Concept Cars | 22.03.23

Mitsubishi XRT Concept zadebiutował na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku 2023

Pierwsza zapowiedź szóstej generacji najlepiej sprzedającego się modelu Mitsubishi Motors, średniej wielkości pickupa L200 pod roboczą nazwą Mitsubishi XRT Concept.

Sprzedawany w Europie jako L200 to najlepiej sprzedający się model Mitsubishi Motors i jednocześnie globalny, strategiczny produkt firmy eksportowany do około 150 krajów świata. Wraz z pierwszym pełnym przekonstruowaniem pojazdu od około dziewięciu lat, całkowicie nowy L200 będzie szóstą generacją tego średniej wielkości pickupa Mitsubishi. Po premierze w Tajlandii w roku fiskalnym 2023, będzie on wprowadzany na rynki kolejno w regionie ASEAN, Oceanii i na inne rynki globalne.

 

Samochód koncepcyjny zupełnie nowego L200, Mitsubishi XRT Concept, charakteryzuje się wyrazistym przodem i masywną maską, która przechodzi z boku w odważną, poziomą stylistykę. Co więcej, samochód koncepcyjny jest wyposażony w przednie i tylne błotniki oraz opony do jazdy po błocie, co daje mu moc napędową do rywalizacji w wyczerpujących rajdach i dynamikę do pędzenia w terenie. Nadwozie ma wzór kamuflażu inspirowany skałami lawy wypełnionymi skondensowaną energią.Hyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera
Super Cars | 15.08.20

Hyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera

Zasięg ponad 1600 km, 5 min ładowania, bardzo niska waga. Dłuższa żywotność pojazdu. Wytrzymałość na ekstremalne temperatury. Niski koszt recyklingu.

ŠKODA w jedynym starcie w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans
Wiadomości | 25.06.20

ŠKODA w jedynym starcie w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans

Specjalnie opracowana ŠKODA Sport miała lekki aluminiowy korpus i była oparta na udanym seryjnie produkowanym modelu 1101/1102 ?Tudor?. Václav Bobek i Jaroslav Netušil walczyli o pierwsze miejsce w swojej klasie, dopóki niewielka wada nie spowodowała wypadnięcia samochodu po 13 godzinach wyścigu.

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4
Elektryczne | 08.09.20

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4

Przestronna kabina, oszczędność formy, efektowne oświetlenie i ekologiczne materiały ? wnętrze modelu ID.4 jest nowocześnie zaaranżowane i znakomicie oddaje charakter pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki Volkswagen.