Wiadomości | 16.01.21

Mercedes-Benz EQA Digital World Premiere

Kompaktowy elektryczny SUV będzie dostępny u europejskich dealerów Mercedes-Benz wiosną 2021 roku.


Mercedes-Benz EQA Digital World Premiere

20 stycznia Mercedes-Benz zaplanował światową premierę swojego nowego w pełni elektrycznego modelu EQA.

Nowy EQA wykorzystuje wszystkie pozytywne cechy swojego siostrzanego modelu GLA i łączy je z wysoce wydajnym napędem elektrycznym. Z mocą 140 kW, EQA 250 (zużycie energii w cyklu mieszanym: 15,7 kWh / 100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 0 g / km) * pokazuje, jak marka z gwiazdą wyobraża sobie elektromobilność dostosowaną do różnorodnych potrzeb młode, miejskie grupy docelowe. Po wprowadzeniu na rynek będą sukcesywnie kolejne poziomy mocy do ponad 200 kW, a także wariant z napędem na wszystkie koła.

To, co jest takie samo dla wszystkich klientów, to łatwa obsługa EQA w życiu codziennym. Gwarantuje to na przykład standardowy system nawigacji z Electric Intelligence. Oblicza najszybszą trasę do celu. Na podstawie trwających symulacji zasięgu brane są pod uwagę niezbędne postoje ładowania, a także wiele innych czynników, takich jak ukształtowanie terenu i pogoda. Ułatwia to rozpoczęcie pracy każdemu, kto początkowo decyduje się na pojazd całkowicie elektryczny.

Wkrótce dostarczymy obszerne i szczegółowe informacje na temat nowego modelu.Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE
Premiery | 01.09.21

Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE

Światowa premiera pierwszej hybrydy Mercedes-AMG o wysokich osiągach, która wchodzi do produkcji seryjnej i czerpie z techniki Formuły 1. Wideo.

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a
Wiadomości | 08.06.20

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a

15 czerwca zostanie zaprezentowana odświeżona wersja pierwszego SUV-a SEAT-a. Model Ateca od momentu zaprezentowania w 2016 roku sprzedał się w ponad 300 000 egzemplarzach, otwierając drogę kolejnym hiszpańskim pojazdom z segmentu ? Tarraco i Arona.

Światowa premiera odświeżonej wersji SKODY KODIAQ
Premiery | 13.04.21

Światowa premiera odświeżonej wersji SKODY KODIAQ

Nowa odsłona wyposażonej w najnowsze technologie i odznaczającej się emocjonującym designem SKODY KODIAQ. Wideo.