Concept Cars | 23.03.21

Jeep Orange Peelz

Marka Jeep debiutuje z niezwykłymi pojazdami koncepcyjnymi na Wielkanocne Safari Jeepa w 2021 roku.

Zelektryfikowana moc i elektryzujące osiągi dzisiejszych silników spalinowych łączą się z możliwościami terenowymi i swobodą jazdy, by zająć centralne miejsce podczas tegorocznego Easter Jeep Safari. Marka Jeep i zespoły Jeep Performance Parts ponownie łączą siły, aby stworzyć gamę niestandardowych pojazdów koncepcyjnych do pokonywania kultowych szlaków w Moab w stanie Utah. Entuzjaści z całego świata zgromadzą się od 27 marca do 4 kwietnia w Moabie na przedłużony wakacyjny tydzień przejażdżek po szlakach i technicznych jazd terenowych na jednym z najtrudniejszych i najbardziej malowniczych terenów.

 

Jeep Orange Peelz został oparty na dwudrzwiowym Wranglerze. Koncepcja tego samochodu jest hołdem dla długoletniego, otwartego, pełnego zabawy i wolności stylu życia, który sprawia, że Jeep Wrangler jest ikoną świata.
 
Projektanci Mopar znacznie poprawili dziedzictwo Wranglera na świeżym powietrzu, usuwając boczne i tylne szyby, instalując prototypowe półdrzwi JPP i niestandardowy zdejmowany jednoczęściowy szklany dach Freedom Top.
 
Osiągi terenowe zapewniają sprawdzony 2-calowy zestaw podnoszenia JPP z amortyzatorami FOX, które zwiększają prześwit. Tuż pod koncepcyjnymi stalowymi „górnymi” rozbłyskami błotników znajdują się 17-calowe aluminiowe koła JPP przystosowane do beadlocka, zamontowane na 37-calowych oponach błotnych BF Goodrich KM3 z kołpakami zaworów Mopar z logo Jeepa.
 
Wygląd dopełnia niestandardowa grafika w linii paska w kolorze Satin Black w zakresie 360 stopni oraz satynowe czarne plakietki na błotnikach Jeepa w stylu vintage, które dodatkowo podkreślają przyciągający wzrok kolor nadwozia Orange Peelz.
 
 
Niestandardowy stalowy zderzak JPP Rubicon zawiera prototypową 2-calową stalową osłonę grilla i ekskluzywną wciągarkę Rubicon Warn o udźwigu 8000 funtów JPP. Niestandardowe szyny skalne zapewniają doskonałą ochronę i trwałość podczas poważnych jazd w terenie.
 
W tylnej części pojazdu wzmocnienie zawiasów bramy obrotowej JPP pozwala na zamontowanie większego koła zapasowego. Wzmocnienie jest malowane proszkowo na czarno i współpracuje z zawiasem produkcyjnym, co ułatwia montaż. Zestaw relokacyjny JPP CHMSL (centralne, wysoko montowane światło stopu) montuje trzecie światło hamowania na środku koła zapasowego. Haki holownicze w kolorze nadwozia z tyłu iz przodu uzupełniają wygląd zewnętrzny.
 
 
Koncepcyjny Jeep Orange Peelz jest napędzany przez 3,6-litrowy Pentastar V-6 o mocy 285 koni mechanicznych i 260 funtów na stopę. momentu obrotowego współpracującego z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów TorqueFlite. Sprawdzony układ napędowy został wzbogacony o wlot zimnego powietrza JPP i układ wydechowy typu cat-back JPP.Przedstawiamy zupełnie nowego Nissana JUKE w Australii
Premiery | 19.05.20

Przedstawiamy zupełnie nowego Nissana JUKE w Australii

Większy, odważniejszy, lepszy. Zupełnie nowy Nissan JUKE jest napędzany trzycylindrowym silnikiem z turbodoładowaniem o pojemności 1,0 litra (84 kW / 180 Nm), który zapewnia imponującą wydajność i imponującą wydajność, a także funkcję zatrzymania / rozruchu na biegu jałowym w połączeniu z siedmiobiegową skrzynią DCT w standardzie

Radical Motorsport prezentuje Project 25
MotorSport | 02.01.23

Radical Motorsport prezentuje Project 25

Projekt 25 został zaprojektowany, aby pokazać kulminację wiedzy, którą Radical Motorsport zgromadził, produkując światowej klasy samochody wyścigowe przez ponad ćwierć wieku.

Kia Motors America zapowiedziało odświeżonego Stingera
Wiadomości | 08.03.21

Kia Motors America zapowiedziało odświeżonego Stingera

Stinger na nowo zdefiniował markę Kia, stając się jednym z najlepszych sportowych sedanów na świecie. Teraz Stinger ewoluował w coś jeszcze większego.