MotorSport | 14.02.21

Nissan i NISMO przedstawia program sportów motorowych na 2021 rok

Formuła E i Super GT nadal będą najważniejszymi wyścigami w nadchodzącym roku.


Nissan i NISMO przedstawia program sportów motorowych na 2021 rok

Nissan / NISMO skoncentruje się na ABB FIA Mistrzostwach Świata Formuły E i SUPER GT jako dwóch głównych filarach swojej działalności w sportach motorowych. Dodatkowo, w ramach programów wyścigowych dla klientów, Nissan / NISMO będzie nadal wspierać zespoły korzystające z Nissana GT-R NISMO GT3, innych pojazdów i silników Nissana w sportach motorowych.

 

„Dzięki sportom motorowym Nissan / NISMO będzie kontynuować zorientowane na przyszłość zmiany, takie jak elektryfikacja i technologia układów napędowych nowej generacji” - powiedział Takao Katagiri, prezes i dyrektor generalny NISMO. „Nawet gdy sytuacja staje się trudna, zawsze będziemy podejmować nowe wyzwania, aby wygrać. Chociaż pandemia COVID-19 nadal powoduje trudności na całym świecie, w tym sezonie nadal będziemy dawać z siebie wszystko w różnych kategoriach, aby dostarczyć emocji naszych fanów na całym świecie ”.Kultowy kompakt Hondy dostępny wyłącznie z hybrydowym układem napędowym
Wiadomości | 05.10.22

Kultowy kompakt Hondy dostępny wyłącznie z hybrydowym układem napędowym

Najnowsza, jedenasta generacja modelu Hondy Civic w hybrydowej wersji e:HEV trafi do polskich salonów już w październiku.

Nadchodzi premiera nowego Volkswagena Amarok
Wiadomości | 24.06.22

Nadchodzi premiera nowego Volkswagena Amarok

Oprócz swojego unikalnego designu, całkowicie nowy Amarok posiada liczne nowości i wnosi ze sobą wiele technicznych innowacji do pickup-ów segmentu B.

Całkowicie elektryczny Mercedes EQS
Premiery | 15.04.21

Całkowicie elektryczny Mercedes EQS

Mercedes-EQ zaprezentował w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS. Zupełnie nowy model samochodu. Wideo, zdjęcia i dane techniczne.