Concept Cars | 22.03.23

Mitsubishi XRT Concept zadebiutował na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku 2023

Pierwsza zapowiedź szóstej generacji najlepiej sprzedającego się modelu Mitsubishi Motors, średniej wielkości pickupa L200 pod roboczą nazwą Mitsubishi XRT Concept.

Sprzedawany w Europie jako L200 to najlepiej sprzedający się model Mitsubishi Motors i jednocześnie globalny, strategiczny produkt firmy eksportowany do około 150 krajów świata. Wraz z pierwszym pełnym przekonstruowaniem pojazdu od około dziewięciu lat, całkowicie nowy L200 będzie szóstą generacją tego średniej wielkości pickupa Mitsubishi. Po premierze w Tajlandii w roku fiskalnym 2023, będzie on wprowadzany na rynki kolejno w regionie ASEAN, Oceanii i na inne rynki globalne.

 

Samochód koncepcyjny zupełnie nowego L200, Mitsubishi XRT Concept, charakteryzuje się wyrazistym przodem i masywną maską, która przechodzi z boku w odważną, poziomą stylistykę. Co więcej, samochód koncepcyjny jest wyposażony w przednie i tylne błotniki oraz opony do jazdy po błocie, co daje mu moc napędową do rywalizacji w wyczerpujących rajdach i dynamikę do pędzenia w terenie. Nadwozie ma wzór kamuflażu inspirowany skałami lawy wypełnionymi skondensowaną energią.Światowa premiera Maserati MC20 Cielo !
Super Cars | 20.06.22

Światowa premiera Maserati MC20 Cielo !

Światowa premiera Maserati MC20 Ciele. 25 maja 2022 roku Maserati zaprezentowało światu nowe oblicze luksusu.

Nowy Mercedes-AMG GT2 rozszerza program Customer Racing
MotorSport | 11.12.22

Nowy Mercedes-AMG GT2 rozszerza program Customer Racing

Nowy Mercedes-AMG GT2 to najmocniejszy homologowany samochód wyścigowy w średnio dwunastoletniej historii programu Customer Sport.

Mercedes EQB nocna premiera w Szanghaju
Premiery | 18.04.21

Mercedes EQB nocna premiera w Szanghaju

W przeddzień pierwszego dnia prasowego targów Auto Shanghai Mercedes-EQ zaprezentował w pełni elektrycznego kompaktowego SUV-a EQB.