Concept Cars | 17.06.21

Hopium Machina Alpha 0 pierwszy prototyp luksusowego sedana wodorowego

Producent samochodów w 100% wodorowych, francuska firma Hopium, ujawnia projekt swojej platformy technologicznej oraz prototyp samochodu.



Limitowana seria Fiata 500 La Prima w wersji hatchback
Elektryczne | 09.06.20

Limitowana seria Fiata 500 La Prima w wersji hatchback

Po ogromnym sukcesie limitowanej edycji nowej 500 ?la Prima? w wersji cabrio, która została zaprezentowana w marcu br. w Mediolanie, gama nowej 500 powiększa się o drugą ?Launch Edition? - nową 500 ?la Prima? w wersji hatchback. To umiejętne połączenie nowego ?elektrycznego i zrównoważonego ducha? trzeciej generacji 500 z niepowtarzalnym designem i dbałością o szczegóły charakterystycznymi dla kultowego modelu Fiata i wyróżniającymi najlepsze produkty ?Made in Italy?.

Hipersamochód Czinger 21C lepszy i szybszy od wersji koncepcyjnej
Super Cars | 02.06.21

Hipersamochód Czinger 21C lepszy i szybszy od wersji koncepcyjnej

Amerykański startup z branży hipersamochodów przedstawia specyfikację wersji produkcyjnej swojego pierwszego modelu 21C, który pojawi się w 2023 r.

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM
Wiadomości | 27.01.21

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM

Nowy topowy model sportowych samochodów BMW M, który zostanie wprowadzony na rynek wiosną 2021 r.