Wiadomości | 16.01.21

Mercedes-Benz EQA Digital World Premiere

Kompaktowy elektryczny SUV będzie dostępny u europejskich dealerów Mercedes-Benz wiosną 2021 roku.


Mercedes-Benz EQA Digital World Premiere

20 stycznia Mercedes-Benz zaplanował światową premierę swojego nowego w pełni elektrycznego modelu EQA.

Nowy EQA wykorzystuje wszystkie pozytywne cechy swojego siostrzanego modelu GLA i łączy je z wysoce wydajnym napędem elektrycznym. Z mocą 140 kW, EQA 250 (zużycie energii w cyklu mieszanym: 15,7 kWh / 100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 0 g / km) * pokazuje, jak marka z gwiazdą wyobraża sobie elektromobilność dostosowaną do różnorodnych potrzeb młode, miejskie grupy docelowe. Po wprowadzeniu na rynek będą sukcesywnie kolejne poziomy mocy do ponad 200 kW, a także wariant z napędem na wszystkie koła.

To, co jest takie samo dla wszystkich klientów, to łatwa obsługa EQA w życiu codziennym. Gwarantuje to na przykład standardowy system nawigacji z Electric Intelligence. Oblicza najszybszą trasę do celu. Na podstawie trwających symulacji zasięgu brane są pod uwagę niezbędne postoje ładowania, a także wiele innych czynników, takich jak ukształtowanie terenu i pogoda. Ułatwia to rozpoczęcie pracy każdemu, kto początkowo decyduje się na pojazd całkowicie elektryczny.

Wkrótce dostarczymy obszerne i szczegółowe informacje na temat nowego modelu.Porsche Taycan zdobywa nowy tytuł Guinness World Records
Elektryczne | 10.02.21

Porsche Taycan zdobywa nowy tytuł Guinness World Records

Zobacz do jakiej prędkości przyspieszył pojazd w zamkniętym budynku.

KIA ujawnia Concept EV9
Concept Cars | 17.11.21

KIA ujawnia Concept EV9

Kia Corporation, która właśnie zaprezentowała EV6, podczas Los Angeles Auto Show 2021 prezentuje koncepcję całkowicie elektrycznego SUV-a, Kia Concept EV9.

Hydrogen to You (H2U) czyli Hyundai promuje technologie wodorowe
Wiadomości | 06.10.20

Hydrogen to You (H2U) czyli Hyundai promuje technologie wodorowe

Hyundai wprowadził globalny program H2U promujący technologie wodorowe, który podkreśla zaangażowanie Hyundaia na rzecz zrównoważonej mobilności dostępnej dla każdego.