie premium wyższej klasy średniej – wkracza w nową erę. Dzięki licznym innowacyjnym rozwiązaniom cyfrowym, nowatorskim systemom zautomatyzowanej jazdy i parkowania, zwiększonemu zrównoważonemu rozwojowi w całym cyklu życia produktu oraz – po raz pierwszy w BMW i5 Touring – w pełni elektrycznemu napędowi, szósta generacja tego modelu jest bardziej progresywna niż kiedykolwiek wcześniej. Stylowa prezencja, sportowy charakter, wszechstronność i komfort przestrzenny sprawiają, że nowe BMW serii 5 Touring idealnie nadaje się zarówno do jazdy codziennej, jak i podróży.

 

Elastyczna architektura napędu umożliwia produkcję różnych wariantów tego modelu z wysokowydajnymi silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, układami hybrydowymi plug-in i napędami elektrycznymi na wspólnej linii produkcyjnej w zakładach BMW Group w Dingolfing. Wprowadzenie na rynek w Niemczech, wielu innych krajach europejskich i Japonii nastąpi w maju 2024 r., a na kolejnej rynki – w czerwcu 2024 r.Cupra Formentorze VZ5 od MANHART Performance
Tuning | 21.02.23

Cupra Formentorze VZ5 od MANHART Performance

Zespół MANHART Performance przedstawił dziś rozpoczęcie prac nad nowym programem dla pierwszego w historii modelu MANHART Cupra.

Zespół Mercedes-Benz EQ ogłosił skład w siódmym sezonie Formuły E
MotorSport | 08.11.20

Zespół Mercedes-Benz EQ ogłosił skład w siódmym sezonie Formuły E

W 7. sezonie Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA w barwach ekipy Mercedes-Benz EQ wystartują Nyck de Vries i Stoffel Vandoorne

Wnętrza modelu ENYAQ iV
Wiadomości | 07.11.20

Wnętrza modelu ENYAQ iV

ŠKODA prezentuje wnętrza modelu ENYAQ iV: inspirujące opcje Design Selections do wyboru.