Wiadomości | 26.01.23

Niższy, szybszy, bardziej dynamiczny, nowy Alpine A110 R

Każda część samochodu została przeprojektowana, aby wywołać wyjątkowe emocje i wrażenia z jazdy na torze, z konstrukcją samochodu dopasowaną do otwartej drogi.

Rozpoznawalny sportowy charakter leżący u podstaw alpejskiego DNA: Całkowicie nowy A110 R to połączenie wyjątkowych osiągów i zwiększonej przyjemności z jazdy, która czerpie z genetyki sportów motorowych. Siedząc za kierownicą tak atletycznego stworzenia, na pierwszy plan wysuwa się tylko jedno pragnienie: podnieść poziom adrenaliny i ścigać każdy rekord.


Każda część samochodu została przeprojektowana, aby wywołać wyjątkowe emocje. Niższy, szybszy, bardziej dynamiczny, ucieleśnia obsesję inżynierów polegającą na oferowaniu najlepszych wrażeń z jazdy na torze, z konstrukcją samochodu dopasowaną do otwartej drogi.


Tysiące godzin pracy poświęcono na znalezienie idealnej równowagi między sportową dynamiką a jeszcze mocniejszym zawieszeniem. Całkowicie nowy Alpine A110 R oferuje pierwszorzędną stabilność przy dużych prędkościach i na zakrętach. Jego regulowane amortyzatory są dokładnie tym, czego szukają entuzjaści, aby mogli dostosować każdą emocję.


Dzięki swojej wyjątkowej lekkości A110 R jest wyważony i komunikatywny, pozostając łatwym w sterowaniu, jednocześnie przesuwając przyczepność do granic możliwości. Ruchy ciała są ograniczone, szczególnie podczas hamowania. Pozycja kierowcy została wzmocniona dzięki kubełkowym fotelom wyposażonym w 6-punktowe pasy Sabelt, które przywołują najintensywniejsze emocje podczas wyścigów samochodowych i zapewniają niezrównaną stabilność, aby cieszyć się każdym zakrętem. Dźwięk silnika jest hołdem dla zapierającej dech w piersiach mocy samochodu. Wszystko jest teraz możliwe dzięki najbardziej radykalnemu samochodowi Alpine w historii, pierwszemu w gamie, który rozpędza się od 0 do 100 km/h w mniej niż cztery sekundy.Williams Racing prezentuje FW43B
MotorSport | 05.03.21

Williams Racing prezentuje FW43B

Nowy wygląd zespołu oddaje ducha przeszłości zespołu.

Smart EQ fortwo edycja bluedawn
Tuning | 28.01.21

Smart EQ fortwo edycja bluedawn

Smart prezentuje prawdziwy zawrót głowy w postaci nowego specjalnego modelu, smart EQ fortwo edition bluedawn.

Światowa premiera nowego supermini od MG
Wiadomości | 06.02.24

Światowa premiera nowego supermini od MG

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie MG Motor zaprezentuje nowe hybrydowe supermini MG3, które po raz pierwszy zostanie zaoferowane europejskim klientom w 2024 roku.