Elektryczne | 29.10.20

Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02

Zespół Mercedes-Benz EQ Formula E Team jest gotowy do drugiego sezonu na ulicznych torach Santiago, Londynu i na wszystkich przystankach pomiędzy nimi.

W 2019 roku Mercedes-Benz otworzył nowy rozdział w swojej długiej historii wyścigów i od razu rozpoczął udany start, gdy Stoffel Vandoorne stanął na podium w pierwszym wyścigu zespołu Mercedes-Benz EQ Formula E Team. W trakcie sezonu zespół stale poprawiał swoją konkurencyjność i zakończył sezon dwoma punktami końcowymi dla Stoffel i Nyck.

Dwanaście miesięcy później zespół przygotowuje się do drugiego sezonu w całkowicie elektrycznej serii wyścigów, która już od siódmego roku otrzymała oficjalny status Mistrzostw Świata FIA.

Parowanie kierowców pozostaje niezmienione w drugiej kampanii: zespół zdecydował się na ciągłość, zachowując usługi zarówno Nyck de Vries, jak i Stoffel Vandoorne. Nie będzie to żadnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ich dobre wyniki na torze i cenne doświadczenie, które oni i zespół zdobyli w trakcie sezonu 6.

W nadchodzącym sezonie zespół spodziewa się wielu nowych wyzwań, zarówno na torze wyścigowym, jak i poza nim. Rywalizacja z jednymi z najsilniejszych kierowców, zespołów i producentów na świecie to nie tylko wydajność, ale także skoordynowana praca zespołowa, inteligentne zarządzanie energią i dokładnie przemyślane strategie.

Co więcej, trwająca pandemia koronawirusa oznacza, że ??organizatorzy i zespoły muszą zapewnić szybką i elastyczną reakcję na zmiany okoliczności, aby doświadczenie Formuły E mogło zostać przywrócone kibicom w miastach na całym świecie bezpiecznie w sezonie 7.Mercedes pokazał pierwsze zdjęcia elektrycznego sedana EQE
Wiadomości | 29.07.21

Mercedes pokazał pierwsze zdjęcia elektrycznego sedana EQE

Elektryczna wersja Klasy E, trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Zadebiutuje na targach motoryzacyjnych IAA w Monachium 6 września.

De Tomaso przedstawia zupełnie nowy hipersamochód o wartości 3 milionów dolarów, P900
Super Cars | 03.12.22

De Tomaso przedstawia zupełnie nowy hipersamochód o wartości 3 milionów dolarów, P900

De Tomaso P900, będzie wyprodukowany tylko w 18 egzemplarzach i jeśli masz trochę gotówki masz szansę kupić jeden z ostatnich wolnych egzemplarzy.

Największy na świecie kryty, wielopoziomowy tor kartingowy w New Jersey
Wiadomości | 08.08.23

Największy na świecie kryty, wielopoziomowy tor kartingowy w New Jersey

Dwa ogromne, wielopoziomowe tory z 10 różnicami wysokości, 90 gokartów, a także inne atrakcje, takie jak 19 torów do rzucania siekierą, przejażdżka 40-metrową wieżą zrzutową i ponad 140 gier arkadowych.