MotorSport | 14.02.21

Nissan i NISMO przedstawia program sportów motorowych na 2021 rok

Formuła E i Super GT nadal będą najważniejszymi wyścigami w nadchodzącym roku.


Nissan i NISMO przedstawia program sportów motorowych na 2021 rok

Nissan / NISMO skoncentruje się na ABB FIA Mistrzostwach Świata Formuły E i SUPER GT jako dwóch głównych filarach swojej działalności w sportach motorowych. Dodatkowo, w ramach programów wyścigowych dla klientów, Nissan / NISMO będzie nadal wspierać zespoły korzystające z Nissana GT-R NISMO GT3, innych pojazdów i silników Nissana w sportach motorowych.

 

„Dzięki sportom motorowym Nissan / NISMO będzie kontynuować zorientowane na przyszłość zmiany, takie jak elektryfikacja i technologia układów napędowych nowej generacji” - powiedział Takao Katagiri, prezes i dyrektor generalny NISMO. „Nawet gdy sytuacja staje się trudna, zawsze będziemy podejmować nowe wyzwania, aby wygrać. Chociaż pandemia COVID-19 nadal powoduje trudności na całym świecie, w tym sezonie nadal będziemy dawać z siebie wszystko w różnych kategoriach, aby dostarczyć emocji naszych fanów na całym świecie ”.Nissan Ariya po raz pierwszy zaprezentowany w Polsce
Premiery | 09.04.21

Nissan Ariya po raz pierwszy zaprezentowany w Polsce

Pierwszym egzemplarzem, który został oficjalnie zaprezentowany nad Wisłą była wersja z napędem na obie osie e-4ORCE w kolorze Akatsuki Copper.

Premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41
Premiery | 22.02.21

Premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41

Wszystko co musisz wiedzieć na temat zespołu Roberta Kubicy.

Kia zapowiada zupełnie nowego Sportage
Wiadomości | 31.05.21

Kia zapowiada zupełnie nowego Sportage

Zobacz wideo oraz zdjęcia całkowicie nowego Sportage piątej generacji.