Wiadomości | 03.06.20

Nissan zaprosił wszystkich do akcji w mediach społecznościowych #DrawDrawDraw

Wszystko zaczyna się od jednej linii. Takie jest przesłanie globalnego zespołu projektantów Nissana, który chce połączyć światową społeczność artystów za pośrednictwem nowego projektu społecznościowego #DrawDrawDraw.

Nissan oferuje 23 nowo stworzone, do pobrania kolorowanki przedstawiające ukochane klasyczne samochody Nissana, aktualne modele, futurystyczne koncepcje, a nawet niektóre „kultowe klasyczne” modele, takie jak Nissan Figaro i ChoiMobi. Projektanci Nissana z całego świata tworzyli strony w ciągu ostatnich kilku tygodni, w czasie których wiele osób przebywało w domu z powodu globalnej pandemii koronawirusa.

„Rysowanie, rysowanie, rysowanie w naszym świecie jest jednym z najlepszych sposobów na zlikwidowanie przepaści między wspaniałymi kreatywnymi impulsami w twojej głowie i urzeczywistnienie go - zwłaszcza, że ??wspólnie stawiamy czoła globalnej pandemii”, powiedział Alfonso Albaisa, Nissan starszy wiceprezes ds. globalnego projektowania. „Nasz zespół projektantów na całym świecie wykorzystuje ten czas do oddychania, rysowania, kreatywnego marzenia. Wiem, że niektóre z ich najlepszych prac będą pochodzić z wyzwań, przed którymi teraz stoimy. Pomyśleliśmy więc:„ Dlaczego nie dać Czy wszyscy mają szansę na twórcze wyrażenie siebie i podzielenie się tym z tymi, którzy to docenią? ”Dwuipółmilionowy Fiat 500 w wersji Dolcevita Hybrid
Wiadomości | 23.03.21

Dwuipółmilionowy Fiat 500 w wersji Dolcevita Hybrid

Fiat 500 pobił rekord tyskiej fabryki Stellantis w całkowitej liczbie wyprodukowanych samochodów.

Całkowicie nowy, najbardziej zaawansowany technologicznie, Jeep Grand Cherokee
Premiery | 29.09.21

Całkowicie nowy, najbardziej zaawansowany technologicznie, Jeep Grand Cherokee

Marka Jeep świętując swoje 80. urodziny, wprowadza pierwszego zelektryfikowanego Jeepa Grand Cherokee 4xe wraz z najlepszym terenowym Grand Cherokee, nowym Trailhawk.

Buick Envision 2021 wzmacnia ofertę SUV-ów klasy premium
Wiadomości | 30.05.20

Buick Envision 2021 wzmacnia ofertę SUV-ów klasy premium

Uderzający nowy projekt i wykończenie dla klientów, którzy poszukują stylizacji i wyrafinowania, będą mieli kolejny wybór, gdy Buick Envision 2021 pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku.