Wiadomości | 29.07.21

Mercedes pokazał pierwsze zdjęcia elektrycznego sedana EQE

Elektryczna wersja Klasy E, trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Zadebiutuje na targach motoryzacyjnych IAA w Monachium 6 września.


Mercedes pokazał pierwsze zdjęcia elektrycznego sedana EQE

Mercedes-EQ pokaże w pełni elektryczny model EQE podczas targów IAA w Monachium 6 września. Jak sportowy i komfortowy może być sedan biznesowy?  Samochód łączy dynamiczne osiągi i właściwości jezdne ze zrelaksowaną jazdą i ustanawia nowy punkt odniesienia w swojej klasie. To samo dotyczy obszernej przestrzeni wewnętrznej, podczas gdy konstrukcja karoserii z jednym łukiem nadaje EQE atletyczną sylwetkę.

 

W sedanie zastosowano elektryczną platformę EVA Mercedesa, która stanowi również podstawę EQS, elektrycznej wersji Klasy S, będącej flagowym pojazdem EV marki.

 

Elektryczna wersja Klasy E, EQE będzie konkurować z Audi A6 e-tron i planowaną elektryczną wersją BMW serii 5. Sedan będzie produkowany w fabrykach Mercedesa w Bremie w Niemczech i w Pekinie w Chinach, natomiast do sprzedaży trafi w przyszłym roku.Lamborghini Huracán EVO Spyder i napęd na tylne koła
Premiery | 07.05.20

Lamborghini Huracán EVO Spyder i napęd na tylne koła

Automobili Lamborghini pokazało nowy model z napędem na tylne koła, wykorzystując po raz pierwszy rzeczywistość rozszerzoną (AR) na swojej oficjalnej stronie internetowej. Nowy model V10 z napędem na tylne koła oraz specjalnie dostrojonym systemem kontroli trakcji Performance (P-TCS). Dach w górę lub w dół, codzienna jazda i wysoka wydajność towarzyszą niepowtarzalnym dźwiękom wolnossącej jednostki V10, zapewniającej taką samą moc 610 KM (449 kW) i moment obrotowy 560 Nm jak w wersji coupé. Z przyspieszeniem 0-100 km / h zaledwie 3,5 sekundy i maksymalną prędkością 324 km/h.

Premiera Porsche 911 GT
Premiery | 16.02.21

Premiera Porsche 911 GT

Nowy sportowy samochód Porsche 911 GT3 świętuje dzisiaj swoją światową premierę.

BMW Digital Key Plus
Wiadomości | 16.01.21

BMW Digital Key Plus

Wygodny i bezpieczny system dostępu do samochodu bez kluczyka z technologią ultraszerokopasmową.