Premiery | 16.07.20

Nissan Magnite Concept kolejna premiera stylowego crossovera

Nissan India zaprezentował swoją kolejną premierę nowego stylowego B-SUVa. Auto dedykowane specjalne na rynek indyjski, które prawdopodobnie zadebiutuje pod koniec 2020 roku.

Nissan India zaprezentował dziś koncepcyjną wersję swojego długo oczekiwanego B-SUVa. Bogaty w technologię i stylowy B-SUV, poznaliśmygo jako Nissan Magnite, zostanie wprowadzony na rynek w Indiach w roku budżetowym 2020.

 

Magnite to połączenie słów „magnetyczny” i „rozpalić”. Podczas gdy magnes podkreśla design i cechy produktu, które przyciągną klientów, ignite podkreśla początek nowej ery, którą Nissan chce wprowadzić do Indii.

 

„Nissan Magnite to ewolucyjny krok w globalnym DNA SUV-ów Nissana. Dzięki najnowocześniejszej technologii na pokładzie będzie to przełom w swoim segmencie. Jako odważna oferta w kategorii poniżej czterech metrów, jesteśmy przekonani, że Nissan Magnite na nowo zdefiniuje w branży segment B-SUV. Nissan Magnite został stworzony zgodnie z filozofią „Make in India, Make for the World” i został zaprojektowany w Japonii z uwzględnieniem wymagań i aspiracji indyjskich klientów ”. powiedział Rakesh Srivastava, dyrektor zarządzający Nissan Motor India.

 

Nissan Magnite będzie bogatą w funkcje ofertą premium o stylowym wyglądzie zapewniającym mocną i dynamiczną prezencję na drodze.Mercedes EQS pierwsze jazdy testowe przed premierą
Elektryczne | 03.04.21

Mercedes EQS pierwsze jazdy testowe przed premierą

Mercedes pokazał pierwsze wrażenia z jazdy nowym modelem EQS, którego oficjalna premiera nastąpi 15 kwietnia.

Pojazdy w świecie Cyberpunka 2077
Wiadomości | 10.12.20

Pojazdy w świecie Cyberpunka 2077

Samochody i motocykle. CD Projekt Red przedstawia różnorodne pojazdy, którymi gracze będą mogli korzystać podczas eksploracji Night City w Cyberpunk 2077.

Genesis GV60 znacznie więcej niż luksusowa jazda samochodem elektrycznym
Elektryczne | 31.08.21

Genesis GV60 znacznie więcej niż luksusowa jazda samochodem elektrycznym

Odważna stylistyka spotyka się z inteligentną jazdą w modelu Genesis GV60, wyznaczając początek nowej ery w luksusowej elektryfikacji z ulepszonym designem na czele.