Wiadomości | 25.01.21

Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży

SUV ze stałym napędem na wszystkie koła, wykonany w nowym designie, idealnie nadaje się zarówno do turystyki terenowej, jak i codziennych wycieczek po mieście.

SUV LADA oferowany jest w dwóch głównych wersjach: Niva Travel i Niva Travel Off-Road, przy czym ta ostatnia wyróżnia się standardową fajką, oponami terenowymi oraz body kitem wykonanym z niemalowanego tworzywa sztucznego, który chroni szkliwo karoserii w niekorzystnych warunkach warunki drogowe.

 

LADA Niva Travel kompaktowy i pojemny, wygodny i dobrze wyposażony SUV ma wysoki poziom zdolności terenowych. Model ma znakomity jak na swoją klasę prześwit - 220 mm. Stały napęd na wszystkie koła zapewnia stałą gotowość do pokonywania przeszkód, równomierny rozkład obciążenia na zespołach pojazdów oraz przewidywalne zachowanie przy różnych prędkościach i na różnych powierzchniach. Zredukowana przekładnia w skrzyni rozdzielczej zapewnia możliwość poruszania się w trudnych warunkach i przy dużym obciążeniu: włączenie zredukowanej przekładni zwiększa moment obrotowy na kołach napędowych 2127 razy i zapewnia stabilny ruch samochodu przy niskich prędkościach. Zablokowanie środkowego mechanizmu różnicowego pomaga pokonywać bardzo trudny teren. Certyfikowana fajka zapobiega przedostawaniu się wody do układu dolotowego silnika i pozwala pokonywać brody o głębokości 0,5 metra. Już w podstawowej konfiguracji LADA Niva Travel jest wyposażona w stalowe zabezpieczenie skrzyni korbowej.Poznaj szeroki wybór napędów Mitsubishi ASX nowej generacji
Wiadomości | 09.06.22

Poznaj szeroki wybór napędów Mitsubishi ASX nowej generacji

Nowy ASX będzie wyposażony w pięć wariantów benzynowych i zelektryfikowanych układów napędowych, opracowanych na rynek europejski.

Elektryczny Buick Velite 7 oficjalnie zadebiutował na rynku chińskim
Elektryczne | 25.06.20

Elektryczny Buick Velite 7 oficjalnie zadebiutował na rynku chińskim

Kompaktowy SUV EV ma przekonujący zasięg wynoszący 500 kilometrów oraz spełnia globalne standardy GM dotyczące bezpieczeństwa i niezawodności akumulatorów.

BMW wprowadza na drogi samochody wodorowe
Wiadomości | 27.02.23

BMW wprowadza na drogi samochody wodorowe

Po czterech latach prac rozwojowych projekt rozwojowy BMW iX5 Hydrogen wchodzi w kolejną kluczową fazę.