Wiadomości | 29.07.21

Mercedes pokazał pierwsze zdjęcia elektrycznego sedana EQE

Elektryczna wersja Klasy E, trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Zadebiutuje na targach motoryzacyjnych IAA w Monachium 6 września.


Mercedes pokazał pierwsze zdjęcia elektrycznego sedana EQE

Mercedes-EQ pokaże w pełni elektryczny model EQE podczas targów IAA w Monachium 6 września. Jak sportowy i komfortowy może być sedan biznesowy?  Samochód łączy dynamiczne osiągi i właściwości jezdne ze zrelaksowaną jazdą i ustanawia nowy punkt odniesienia w swojej klasie. To samo dotyczy obszernej przestrzeni wewnętrznej, podczas gdy konstrukcja karoserii z jednym łukiem nadaje EQE atletyczną sylwetkę.

 

W sedanie zastosowano elektryczną platformę EVA Mercedesa, która stanowi również podstawę EQS, elektrycznej wersji Klasy S, będącej flagowym pojazdem EV marki.

 

Elektryczna wersja Klasy E, EQE będzie konkurować z Audi A6 e-tron i planowaną elektryczną wersją BMW serii 5. Sedan będzie produkowany w fabrykach Mercedesa w Bremie w Niemczech i w Pekinie w Chinach, natomiast do sprzedaży trafi w przyszłym roku.Acura NSX Type S debiutuje podczas Monterey Car Week
Premiery | 13.08.21

Acura NSX Type S debiutuje podczas Monterey Car Week

Aby uczcić ostatni rok produkcji modelu NSX, wyprodukowanych zostanie zaledwie 350 sztuk NSX Type S, z których 300 będzie przeznaczonych dla klientów z USA. Wideo.

Wreszcie jest. Nowy Opel Mokka elektryczny i energetyczny
Premiery | 24.06.20

Wreszcie jest. Nowy Opel Mokka elektryczny i energetyczny

Niemiecki producent samochodów prezentuje drugą generację swojego kompaktowego bestsellera, mocnego, całkowicie nowego Opla Mokka, który doskonale łączy w sobie radość z jazdy i nowoczesność.

Poznaj Rezvani Tank najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy
Tuning | 08.07.21

Poznaj Rezvani Tank najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy

Pojazd miejski zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, a jednocześnie jest w stanie sprostać każdemu ekstremalnemu wyzwaniu.