Wiadomości | 26.01.23

Niższy, szybszy, bardziej dynamiczny, nowy Alpine A110 R

Każda część samochodu została przeprojektowana, aby wywołać wyjątkowe emocje i wrażenia z jazdy na torze, z konstrukcją samochodu dopasowaną do otwartej drogi.

Rozpoznawalny sportowy charakter leżący u podstaw alpejskiego DNA: Całkowicie nowy A110 R to połączenie wyjątkowych osiągów i zwiększonej przyjemności z jazdy, która czerpie z genetyki sportów motorowych. Siedząc za kierownicą tak atletycznego stworzenia, na pierwszy plan wysuwa się tylko jedno pragnienie: podnieść poziom adrenaliny i ścigać każdy rekord.


Każda część samochodu została przeprojektowana, aby wywołać wyjątkowe emocje. Niższy, szybszy, bardziej dynamiczny, ucieleśnia obsesję inżynierów polegającą na oferowaniu najlepszych wrażeń z jazdy na torze, z konstrukcją samochodu dopasowaną do otwartej drogi.


Tysiące godzin pracy poświęcono na znalezienie idealnej równowagi między sportową dynamiką a jeszcze mocniejszym zawieszeniem. Całkowicie nowy Alpine A110 R oferuje pierwszorzędną stabilność przy dużych prędkościach i na zakrętach. Jego regulowane amortyzatory są dokładnie tym, czego szukają entuzjaści, aby mogli dostosować każdą emocję.


Dzięki swojej wyjątkowej lekkości A110 R jest wyważony i komunikatywny, pozostając łatwym w sterowaniu, jednocześnie przesuwając przyczepność do granic możliwości. Ruchy ciała są ograniczone, szczególnie podczas hamowania. Pozycja kierowcy została wzmocniona dzięki kubełkowym fotelom wyposażonym w 6-punktowe pasy Sabelt, które przywołują najintensywniejsze emocje podczas wyścigów samochodowych i zapewniają niezrównaną stabilność, aby cieszyć się każdym zakrętem. Dźwięk silnika jest hołdem dla zapierającej dech w piersiach mocy samochodu. Wszystko jest teraz możliwe dzięki najbardziej radykalnemu samochodowi Alpine w historii, pierwszemu w gamie, który rozpędza się od 0 do 100 km/h w mniej niż cztery sekundy.Volkswagen wprowadza na rynek zupełnie nowy kabriolet modelu T-Roc
Wiadomości | 30.04.20

Volkswagen wprowadza na rynek zupełnie nowy kabriolet modelu T-Roc

Pierwsze egzemplarze Volkswagena T-Roc w wersji kabriolet są w drodze do salonów sprzedaży. W samą porę na wiosnę. Pierwszy crossover kabriolet Volkswagena łączy to, co najlepsze w świecie kabrioletów i SUV-ów, łącząc przyjemność z jazdy z użytecznością i uderzającym designem oraz przekonuje atrakcyjną ceną: od 27.495 euro na rynku niemieckim.

Całkowicie elektryczny Bulli czyli światowa premiera nowego ID. Buzz
Premiery | 09.03.22

Całkowicie elektryczny Bulli czyli światowa premiera nowego ID. Buzz

Volkswagen prezentuje nowe ID. Buzz oraz ID. Buzz Cargo podczas dzisiejszej premiery w Hamburgu.

Ferrari zaprezentowało model Purosangue
Premiery | 20.09.22

Ferrari zaprezentowało model Purosangue

Po raz pierwszy w swojej 75-letniej historii Ferrari wprowadza na rynek czterodrzwiowy, czteromiejscowy samochód, w którym kolosalna moc spotyka się z rewolucyjną stylistyką.