Premiery | 16.07.20

Nissan Magnite Concept kolejna premiera stylowego crossovera

Nissan India zaprezentował swoją kolejną premierę nowego stylowego B-SUVa. Auto dedykowane specjalne na rynek indyjski, które prawdopodobnie zadebiutuje pod koniec 2020 roku.

Nissan India zaprezentował dziś koncepcyjną wersję swojego długo oczekiwanego B-SUVa. Bogaty w technologię i stylowy B-SUV, poznaliśmygo jako Nissan Magnite, zostanie wprowadzony na rynek w Indiach w roku budżetowym 2020.

 

Magnite to połączenie słów „magnetyczny” i „rozpalić”. Podczas gdy magnes podkreśla design i cechy produktu, które przyciągną klientów, ignite podkreśla początek nowej ery, którą Nissan chce wprowadzić do Indii.

 

„Nissan Magnite to ewolucyjny krok w globalnym DNA SUV-ów Nissana. Dzięki najnowocześniejszej technologii na pokładzie będzie to przełom w swoim segmencie. Jako odważna oferta w kategorii poniżej czterech metrów, jesteśmy przekonani, że Nissan Magnite na nowo zdefiniuje w branży segment B-SUV. Nissan Magnite został stworzony zgodnie z filozofią „Make in India, Make for the World” i został zaprojektowany w Japonii z uwzględnieniem wymagań i aspiracji indyjskich klientów ”. powiedział Rakesh Srivastava, dyrektor zarządzający Nissan Motor India.

 

Nissan Magnite będzie bogatą w funkcje ofertą premium o stylowym wyglądzie zapewniającym mocną i dynamiczną prezencję na drodze.KARMA SC2 nazwana najlepszym z najlepszych samochodów koncepcyjnych 2020
Elektryczne | 26.06.20

KARMA SC2 nazwana najlepszym z najlepszych samochodów koncepcyjnych 2020

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM
Wiadomości | 27.01.21

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM

Nowy topowy model sportowych samochodów BMW M, który zostanie wprowadzony na rynek wiosną 2021 r.

Samochód, który będzie produkowany w Tychach otrzymał dzisiaj nagrodę Car of the Year 2023
Wiadomości | 13.01.23

Samochód, który będzie produkowany w Tychach otrzymał dzisiaj nagrodę Car of the Year 2023

Nagroda przyznawana od 1964 roku jest najbardziej prestiżową i pożądaną nagrodą w świecie motoryzacyjnym.