Tuning | 30.05.23

MINI Cooper S Countryman ALL4 Uncharted Edition

Edycja Uncharted podkreśla ekskluzywne cechy i w połączeniu z napędem na wszystkie koła gwarantuje przyjemność z jazdy w każdym terenie.


MINI Cooper S Countryman ALL4 Uncharted Edition

Ekskluzywny lakier MINI Cooper S Countryman ALL4 w wersji Uncharted Edition podkreśla szeroki zakres zastosowań tego wszechstronnego modelu. W połączeniu z napędem na wszystkie koła gwarantuje przyjemność z jazdy w każdym terenie.

 

Podczas jazdy po piasku MINI Cooper S Countryman ALL 4 wykazuję się maksymalną przyczepnością i stabilnością jazdy na każdym zakręcie. Edycja Uncharted podkreśla ekskluzywne cechy nieokiełznanego poszukiwacza przygód. MINI Cooper S Countryman ALL4, dzięki mocnemu silnikowi oraz napędowi na wszystkie koła, poza utartymi szlakami czuje się jak u siebie. Czterocylindrowy silnik o mocy 131 kW/178 KM z technologią MINI TwinPower Turbo zapewnia typową dla marki, sportową radość z jazdy.Mercedes-Benz Vision One-Eleven
Concept Cars | 16.06.23

Mercedes-Benz Vision One-Eleven

Mercedes-Benz Vision One-Eleven jest inspirowany tradycją legendarnych eksperymentalnych pojazdów C 111 z lat 60. i 70. XX wieku, na których testowano rewolucyjne silniki Wankla i turbodiesel.

CUPRA w Extreme E
MotorSport | 01.04.21

CUPRA w Extreme E

CUPRA bierze udział w najbardziej ekstremalnych etapach wyścigów na świecie w inauguracyjnym sezonie serii Extreme E.

Nowy Seat Arona premiera
Premiery | 14.04.21

Nowy Seat Arona premiera

Wygląd SEAT-a Arony również został dostosowany do nowego języka stylistycznego hiszpańskiej marki. Miejski SUV uzyskał bardziej agresywną, dynamiczną sylwetkę.