Elektryczne | 29.10.20

Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02

Zespół Mercedes-Benz EQ Formula E Team jest gotowy do drugiego sezonu na ulicznych torach Santiago, Londynu i na wszystkich przystankach pomiędzy nimi.

W 2019 roku Mercedes-Benz otworzył nowy rozdział w swojej długiej historii wyścigów i od razu rozpoczął udany start, gdy Stoffel Vandoorne stanął na podium w pierwszym wyścigu zespołu Mercedes-Benz EQ Formula E Team. W trakcie sezonu zespół stale poprawiał swoją konkurencyjność i zakończył sezon dwoma punktami końcowymi dla Stoffel i Nyck.

Dwanaście miesięcy później zespół przygotowuje się do drugiego sezonu w całkowicie elektrycznej serii wyścigów, która już od siódmego roku otrzymała oficjalny status Mistrzostw Świata FIA.

Parowanie kierowców pozostaje niezmienione w drugiej kampanii: zespół zdecydował się na ciągłość, zachowując usługi zarówno Nyck de Vries, jak i Stoffel Vandoorne. Nie będzie to żadnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ich dobre wyniki na torze i cenne doświadczenie, które oni i zespół zdobyli w trakcie sezonu 6.

W nadchodzącym sezonie zespół spodziewa się wielu nowych wyzwań, zarówno na torze wyścigowym, jak i poza nim. Rywalizacja z jednymi z najsilniejszych kierowców, zespołów i producentów na świecie to nie tylko wydajność, ale także skoordynowana praca zespołowa, inteligentne zarządzanie energią i dokładnie przemyślane strategie.

Co więcej, trwająca pandemia koronawirusa oznacza, że ??organizatorzy i zespoły muszą zapewnić szybką i elastyczną reakcję na zmiany okoliczności, aby doświadczenie Formuły E mogło zostać przywrócone kibicom w miastach na całym świecie bezpiecznie w sezonie 7.Bugatti Chiron Sport Alice
Super Cars | 14.02.21

Bugatti Chiron Sport Alice

Prezent dla żony, dostosowany do kreatywnych życzeń klienta na każdym etapie procesu projektowania i budowy.

12 egzemplarzy McLaren 600LT Spiders docierają na rynek amerykański
Super Cars | 20.05.20

12 egzemplarzy McLaren 600LT Spiders docierają na rynek amerykański

Wszystkie egzemplarze McLarena 600LT Spider w unikalnej edycji Segestria Borealis, które przybywają do Ameryki Północnej zostały już w pełni zamówione - z wyjątkiem jednego egzemplarza o uderzającym motywie projektowym McLaren Special Operations (MSO). Zainspirowany jadowitym pajęczakiem, Segestria Borealis. 12 sztuk McLaren 600LT Spider Segestria Borealis firmy MSO - które już zyskały przydomek Spider Spider - przybyły do USA w tym miesiącu i docierają teraz do wybranych sprzedawców, którzy będą oferować je za sprzedaż.

Legendarne Lamborghini Murcielago i pierwszy silnik V12 nowego tysiąclecia
Super Cars | 22.09.22

Legendarne Lamborghini Murcielago i pierwszy silnik V12 nowego tysiąclecia

W 2022 roku Lamborghini świętuje legendarny 12-cylindrowy silnik, który napędza najbardziej kultowe modele od prawie 60 lat.