Premiery | 10.08.23

Mitsubishi prezentuje zupełnie nowy model Xforce, pytanie, czy będzie dostępny w Polsce?

Na 30. Międzynarodowym Salonie Samochodowym GAIKINDO w Indonezji Mitsubishi zaprezentowało całkowicie nowego kompaktowego SUV-a Xforce.

Nowy model będzie produkowany w zakładach Mitsubishi Motors Krama Yudha Indonesia (Bekasi, Jawa Zachodnia) i najpierw zostanie wprowadzony na rynek w Indonezji, a jego premiera planowana jest w innych krajach ASEAN, takich jak Wietnam i Filipiny, a także w Azji Południowej, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

Całkowicie nowy Xforce to pięcioosobowy kompaktowy SUV, który został opracowany z naciskiem na sposób, w jaki kompaktowe SUV-y są używane w regionie ASEAN. Oparty na koncepcji „Najlepszy kumpel do ekscytującego życia”, zupełnie nowy model poprawia codzienne życie właściciela dzięki stylowej, ale solidnej, autentycznej stylistyce SUV-a, a także wygodzie i praktyczności, w tym przestronnej kabinie i wszechstronnym schowkom oraz zrównoważony w zwrotnej, kompaktowej obudowie i prowadzeniu na drodze, które umożliwia bezpieczną jazdę w różnych warunkach pogodowych i drogowych.


 
„Zapewniając, że zupełnie nowy Xforce spełnia wymagania dotyczące osiągów, łatwości prowadzenia, wygodnego wnętrza, szerokiej łatwości obsługi i wszystkich innych wymagań stawianych kompaktowemu SUV-owi, włożyliśmy całe serce i duszę w rozwój, aby wprowadzają emocje w codzienną jazdę naszych klientów” — powiedział Takao Kato, prezes i dyrektor generalny Mitsubishi Motors. „Ten kompaktowy SUV został opracowany, aby odpowiedzieć na potrzeby kierowców w regionie ASEAN i przeszedł wielokrotne strojenie w środowisku drogowym tego regionu. Mamy nadzieję, że zupełnie nowy Xforce stanie się najlepszym towarzyszem każdej przygody, w którą chcą wyruszyć kierowcy na, dając im dodatkową siłę, aby pójść o krok dalej i doświadczyć czegoś nowego”.Fiat 500 3+1 Światowa premiera
Elektryczne | 23.10.20

Fiat 500 3+1 Światowa premiera

Olivier François, prezes Fiat Brand, przedstawia światową premierę nowej 500 3 + 1 i całej gamy nowej 500 w Lingotto w Turynie. Wideo

Nowa generacja Opla Astry przechodzi końcowe testy
Wiadomości | 29.06.21

Nowa generacja Opla Astry przechodzi końcowe testy

Premiera najlepiej sprzedającego się kompaktowego modelu marki jest już za kilka tygodni. Tymczasem teraz nowa Astra jest na finiszu testowego maratonu.

Honda zaprezentowała dziś światową premierę Hondy SUV e: prototyp
Elektryczne | 19.04.21

Honda zaprezentowała dziś światową premierę Hondy SUV e: prototyp

Pierwszego elektryczny pojazd marki Honda w Chinach, na targach Auto Shanghai 2021.