Premiery | 16.12.21

Nowa Kia Carens światowa premiera w Indiach

To kolejny globalny model Kia made in India, który łączy w sobie wyrafinowanie rodzinnego kierowcy i sportowy charakter SUV-a w jednym atrakcyjnym pakiecie.

Kia Corporation zaprezentowała dziś Carensa podczas światowej premiery w Indiach. Pojazd rekreacyjny (RV) to kolejny globalny produkt marki Kia „made in India”, który łączy w sobie wyrafinowanie rodzinnego kierowcy i sportowy charakter SUV-a w jednym atrakcyjnym pakiecie.

 

Kia Carens, przeznaczona dla nowoczesnych indyjskich rodzin, to wygodny i przestronny trzyrzędowy samochód z najdłuższym rozstawem osi w swojej klasie. Samochód jest dostarczany z pierwszym w Indiach pakietem bezpieczeństwa Hi-Secure w standardzie we wszystkich wersjach wyposażenia, który obejmuje sześć poduszek powietrznych, co czyni go jednym z najbezpieczniejszych pojazdów w Indiach. Kia Carens to także samochód z łącznością, który jest wyposażony w wiele wiodących w swojej klasie funkcji, wyznaczając nowe standardy w branży.

 

„Dzięki odważnemu projektowi, zaawansowanym technologicznie funkcjom i wiodącym w branży systemom bezpieczeństwa, Kia Carens ma stworzyć zupełnie nowy segment i punkt odniesienia w branży dla pojazdów rodzinnych” – powiedział Ho Sung Song, prezes i dyrektor generalny Kia Corporation. „Kia jest szczególnie zaszczycona, że wprowadza Carens w Indiach, gdzie nabierają kształtu nowe pomysły i innowacje. Jesteśmy przekonani, że Kia Carens zapewni nowoczesnej rodzinie znaczące wrażenia zarówno w życiu codziennym, jak i rekreacyjnym”.

 

Tae-Jin Park, dyrektor zarządzający i dyrektor generalny Kia India, powiedział: „Indie są różnorodne, a ludzie tutaj mają różne preferencje. Uważam, że jest to najbardziej ekscytujący wgląd, jaki próbowaliśmy odblokować podczas opracowywania Carens. bogaty, ma artyzm w swoim designie, jest wygodny i elegancki; mieści wszystko, czego nowoczesna indyjska rodzina chciałaby mieć w swoim samochodzie. Carens, pod każdym względem, to kolejna prawdziwie zorientowana na klienta oferta Kia. zrewolucjonizować i na nowo zdefiniować rodzinne dojazdy do pracy, to kolejny przełomowy produkt dedykowany naszym wymagającym indyjskim klientom”.

 

Kia Carens będzie dostępna w Indiach, a także na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2022 roku.Premiera Lamborghini Sián Roadster
Premiery | 08.07.20

Premiera Lamborghini Sián Roadster

Limitowana wersja roadstera wizjonerskiego super sportowego samochodu V12, łącząca przełomowe technologie hybrydowe i design. Wideo.

Toyota Tacoma 2024 premiera na Big Island na Hawajach
Premiery | 20.05.23

Toyota Tacoma 2024 premiera na Big Island na Hawajach

Całkowicie nowa Toyota Tacoma to czwarta generacja najlepiej sprzedającego się pickupa średniej wielkości w ciągu ostatnich 18 lat.

Policja otrzyma nowe radiowozy Suzuki S-Cross
Wiadomości | 11.05.23

Policja otrzyma nowe radiowozy Suzuki S-Cross

Targi Polsecure w Kielcach były okazją, by zaprezentować nowe policyjne radiowozy Suzuki S-Cross, które wkrótce wyjadą na nasze drogi.