Wiadomości | 25.01.21

Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży

SUV ze stałym napędem na wszystkie koła, wykonany w nowym designie, idealnie nadaje się zarówno do turystyki terenowej, jak i codziennych wycieczek po mieście.

SUV LADA oferowany jest w dwóch głównych wersjach: Niva Travel i Niva Travel Off-Road, przy czym ta ostatnia wyróżnia się standardową fajką, oponami terenowymi oraz body kitem wykonanym z niemalowanego tworzywa sztucznego, który chroni szkliwo karoserii w niekorzystnych warunkach warunki drogowe.

 

LADA Niva Travel kompaktowy i pojemny, wygodny i dobrze wyposażony SUV ma wysoki poziom zdolności terenowych. Model ma znakomity jak na swoją klasę prześwit - 220 mm. Stały napęd na wszystkie koła zapewnia stałą gotowość do pokonywania przeszkód, równomierny rozkład obciążenia na zespołach pojazdów oraz przewidywalne zachowanie przy różnych prędkościach i na różnych powierzchniach. Zredukowana przekładnia w skrzyni rozdzielczej zapewnia możliwość poruszania się w trudnych warunkach i przy dużym obciążeniu: włączenie zredukowanej przekładni zwiększa moment obrotowy na kołach napędowych 2127 razy i zapewnia stabilny ruch samochodu przy niskich prędkościach. Zablokowanie środkowego mechanizmu różnicowego pomaga pokonywać bardzo trudny teren. Certyfikowana fajka zapobiega przedostawaniu się wody do układu dolotowego silnika i pozwala pokonywać brody o głębokości 0,5 metra. Już w podstawowej konfiguracji LADA Niva Travel jest wyposażona w stalowe zabezpieczenie skrzyni korbowej.Volkswagen wprowadza na rynek zupełnie nowy kabriolet modelu T-Roc
Wiadomości | 30.04.20

Volkswagen wprowadza na rynek zupełnie nowy kabriolet modelu T-Roc

Pierwsze egzemplarze Volkswagena T-Roc w wersji kabriolet są w drodze do salonów sprzedaży. W samą porę na wiosnę. Pierwszy crossover kabriolet Volkswagena łączy to, co najlepsze w świecie kabrioletów i SUV-ów, łącząc przyjemność z jazdy z użytecznością i uderzającym designem oraz przekonuje atrakcyjną ceną: od 27.495 euro na rynku niemieckim.

Mercedes-AMG odświeżył model GLE SUV i GLE Coupe
Wiadomości | 01.02.23

Mercedes-AMG odświeżył model GLE SUV i GLE Coupe

Zmiany we wszystkich dziedzinach sprawiają, że gama Mercedes-Benz GLE jest aktualna w obliczu ostrej konkurencji SUV-ów klasy premium.

Całkowicie nowa Kia Niro w trzech wersjach
Premiery | 21.04.22

Całkowicie nowa Kia Niro w trzech wersjach

Druga generacja crossovera Niro debiutuje w trzech wersjach, każdy bardziej skoncentrowany na designie i technologicznie wyposażony niż kiedykolwiek.