Wiadomości | 28.07.20

MITSUBISHI XPANDER 7-miejscowy crossover jeszcze w tym roku

Oficjalny dystrybutor pojazdów Mitsubishi Motors w Malezji, ogłosił, że nowy Mitsubishi XPANDER, siedmioosobowy crossover, pojawi się w Malezji w tym roku.


MITSUBISHI XPANDER 7-miejscowy crossover jeszcze w tym roku

Po sukcesie wprowadzenia nowego XPANDERA na rynek w Indonezji, MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) wprowadził nowy XPANDER na rynek ASEAN.

 

Nowy XPANDER jest kontynuacją koncepcji projektu „Dynamic Shield” z przodu, która jest stosowana w każdym nowo wprowadzanym samochodzie Mitsubishi. „Dynamic Shield” wyraża wysokie osiągi i poczucie ochrony dla kierowcy i pasażerów.

 

Nowy XPANDER łączy funkcjonalność z pełną przygód stylistyką inspirowaną SUV-em. Jego wytrzymałość i przestronność, charakter i wygoda, styl i funkcjonalność zostały połączone i rozszerzone w tym crossoverze, dzięki czemu jest to samochód odpowiedni dla każdego malezyjskiego stylu życia.

 

„XPANDER to ważny model nie tylko dla MMM, ale także dla całego regionu ASEAN. Od czerwca 2020 roku, samochód osiągnął łączną sprzedaż na poziomie około 256 000 sztuk. Sukces XPANDERA w naszych sąsiednich krajach, takich jak Indonezja, Filipiny, Tajlandia i Wietnam, odzwierciedla to, jak dobrze ten samochód spełnia potrzeby malezyjskich klientów. Firma MMM jest bardzo podekscytowana ekscytującym rokiem przed wprowadzeniem tego imponującego siedmiomiejscowego crossovera w Malezji jeszcze w tym roku ”- powiedział Tomoyuki Shinnishi, dyrektor generalny MMM.

 

XPANDER zdobył wiele nagród w krajach ASEAN. Niektóre z najważniejszych nagród, które zdobyły, to „Samochód roku 2018” Otomotif Awards 2018 w Indonezji, „Samochód roku Filipiny 2019 w kategorii Standard” przyznany przez Auto Focus People's Choice Awards oraz „Samochód Roku Tajlandii 2019 i 2020: NAJLEPSZY MPV PONIŻEJ 1600 cm3 ” przez Grand Prix International PLC.Kia Concept EV5
Concept Cars | 21.03.23

Kia Concept EV5

Zainspirowany filozofią projektową Kia „Opposites United”, Concept EV5 stanowi zapowiedź seryjnego, w pełni elektrycznego modelu SUV, który zostanie wprowadzony na rynek w Chinach jeszcze w tym roku.

Światowa premiera Hyundaia IONIQ 5
Premiery | 23.02.21

Światowa premiera Hyundaia IONIQ 5

Całkowicie elektryczny IONIQ 5 średniej wielkości CUV jako pierwszy model w nowej marce Hyundaia. Zobacz >>> wideo.

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a
Wiadomości | 08.06.20

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a

15 czerwca zostanie zaprezentowana odświeżona wersja pierwszego SUV-a SEAT-a. Model Ateca od momentu zaprezentowania w 2016 roku sprzedał się w ponad 300 000 egzemplarzach, otwierając drogę kolejnym hiszpańskim pojazdom z segmentu ? Tarraco i Arona.