Tuning | 05.03.24

Lamborghini Countach od Liberty Walk Performance

Premiera na Tokyo Auto Salon 2024. Ikona lat osiemdziesiątych, włoski styl i elegancja zaprezentowane w wersji japońskiej. Lamborghini Countach według Liberty Walk Performance.

Tokyo, stolica i największe miasto Japonii. To tutaj od 1983 roku odbywa się Tokyo Auto Salon czyli Tokyo Exciting Car Show, aby szerzyć na świecie kulturę samochodów niestandardowych. Ikona lat osiemdziesiątych, Lamborghini Countach według Liberty Walk. 


Liberty Walk Performance, marka, która powstała w odpowiedzi na prośby klientów o bardziej stylowy wygląd przebudowywanych samochodów. Ten japoński tuner samochodów uwielbia wzbudzać kontrowersje swoimi projektami, dzięki czemu o marce jest coraz głośniej.


Lamborghini Countach od Liberty Walk, którego premiera miała miejsce podczas tegorocznego Tokyo Auto Salon zgromadziła wielu fanów tej marki. Obszerne modyfikacje w tym klasycznym włoskim supersamochodzie będą bardzo mocno polaryzowały opinie wśród entuzjastów marki. Niektórym może spodobać się bardziej agresywny wygląd z dużym skrzydłem i szerokimi błotnikami, ale purystom prawdopodobnie nie spodobają się te modyfikacje.


Już pod koniec czerwca tego roku będziemy mieli okazję zobaczyć ten samochód na żywo podczas Ultrace we Wrocławiu, co sam zapowiedział właściciel firmy: Wataru Kato.Lamborghini przedstawia Huracán EVO Fluo Capsule
Tuning | 04.11.20

Lamborghini przedstawia Huracán EVO Fluo Capsule

Nowa kolekcja jasnych i odważnych kolorów dla super sportowego samochodu V10, wykonaną z matową farbą zewnętrzną z uzupełniającymi kolorami wnętrza i opcjami wykończenia.

Mercedes EQS pierwsze jazdy testowe przed premierą
Elektryczne | 03.04.21

Mercedes EQS pierwsze jazdy testowe przed premierą

Mercedes pokazał pierwsze wrażenia z jazdy nowym modelem EQS, którego oficjalna premiera nastąpi 15 kwietnia.

Hyundai przedstawia prototyp nowego i20 N
Wiadomości | 06.05.20

Hyundai przedstawia prototyp nowego i20 N

Prototyp nowego Hyundaia i20 N jest testowany w ekstremalnych warunkach na zamarzniętym jeziorze w północnej Szwecji wraz z i20 WRC oraz RM19. Jednocześnie Hyundai udostępnił nowe materiały promocyjne z tego wydarzenia.