Premiery | 16.07.20

Nissan Magnite Concept kolejna premiera stylowego crossovera

Nissan India zaprezentował swoją kolejną premierę nowego stylowego B-SUVa. Auto dedykowane specjalne na rynek indyjski, które prawdopodobnie zadebiutuje pod koniec 2020 roku.

Nissan India zaprezentował dziś koncepcyjną wersję swojego długo oczekiwanego B-SUVa. Bogaty w technologię i stylowy B-SUV, poznaliśmygo jako Nissan Magnite, zostanie wprowadzony na rynek w Indiach w roku budżetowym 2020.

 

Magnite to połączenie słów „magnetyczny” i „rozpalić”. Podczas gdy magnes podkreśla design i cechy produktu, które przyciągną klientów, ignite podkreśla początek nowej ery, którą Nissan chce wprowadzić do Indii.

 

„Nissan Magnite to ewolucyjny krok w globalnym DNA SUV-ów Nissana. Dzięki najnowocześniejszej technologii na pokładzie będzie to przełom w swoim segmencie. Jako odważna oferta w kategorii poniżej czterech metrów, jesteśmy przekonani, że Nissan Magnite na nowo zdefiniuje w branży segment B-SUV. Nissan Magnite został stworzony zgodnie z filozofią „Make in India, Make for the World” i został zaprojektowany w Japonii z uwzględnieniem wymagań i aspiracji indyjskich klientów ”. powiedział Rakesh Srivastava, dyrektor zarządzający Nissan Motor India.

 

Nissan Magnite będzie bogatą w funkcje ofertą premium o stylowym wyglądzie zapewniającym mocną i dynamiczną prezencję na drodze.Powrót Audi do Le Mans nabiera tempa
MotorSport | 30.04.21

Powrót Audi do Le Mans nabiera tempa

Audi powróci do Le Mans i do sportowych wyścigów prototypów zelektryfikowanym samochodem sportowym w sezonie 2023.

Jeep Gladiator 6x6
Tuning | 21.04.21

Jeep Gladiator 6x6

Najbardziej ekstremalny i wszechstronny Jeep Gladiator z napędem na żądanie na 6 kół od firmy Next Level z Kalifornii.

Koncepcja Team Fordzilla P1. Wideo
Wiadomości | 27.08.20

Koncepcja Team Fordzilla P1. Wideo

Ford pokazał na gamescom 2020 pierwszy pojazd zaprojektowany we współpracy producenta samochodów i graczy. Zapowiedział również, że do końca tego roku zbuduje model w skali rzeczywistej, wspierając poszukiwania przez firmę podobieństw między światem wirtualnym i rzeczywistym.