Premiery | 22.02.24

Najtańszy nowy, w pełni elektryczny samochód w Europie, Dacia Spring

Dacia wprowadza na rynek w pełni elektryczną nową Dacie Spring. Większa wygoda i wszechstronność, najlepsza ładowność w swoim segmencie i wiele inteligentnych funkcji.

Spring, pierwszy w pełni elektryczny model Dacii, sprawił, że mobilność o zerowej emisji stała się dostępna szerokiemu gronu klientów, wszędzie tam, gdzie jest sprzedawany. Wprowadzony po raz pierwszy na rynek w 2021 r., był trzecim najczęściej sprzedawanym samochodem elektrycznym wśród klientów indywidualnych w latach 2022 i 2023. Od chwili premiery na całym świecie zarejestrowano łącznie ponad 140 000 egzemplarzy Dacii Spring.

 

Dacia Spring otrzymała wiele nagród. Jego efektywność energetyczna i ślad węglowy zostały szczególnie docenione w 2022 r., kiedy przyznano mu maksymalną ocenę 5 gwiazdek od niezależnej europejskiej organizacji Green NCAP.

 

Dacia Spring znalazła wśród swoich odbiorców idealne rozwiązanie dla osób poszukujących prostej, niedrogiej i wydajnej mobilności o zerowej emisji. Dane zebrane za pośrednictwem połączonych systemów pokładowych pojazdu pokazują, że średnia dzienna podróż użytkowników Springa pokonuje 37 km z prędkością 37 km/h. W 75% przypadków samochody ładuje się w domu.

 

Dacia Spring zawsze znajdowała swoich odbiorców, ponieważ od czasu swojej premiery stale ewoluowała, z nową tożsamością marki w 2022 r., a następnie z mocniejszym silnikiem o mocy 65 KM w 2023 r. Jednak zawsze zachowywała swoją podstawową siłę: pozostawanie najbardziej przystępnym cenowo samochodem samochodem elektrycznym na rynku.

 

Dziś Nowa Dacia Spring osiąga kolejny kamień milowy, przenosząc cechy, które zapewniły jej sukces, na wyższy poziom. Jeszcze atrakcyjniejszy niż kiedykolwiek dzięki całkowicie odnowionej i solidniejszej konstrukcji, a jednocześnie tak samo praktyczny i wyposażony w wyjątkową w swoim segmencie przestrzeń do przechowywania we wnętrzu; bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek wcześniej dzięki bardziej przystępnemu silnikowi o mocy 65 KM, a jednocześnie tak samo wydajny dzięki starannie zarządzanej masie, pozostając jednocześnie najtańszym w pełni elektrycznym modelem na rynku.Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc
Premiery | 17.11.21

Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc

Ponad milion sztuk sprzedanych na całym świecie w ciągu zaledwie czterech lat. Volkswagen zaprezentował nowe wersje T-Roc, T-Roc R i T-Roc Cabriolet.

Twoje punkty karne będą widoczne w bazie OC. Piraci zapłacą więcej!
Wiadomości | 08.07.22

Twoje punkty karne będą widoczne w bazie OC. Piraci zapłacą więcej!

Twoje punkty karne będą widoczne w bazie OC firm ubezpieczeniowych. Piraci zapłacą więcej. Sprawdź, o ile wzrośnie OC.

Dla kogo blokady alkoholowe?
Wiadomości | 28.03.23

Dla kogo blokady alkoholowe?

Czy Polacy popierają pomysł instalowania blokad alkoholowych? Blokada alkoholowa to rozwiązanie pełniące rolę złagodzenia kary za jazdę pod wpływem alkoholu.