Tuning | 30.05.23

MINI Cooper S Countryman ALL4 Uncharted Edition

Edycja Uncharted podkreśla ekskluzywne cechy i w połączeniu z napędem na wszystkie koła gwarantuje przyjemność z jazdy w każdym terenie.


MINI Cooper S Countryman ALL4 Uncharted Edition

Ekskluzywny lakier MINI Cooper S Countryman ALL4 w wersji Uncharted Edition podkreśla szeroki zakres zastosowań tego wszechstronnego modelu. W połączeniu z napędem na wszystkie koła gwarantuje przyjemność z jazdy w każdym terenie.

 

Podczas jazdy po piasku MINI Cooper S Countryman ALL 4 wykazuję się maksymalną przyczepnością i stabilnością jazdy na każdym zakręcie. Edycja Uncharted podkreśla ekskluzywne cechy nieokiełznanego poszukiwacza przygód. MINI Cooper S Countryman ALL4, dzięki mocnemu silnikowi oraz napędowi na wszystkie koła, poza utartymi szlakami czuje się jak u siebie. Czterocylindrowy silnik o mocy 131 kW/178 KM z technologią MINI TwinPower Turbo zapewnia typową dla marki, sportową radość z jazdy.Nowy silnik elektryczny firmy Koenigsegg niewiele większy od puszki na napoje
Elektryczne | 02.02.22

Nowy silnik elektryczny firmy Koenigsegg niewiele większy od puszki na napoje

Koenigsegg kontynuuje rozwój własnej technologii i właśnie zaprezentował pierwszy własny silnik elektryczny i napęd elektryczny.

E-Transit Courier, Ford zaprezentował nową furgonetkę z napędem elektrycznym
Elektryczne | 06.04.23

E-Transit Courier, Ford zaprezentował nową furgonetkę z napędem elektrycznym

Firma Ford Pro zaprezentowała dziś całkowicie nowy, w pełni elektryczny kompaktowy samochód dostawczy ze znacznie większą i bardziej elastyczną przestrzenią ładunkową.

BMW M Hybrid V8
Concept Cars | 07.06.22

BMW M Hybrid V8

Nowy design, nowa nazwa. Prototyp, który będzie rywalizował dla BMW M Motorsport w serii IMSA 2023, nosi nazwę BMW M Hybrid V8.