Premiery | 18.02.21

Nowa Honda HR-V Hybrid nowej generacji

Honda zaprezentowała najnowszą generację swojego popularnego kompaktowego SUV-a HR-V.

Honda zaprezentowała najnowszą generację swojego popularnego kompaktowego SUV-a HR-V, dostępnego po raz pierwszy w standardzie z mocnym i dynamicznym dwusilnikowym układem napędowym e: HEV. Całkowicie nowy HR-V zapewnia wyjątkową wydajność hybrydową oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i technologii, a wszystko to w odważnej i eleganckiej formie inspirowanej coupe, zaprojektowanej w celu zwiększenia wiodącej w swojej klasie przestrzeni wewnętrznej i komfortu, z którego znana jest tabliczka znamionowa.

 

Dostępny w Europie od końca 2021 roku, nowy HR-V to najnowszy model w gamie Hondy, noszący znaczek e: HEV (hybrydowy pojazd elektryczny), będący następstwem odświeżonego CR-V i nowego Jazzu, który pojawił się na rynku w 2020 roku. poszerza zelektryfikowaną linię Hondy w miarę zbliżania się marki do celu, jakim jest elektryfikacja wszystkich głównych europejskich modeli do 2022 roku.

 

Stylizacja klasy premium SUV

HR-V e: HEV nowej generacji zyskuje charakterystyczną prezencję SUV-a w kompaktowej stylistyce inspirowanej coupé. Nowy model ucieleśnia spójną, czystą i nowoczesną filozofię projektowania marki, widoczną w innych najnowszych modelach Hondy, która jest zgodna z kluczowymi koncepcjami funkcjonalności i piękna.

 

Projekt obejmuje nową, odważną zintegrowaną osłonę chłodnicy, a kształt nadwozia obejmuje długą maskę i ostrzejsze, bardziej pionowe boki, aby nie wpływać na przestrzeń wewnętrzną. Środek maski jest niski i płaski, z linią ramion biegnącą do podstawy słupków A, co daje poczucie stabilności i bezpieczeństwa, które dodatkowo podkreśla estetykę SUV-a.

 

Wyjątkowa przestrzeń, wygoda i użyteczność

Całkowicie nowy HR-V osiąga fascynujące połączenie stylistyki premium SUV-a i wyjątkowej przestronności dzięki sprytnemu opakowaniu elementów napędu hybrydowego. W rezultacie HR-V zachowuje wiodącą w swojej klasie przestrzeń wewnętrzną swojego poprzednika, z czterema dorosłymi osobami mogącymi siedzieć w maksymalnym komforcie.

 

Podobnie jak w przypadku nadwozia, przestronne wnętrze jest solidne, luksusowe SUV, ale z nowoczesnymi tkaninami i miękkimi w dotyku materiałami. Nowoczesna minimalistyczna estetyka, zapoczątkowana przez poziome ukształtowanie deski rozdzielczej, jest wynikiem uporządkowanego wnętrza i deski rozdzielczej, gdzie każdy element jest starannie rozmieszczony, aby nadać poczucie przestrzeni. Wrażenie przewiewności i przestrzeni zwiększa nowy system dyfuzji powietrza, który tworzy kurtynę świeżego powietrza obok i nad pasażerami, wypływającą z unikalnych otworów wentylacyjnych w kształcie litery L umieszczonych w górnych rogach deski rozdzielczej.Już jutro światowa premiera Audi Q4 Sportback e-tron concept
Wiadomości | 06.07.20

Już jutro światowa premiera Audi Q4 Sportback e-tron concept

Jesteś gotowy? Zaprezentujemy Ci Audi Q4 Sportback e-tron Concept. Dołącz do światowej premiery już jutro 7 lipca po 19:00.

Genesis oficjalnie pokazał zdjęcia G90
Wiadomości | 30.11.21

Genesis oficjalnie pokazał zdjęcia G90

Flagowy model Genesis zawiera najbardziej elegancką interpretację tożsamości projektowej Genesis, z super smukłą dwuliniową lampą zrealizowaną dzięki innowacjom technicznym.

Światowa premiera - ekstremalnie sportowy Bugatti Bolide
Super Cars | 28.10.20

Światowa premiera - ekstremalnie sportowy Bugatti Bolide

Bugatti opracował ekstremalnie skoncentrowany na torze hipersportowy samochód o niespotykanym stosunku masy do mocy wynoszącym zaledwie 0,67 kg na PS?