Concept Cars | 20.04.23

Nissan Pathfinder Concept zaprojektowany z myślą o Chinach

SUV-y Nissana zyskały w Chinach znakomitą reputację dzięki swojej wytrzymałości, wygodzie i właściwościom jezdnym.


Nissan Pathfinder Concept zaprojektowany z myślą o Chinach

Legenda Pathfindera trwa. Nissan na targach Auto Shanghai 2023.

 

Wprowadzony po raz pierwszy w 1985 roku, przyjazny rodzinie i innowacyjny technologicznie Nissan Pathfinder z napędem na cztery koła stał się ikoną wśród SUV-ów. Koncept Pathfindera, zaprojektowany z myślą o rynku chińskim, kontynuuje legendę. Łącząc chińską nowoczesną estetykę z kwintesencją Nissana, Pathfinder Concept został zaprojektowany tak, aby pasował do stylu życia aktywnych konsumentów. Niezależnie od tego, czy podbijasz dziką przyrodę, czy poruszasz się po miejskim krajobrazie, jest idealnym partnerem do przygód.

 

Pathfinder Concept ma całkowicie przeprojektowany wygląd zewnętrzny i gotowe na przygody wnętrze, które dzięki trzem rzędom siedzeń zapewnia dużo miejsca dla większych rodzin. Ultraszeroki wyświetlacz w kabinie i wyświetlacz przezierny dostarczają wielu informacji.Pierwszy Aston Martin DBX zjeżdża z linii produkcyjnej
Wiadomości | 10.07.20

Pierwszy Aston Martin DBX zjeżdża z linii produkcyjnej

Milowy moment dla brytyjskiej luksusowej marki i pierwszego SUV-a produkcyjnego, który zjeżdża z linii produkcyjnej w nowym brytyjskim zakładzie produkcyjnym. DBX to pierwszy Aston Martin, który został ?Made in Wales?. Globalne dostawy Aston Martin DBX rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Pierwsza w pełni elektryczna limuzyna Volkswagena: światowa premiera modelu ID. AERO
Premiery | 27.06.22

Pierwsza w pełni elektryczna limuzyna Volkswagena: światowa premiera modelu ID. AERO

Dzisiejsza premiera studyjnego modelu ID. AERO w Chinach daje przedsmak tego, jak będzie wyglądać pierwsza elektryczna limuzyna Volkswagena.

Nowa Honda HR-V Hybrid nowej generacji
Premiery | 18.02.21

Nowa Honda HR-V Hybrid nowej generacji

Honda zaprezentowała najnowszą generację swojego popularnego kompaktowego SUV-a HR-V.