Wiadomości | 28.07.20

MITSUBISHI XPANDER 7-miejscowy crossover jeszcze w tym roku

Oficjalny dystrybutor pojazdów Mitsubishi Motors w Malezji, ogłosił, że nowy Mitsubishi XPANDER, siedmioosobowy crossover, pojawi się w Malezji w tym roku.


MITSUBISHI XPANDER 7-miejscowy crossover jeszcze w tym roku

Po sukcesie wprowadzenia nowego XPANDERA na rynek w Indonezji, MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) wprowadził nowy XPANDER na rynek ASEAN.

 

Nowy XPANDER jest kontynuacją koncepcji projektu „Dynamic Shield” z przodu, która jest stosowana w każdym nowo wprowadzanym samochodzie Mitsubishi. „Dynamic Shield” wyraża wysokie osiągi i poczucie ochrony dla kierowcy i pasażerów.

 

Nowy XPANDER łączy funkcjonalność z pełną przygód stylistyką inspirowaną SUV-em. Jego wytrzymałość i przestronność, charakter i wygoda, styl i funkcjonalność zostały połączone i rozszerzone w tym crossoverze, dzięki czemu jest to samochód odpowiedni dla każdego malezyjskiego stylu życia.

 

„XPANDER to ważny model nie tylko dla MMM, ale także dla całego regionu ASEAN. Od czerwca 2020 roku, samochód osiągnął łączną sprzedaż na poziomie około 256 000 sztuk. Sukces XPANDERA w naszych sąsiednich krajach, takich jak Indonezja, Filipiny, Tajlandia i Wietnam, odzwierciedla to, jak dobrze ten samochód spełnia potrzeby malezyjskich klientów. Firma MMM jest bardzo podekscytowana ekscytującym rokiem przed wprowadzeniem tego imponującego siedmiomiejscowego crossovera w Malezji jeszcze w tym roku ”- powiedział Tomoyuki Shinnishi, dyrektor generalny MMM.

 

XPANDER zdobył wiele nagród w krajach ASEAN. Niektóre z najważniejszych nagród, które zdobyły, to „Samochód roku 2018” Otomotif Awards 2018 w Indonezji, „Samochód roku Filipiny 2019 w kategorii Standard” przyznany przez Auto Focus People's Choice Awards oraz „Samochód Roku Tajlandii 2019 i 2020: NAJLEPSZY MPV PONIŻEJ 1600 cm3 ” przez Grand Prix International PLC.Motorsport po nowemu TOYOTA GAZOO Racing Europe
Wiadomości | 20.04.20

Motorsport po nowemu TOYOTA GAZOO Racing Europe

Toyota Motor Corporation (Toyota) ogłosiła, że firma TOYOTA Motorsport GmbH (TMG) formalnie zmieniła nazwę i będzie teraz działać pod marką TOYOTA GAZOO Racing Europe GmbH (TGR-E). Siedzibą przedsiębiorstwa nadal będzie Kolonia. TMG została początkowo założona jako Andersson Motorsport GmbH w Kolonii w 1979 roku. Jako TMG funkcjonowała od 1993 roku, gdy stała się spółką całkowicie zależną od Toyoty.

Premiera CUPRY Born
Premiery | 25.05.21

Premiera CUPRY Born

Miejski model zapewni ok. 540 km zasięgu, moc nawet 231 KM, a naładowanie akumulatorów do poziomu umożliwiającego przejazd 100 km zajmie jedynie 7 minut.

Lamborghini Urus ustanawia nowy rekord produkcji w historii firmy
Wiadomości | 20.07.21

Lamborghini Urus ustanawia nowy rekord produkcji w historii firmy

Trzy lata po wprowadzeniu do sprzedaży Lamborghini Urus osiągnął niezwykły próg 15 000 wyprodukowanych samochodów.