Premiery | 10.08.23

Mitsubishi prezentuje zupełnie nowy model Xforce, pytanie, czy będzie dostępny w Polsce?

Na 30. Międzynarodowym Salonie Samochodowym GAIKINDO w Indonezji Mitsubishi zaprezentowało całkowicie nowego kompaktowego SUV-a Xforce.

Nowy model będzie produkowany w zakładach Mitsubishi Motors Krama Yudha Indonesia (Bekasi, Jawa Zachodnia) i najpierw zostanie wprowadzony na rynek w Indonezji, a jego premiera planowana jest w innych krajach ASEAN, takich jak Wietnam i Filipiny, a także w Azji Południowej, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

Całkowicie nowy Xforce to pięcioosobowy kompaktowy SUV, który został opracowany z naciskiem na sposób, w jaki kompaktowe SUV-y są używane w regionie ASEAN. Oparty na koncepcji „Najlepszy kumpel do ekscytującego życia”, zupełnie nowy model poprawia codzienne życie właściciela dzięki stylowej, ale solidnej, autentycznej stylistyce SUV-a, a także wygodzie i praktyczności, w tym przestronnej kabinie i wszechstronnym schowkom oraz zrównoważony w zwrotnej, kompaktowej obudowie i prowadzeniu na drodze, które umożliwia bezpieczną jazdę w różnych warunkach pogodowych i drogowych.


 
„Zapewniając, że zupełnie nowy Xforce spełnia wymagania dotyczące osiągów, łatwości prowadzenia, wygodnego wnętrza, szerokiej łatwości obsługi i wszystkich innych wymagań stawianych kompaktowemu SUV-owi, włożyliśmy całe serce i duszę w rozwój, aby wprowadzają emocje w codzienną jazdę naszych klientów” — powiedział Takao Kato, prezes i dyrektor generalny Mitsubishi Motors. „Ten kompaktowy SUV został opracowany, aby odpowiedzieć na potrzeby kierowców w regionie ASEAN i przeszedł wielokrotne strojenie w środowisku drogowym tego regionu. Mamy nadzieję, że zupełnie nowy Xforce stanie się najlepszym towarzyszem każdej przygody, w którą chcą wyruszyć kierowcy na, dając im dodatkową siłę, aby pójść o krok dalej i doświadczyć czegoś nowego”.Pierwszy supersportowy samochód z konstrukcją przednią wykonaną w 100% z kutych kompozytów
Wiadomości | 14.03.23

Pierwszy supersportowy samochód z konstrukcją przednią wykonaną w 100% z kutych kompozytów

Zaledwie kilka tygodni przed wprowadzeniem na rynek pierwszego hybrydowego pojazdu elektrycznego typu plug-in, Lamborghini przedstawia unikalne rozwiązanie techniczne.

Mercedes-AMG GT Black Series po raz pierwszy jako oficjalny samochód bezpieczeństwa F1
MotorSport | 09.03.22

Mercedes-AMG GT Black Series po raz pierwszy jako oficjalny samochód bezpieczeństwa F1

Seria AMG GT Black ma wszystkie niezbędne kwalifikacje do ciężkiej pracy na najwyższym poziomie sportów motorowych.

Zupełnie nowe BMW M3 G80
Wiadomości | 26.06.20

Zupełnie nowe BMW M3 G80

BMW M3 wchodzi w szóstą generacje modelu w 2020 roku. Pierwsze oficjalne zdjęcia nowego BMW M3 G80 zapewniają wyjątkowy wgląd w rozwój sedana o wysokich osiągach na najtrudniejszym torze testowym na świecie - Nordschleife na torze Nuerburgring. Wideo relacja