Wiadomości | 03.06.20

Nissan zaprosił wszystkich do akcji w mediach społecznościowych #DrawDrawDraw

Wszystko zaczyna się od jednej linii. Takie jest przesłanie globalnego zespołu projektantów Nissana, który chce połączyć światową społeczność artystów za pośrednictwem nowego projektu społecznościowego #DrawDrawDraw.

Nissan oferuje 23 nowo stworzone, do pobrania kolorowanki przedstawiające ukochane klasyczne samochody Nissana, aktualne modele, futurystyczne koncepcje, a nawet niektóre „kultowe klasyczne” modele, takie jak Nissan Figaro i ChoiMobi. Projektanci Nissana z całego świata tworzyli strony w ciągu ostatnich kilku tygodni, w czasie których wiele osób przebywało w domu z powodu globalnej pandemii koronawirusa.

„Rysowanie, rysowanie, rysowanie w naszym świecie jest jednym z najlepszych sposobów na zlikwidowanie przepaści między wspaniałymi kreatywnymi impulsami w twojej głowie i urzeczywistnienie go - zwłaszcza, że ??wspólnie stawiamy czoła globalnej pandemii”, powiedział Alfonso Albaisa, Nissan starszy wiceprezes ds. globalnego projektowania. „Nasz zespół projektantów na całym świecie wykorzystuje ten czas do oddychania, rysowania, kreatywnego marzenia. Wiem, że niektóre z ich najlepszych prac będą pochodzić z wyzwań, przed którymi teraz stoimy. Pomyśleliśmy więc:„ Dlaczego nie dać Czy wszyscy mają szansę na twórcze wyrażenie siebie i podzielenie się tym z tymi, którzy to docenią? ”Czy wiesz kto jest największym producentem silników na świecie?
Wiadomości | 31.08.21

Czy wiesz kto jest największym producentem silników na świecie?

Już od wielu lat silniki tej marki spotkać możemy dosłownie wszędzie. Aktualnie średnio każdego roku na rynek trafia 25 milionów silników do różnych typów pojazdów i maszyn.

Rusza kolejny sezon szkoleń z bezpiecznej jazdy Mercedes-Benz Safety Experience
Wiadomości | 20.07.21

Rusza kolejny sezon szkoleń z bezpiecznej jazdy Mercedes-Benz Safety Experience

Chcesz udoskonalić swoje umiejętności za kierownicą i przy okazji poznać bliżej najnowsze samochody spod znaku trójramiennej gwiazdy?

Mercedes-Benz zaprezentował nowe modele GLS
Wiadomości | 04.04.23

Mercedes-Benz zaprezentował nowe modele GLS

Tuż po liftingu GLE i GLE Coupe, Mercedes-Benz GLS, Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC i Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ pojawiają się teraz w zaktualizowanej formie.