Premiery | 16.07.20

Nissan Magnite Concept kolejna premiera stylowego crossovera

Nissan India zaprezentował swoją kolejną premierę nowego stylowego B-SUVa. Auto dedykowane specjalne na rynek indyjski, które prawdopodobnie zadebiutuje pod koniec 2020 roku.

Nissan India zaprezentował dziś koncepcyjną wersję swojego długo oczekiwanego B-SUVa. Bogaty w technologię i stylowy B-SUV, poznaliśmygo jako Nissan Magnite, zostanie wprowadzony na rynek w Indiach w roku budżetowym 2020.

 

Magnite to połączenie słów „magnetyczny” i „rozpalić”. Podczas gdy magnes podkreśla design i cechy produktu, które przyciągną klientów, ignite podkreśla początek nowej ery, którą Nissan chce wprowadzić do Indii.

 

„Nissan Magnite to ewolucyjny krok w globalnym DNA SUV-ów Nissana. Dzięki najnowocześniejszej technologii na pokładzie będzie to przełom w swoim segmencie. Jako odważna oferta w kategorii poniżej czterech metrów, jesteśmy przekonani, że Nissan Magnite na nowo zdefiniuje w branży segment B-SUV. Nissan Magnite został stworzony zgodnie z filozofią „Make in India, Make for the World” i został zaprojektowany w Japonii z uwzględnieniem wymagań i aspiracji indyjskich klientów ”. powiedział Rakesh Srivastava, dyrektor zarządzający Nissan Motor India.

 

Nissan Magnite będzie bogatą w funkcje ofertą premium o stylowym wyglądzie zapewniającym mocną i dynamiczną prezencję na drodze.SKODA podała datę premiery nowej Fabii
Wiadomości | 30.04.21

SKODA podała datę premiery nowej Fabii

22 lata po debiucie modelu FABIA, SKODA zaprezentuje jej czwartą generację, po raz pierwszy opartą na platformie MQB-A0 Grupy Volkswagen.

Mitsubishi prezentuje pierwsze zdjęcie zupełnie nowego OUTLANDERA
Wiadomości | 10.12.20

Mitsubishi prezentuje pierwsze zdjęcie zupełnie nowego OUTLANDERA

Outlander nowej generacji zadebiutuje w lutym przyszłego roku, a wkrótce potem na innych rynkach międzynarodowych.

SSC TUATARA bije rekord świata
Super Cars | 27.01.21

SSC TUATARA bije rekord świata

460,4 km/h oficjalnie potwierdzone. 17 stycznia 2021 SCC Tuatara ustanowił nowy rekord prędkości samochodu produkcyjnego. Zobacz oficjalne wideo.