Wiadomości | 29.07.21

Mercedes pokazał pierwsze zdjęcia elektrycznego sedana EQE

Elektryczna wersja Klasy E, trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Zadebiutuje na targach motoryzacyjnych IAA w Monachium 6 września.


Mercedes pokazał pierwsze zdjęcia elektrycznego sedana EQE

Mercedes-EQ pokaże w pełni elektryczny model EQE podczas targów IAA w Monachium 6 września. Jak sportowy i komfortowy może być sedan biznesowy?  Samochód łączy dynamiczne osiągi i właściwości jezdne ze zrelaksowaną jazdą i ustanawia nowy punkt odniesienia w swojej klasie. To samo dotyczy obszernej przestrzeni wewnętrznej, podczas gdy konstrukcja karoserii z jednym łukiem nadaje EQE atletyczną sylwetkę.

 

W sedanie zastosowano elektryczną platformę EVA Mercedesa, która stanowi również podstawę EQS, elektrycznej wersji Klasy S, będącej flagowym pojazdem EV marki.

 

Elektryczna wersja Klasy E, EQE będzie konkurować z Audi A6 e-tron i planowaną elektryczną wersją BMW serii 5. Sedan będzie produkowany w fabrykach Mercedesa w Bremie w Niemczech i w Pekinie w Chinach, natomiast do sprzedaży trafi w przyszłym roku.Zobacz futurystyczne i wszechstronne wnętrze nowego Kia Carnival
Wiadomości | 13.07.20

Zobacz futurystyczne i wszechstronne wnętrze nowego Kia Carnival

Kia Motors Corporation zaprezentowała dziś wnętrze nowego Kia Carnival w serii zdjęć przedstawiających nowy pojazd w koreańskiej specyfikacji.

Dacia Manifesto Concept
Concept Cars | 21.09.22

Dacia Manifesto Concept

Chociaż nie jest to zapowiedź nadchodzącego modelu, Manifesto jest laboratorium pomysłów z niektórymi innowacyjnymi funkcjami dostępnymi w przyszłych pojazdach z gamy Dacii.

BMW M Festival na torze Silesia Ring
Wiadomości | 13.06.23

BMW M Festival na torze Silesia Ring

Entuzjaści modeli BMW M ponownie spotkają się na torze Silesia Ring, gdzie będą na nich czekać atrakcje zapewniające potężną dawkę adrenaliny.