Elektryczne | 29.06.20

NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli

Nikola Badger to kolejny elektryczny pickup, który chce walczyć w segmencie szybko zapełniającym się rywalami. Mimo że start-up w dużej mierze skoncentrowany na samochodach z napędem wodorowym nie pokazał prototypu nowego modelu, jest gotowy do rozpoczęcia przedsprzedaży.

Każdy zainteresowany będzie musiał dokonać depozytu w wysokości 5000 $, który, jak powiedział prezes Trevor Milton, podlega całkowitemu zwrotowi.

 

Rezerwacja zapewni również indywidualny bilet do Nikola World, który odbędzie się pomiędzy 3 a 5 grudnia. Podczas tej imprezy Nikola planuje udostępnić znacznie więcej informacji na temat odbioru samochodu.



Całkowicie nowy Renault Espace
Premiery | 28.03.23

Całkowicie nowy Renault Espace

Renault prezentuje model Espace szóstej generacji, nowy klimatyczny SUV dla 5 lub 7 osób, który dołączy do gamy liderów marki w segmentach C i D.

Całkiem nowe Renault Kangoo
Wiadomości | 12.11.20

Całkiem nowe Renault Kangoo

W wersji dla samochodów osobowych Nowe Renault KANGOO spełnia potrzeby dynamicznych rodzin dzięki eleganckiemu wzornictwu i jeszcze większemu komfortowi. Będzie również dostępne w wersji elektrycznej.

Wyjątkowy Mercedes-AMG GT Black Series
Super Cars | 28.04.21

Wyjątkowy Mercedes-AMG GT Black Series

AMG Brand Center w Gdańsku prezentowany jest limitowany Mercedes-AMG GT Black Series wyposażony w najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii o mocy 730 KM.