Super Cars | 25.05.23

Nowa era designu Mercedes-Maybach

Seria Night wprowadza nowy, charakterystyczny wygląd do portfolio Maybacha dzięki ekstrawaganckim elementom nadwozia i wnętrza oraz ekskluzywnym wykończeniom.


Nowa era designu Mercedes-Maybach

Mercedes-Maybach przedstawia Night Series – kolejny rozdział w misji marki polegającej na rozwijaniu wyselekcjonowanego portfolio i tworzeniu momentów, w których rodzi się magia. Prezentuje uderzające detale, takie jak elementy z ciemnego chromu, powierzchnie odbijające światło jak oszlifowany klejnot oraz wnętrza, które wynoszą design Maybacha na nowy poziom. Dzięki nieoczekiwanej i progresywnej fabule serial Night Series przełamuje konwencje, by wzbudzić zainteresowanie nową marką wśród nowych odbiorców. Odzwierciedla to zarówno detale wnętrza, jak i nadwozia trzech modeli Mercedes-Maybach, na czele z Klasą S, a także EQS SUV – pierwszego elektrycznego Mercedesa-Maybacha – oraz GLS. Pakiet stylistyczny Maybach Night Series zapewnia zarówno styl, jak i solidność dzięki odważnemu wyglądowi, odzwierciedlającemu progresywny charakter pojazdów.

 

Progresywny pakiet stylistyczny Maybach Night Series został opracowany dla trzech modeli Mercedes-Maybach, z których wszystkie obejmują elementy w kolorze ciemnego chromu, detale w kolorze różowego złota, innowacyjny projekt kół uszlachetniony ciemnym, błyszczącym wzorem Maybach, a także akcenty we wnętrzu w jodełkę. Ekskluzywna animacja startowa Night Series dla interfejsu MBUX i wyjątkowe oświetlenie otoczenia uzupełniają paletę kolorów Night Series. Każdy model ma również własne, charakterystyczne sygnatury projektowe.

 

„Seria Night to najbardziej postępowy pakiet projektowy Maybacha – to nasza już dobrze znana najwyższa estetyka, wzmocniona wykwintnymi, ciemnymi motywami. Naszym celem było stworzenie ekscytującego nowego stylu, oferującego zabawne poczucie buntu, które jest nieoczekiwane dla tego, co zwykle zobaczyć w Mercedes-Maybach”. Gorden Wagener, główny projektant Mercedes-Benz Group AG

 

„Marka Mercedes-Maybach nadal silnie oddziałuje na światowych koneserów i jesteśmy dumni, że możemy zaoferować wyjątkowe wrażenia z motoryzacji, które oddaje to, co najlepsze w tradycji i postępie, dzięki produktom zgodnym z rozwojem trendów i tematami kulturowymi”. Michael Schiebe, dyrektor generalny Mercedes-AMG GmbH i Szef jednostek biznesowych Mercedes-Benz G-Class i Mercedes-Maybach

 

„Marka Mercedes-Maybach wykracza poza produkt, dlatego tak ważne jest tworzenie doświadczeń i opcji, które pasują do statusu i osobistego stylu naszych klientów. Night Series to kolejny krok w oferowaniu prawdziwie luksusowego, dostosowanego do potrzeb klienta doświadczenia nowej publiczności, ale jednocześnie odpowiadając na pragnienia obecnych klientów.” Daniel Lescow, szef Mercedes-Maybach w Mercedes-Benz Group AG

 Radical Motorsport przedstawia SR1 XXR najbardziej „radykalną” aktualizację swojego podstawowego samochodu
MotorSport | 27.04.23

Radical Motorsport przedstawia SR1 XXR najbardziej „radykalną” aktualizację swojego podstawowego samochodu

Największy brytyjski producent samochodów wyścigowych, potwierdził dziś najbardziej „radykalną” aktualizację swojego podstawowego modelu SR1, od sześciu lat.

Toyota Baby Lunar Cruiser
Concept Cars | 06.10.23

Toyota Baby Lunar Cruiser

Najnowsza koncepcja studia projektowego Toyoty. Najnowsze dzieło zostało zainspirowane pojazdem zbudowanym do jazdy na Księżycu.

BMW iDrive nowej generacji
Wiadomości | 21.03.21

BMW iDrive nowej generacji

Nowa interpretacja systemu obsługi, którego celem jest precyzyjne i adekwatne dostosowanie wszystkich funkcji obsługiwanych przez BMW iDrive do potrzeb i życzeń kierowcy.