Wiadomości | 03.06.20

Nissan zaprosił wszystkich do akcji w mediach społecznościowych #DrawDrawDraw

Wszystko zaczyna się od jednej linii. Takie jest przesłanie globalnego zespołu projektantów Nissana, który chce połączyć światową społeczność artystów za pośrednictwem nowego projektu społecznościowego #DrawDrawDraw.

Nissan oferuje 23 nowo stworzone, do pobrania kolorowanki przedstawiające ukochane klasyczne samochody Nissana, aktualne modele, futurystyczne koncepcje, a nawet niektóre „kultowe klasyczne” modele, takie jak Nissan Figaro i ChoiMobi. Projektanci Nissana z całego świata tworzyli strony w ciągu ostatnich kilku tygodni, w czasie których wiele osób przebywało w domu z powodu globalnej pandemii koronawirusa.

„Rysowanie, rysowanie, rysowanie w naszym świecie jest jednym z najlepszych sposobów na zlikwidowanie przepaści między wspaniałymi kreatywnymi impulsami w twojej głowie i urzeczywistnienie go - zwłaszcza, że ??wspólnie stawiamy czoła globalnej pandemii”, powiedział Alfonso Albaisa, Nissan starszy wiceprezes ds. globalnego projektowania. „Nasz zespół projektantów na całym świecie wykorzystuje ten czas do oddychania, rysowania, kreatywnego marzenia. Wiem, że niektóre z ich najlepszych prac będą pochodzić z wyzwań, przed którymi teraz stoimy. Pomyśleliśmy więc:„ Dlaczego nie dać Czy wszyscy mają szansę na twórcze wyrażenie siebie i podzielenie się tym z tymi, którzy to docenią? ”Ferrari oficjalnie zapowiedziało premierę nowego modelu
Wiadomości | 16.06.21

Ferrari oficjalnie zapowiedziało premierę nowego modelu

Nowe hybrydowe Ferrari będzie bezpośrednim rywalem McLarena Artura. Sprawdź datę premiery.

Hopium Machina Alpha 0 pierwszy prototyp luksusowego sedana wodorowego
Concept Cars | 17.06.21

Hopium Machina Alpha 0 pierwszy prototyp luksusowego sedana wodorowego

Producent samochodów w 100% wodorowych, francuska firma Hopium, ujawnia projekt swojej platformy technologicznej oraz prototyp samochodu.

Mitsubishi prezentuje pierwsze zdjęcie zupełnie nowego OUTLANDERA
Wiadomości | 10.12.20

Mitsubishi prezentuje pierwsze zdjęcie zupełnie nowego OUTLANDERA

Outlander nowej generacji zadebiutuje w lutym przyszłego roku, a wkrótce potem na innych rynkach międzynarodowych.