Wiadomości | 25.01.21

Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży

SUV ze stałym napędem na wszystkie koła, wykonany w nowym designie, idealnie nadaje się zarówno do turystyki terenowej, jak i codziennych wycieczek po mieście.

SUV LADA oferowany jest w dwóch głównych wersjach: Niva Travel i Niva Travel Off-Road, przy czym ta ostatnia wyróżnia się standardową fajką, oponami terenowymi oraz body kitem wykonanym z niemalowanego tworzywa sztucznego, który chroni szkliwo karoserii w niekorzystnych warunkach warunki drogowe.

 

LADA Niva Travel kompaktowy i pojemny, wygodny i dobrze wyposażony SUV ma wysoki poziom zdolności terenowych. Model ma znakomity jak na swoją klasę prześwit - 220 mm. Stały napęd na wszystkie koła zapewnia stałą gotowość do pokonywania przeszkód, równomierny rozkład obciążenia na zespołach pojazdów oraz przewidywalne zachowanie przy różnych prędkościach i na różnych powierzchniach. Zredukowana przekładnia w skrzyni rozdzielczej zapewnia możliwość poruszania się w trudnych warunkach i przy dużym obciążeniu: włączenie zredukowanej przekładni zwiększa moment obrotowy na kołach napędowych 2127 razy i zapewnia stabilny ruch samochodu przy niskich prędkościach. Zablokowanie środkowego mechanizmu różnicowego pomaga pokonywać bardzo trudny teren. Certyfikowana fajka zapobiega przedostawaniu się wody do układu dolotowego silnika i pozwala pokonywać brody o głębokości 0,5 metra. Już w podstawowej konfiguracji LADA Niva Travel jest wyposażona w stalowe zabezpieczenie skrzyni korbowej.Smart EQ fortwo edycja bluedawn
Tuning | 28.01.21

Smart EQ fortwo edycja bluedawn

Smart prezentuje prawdziwy zawrót głowy w postaci nowego specjalnego modelu, smart EQ fortwo edition bluedawn.

Światowa premiera nowego Volkswagena Polo
Premiery | 22.04.21

Światowa premiera nowego Volkswagena Polo

Ewolucja na kolejny poziom: Nowe Polo jako jedno z pierwszych w swojej klasie oferuje częściowo zautomatyzowaną jazdę.

1949 godzin, 7 krajów europejskich i około 3700 km po prostu Abarth Tour of Europe
Wiadomości | 06.07.20

1949 godzin, 7 krajów europejskich i około 3700 km po prostu Abarth Tour of Europe

Dzisiejszy dzień ?Tour of Europe in 1949 Hours? rozpoczyna się ponownie od Turynu. Projekt jest ekscytującą europejską trasą na pokładzie Abarth 695 70 ° Anniversary, na wielostopniowej trasie o długości około 3700 km, z Holandii do Portugalii. Ponownie uruchamiamy potężny silnik limitowanej edycji stworzonej z okazji 70. urodzin marki Scorpion po dłuższym postoju w ciągu ostatnich kilku miesięcy z powodu blokady. Teraz jest gotowy, aby wrócić na trasę ?Tour of Europe in 1949 Hours?, świętowania historii marki Scorpion, a także zamiłowania do wyzwań i ciągłego poszukiwania wydajności.