Elektryczne | 29.10.20

Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02

Zespół Mercedes-Benz EQ Formula E Team jest gotowy do drugiego sezonu na ulicznych torach Santiago, Londynu i na wszystkich przystankach pomiędzy nimi.

W 2019 roku Mercedes-Benz otworzył nowy rozdział w swojej długiej historii wyścigów i od razu rozpoczął udany start, gdy Stoffel Vandoorne stanął na podium w pierwszym wyścigu zespołu Mercedes-Benz EQ Formula E Team. W trakcie sezonu zespół stale poprawiał swoją konkurencyjność i zakończył sezon dwoma punktami końcowymi dla Stoffel i Nyck.

Dwanaście miesięcy później zespół przygotowuje się do drugiego sezonu w całkowicie elektrycznej serii wyścigów, która już od siódmego roku otrzymała oficjalny status Mistrzostw Świata FIA.

Parowanie kierowców pozostaje niezmienione w drugiej kampanii: zespół zdecydował się na ciągłość, zachowując usługi zarówno Nyck de Vries, jak i Stoffel Vandoorne. Nie będzie to żadnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ich dobre wyniki na torze i cenne doświadczenie, które oni i zespół zdobyli w trakcie sezonu 6.

W nadchodzącym sezonie zespół spodziewa się wielu nowych wyzwań, zarówno na torze wyścigowym, jak i poza nim. Rywalizacja z jednymi z najsilniejszych kierowców, zespołów i producentów na świecie to nie tylko wydajność, ale także skoordynowana praca zespołowa, inteligentne zarządzanie energią i dokładnie przemyślane strategie.

Co więcej, trwająca pandemia koronawirusa oznacza, że ??organizatorzy i zespoły muszą zapewnić szybką i elastyczną reakcję na zmiany okoliczności, aby doświadczenie Formuły E mogło zostać przywrócone kibicom w miastach na całym świecie bezpiecznie w sezonie 7.Technologia nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Wiadomości | 24.11.20

Technologia nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Projekcja światła o wysokiej rozdzielczości z innowacyjnymi funkcjami pomocy.

Cadillac LYRIQ pierwszy całkowicie elektryczny samochód marki
Premiery | 07.08.20

Cadillac LYRIQ pierwszy całkowicie elektryczny samochód marki

Wprowadzenie oferty elektrycznej Cadillaca rozpoczyna się dziś wraz z debiutem modelu LYRIQ - dynamicznego, nowoczesnego i w pełni elektrycznego luksusowego crossovera.

Buick Envision 2021 wzmacnia ofertę SUV-ów klasy premium
Wiadomości | 30.05.20

Buick Envision 2021 wzmacnia ofertę SUV-ów klasy premium

Uderzający nowy projekt i wykończenie dla klientów, którzy poszukują stylizacji i wyrafinowania, będą mieli kolejny wybór, gdy Buick Envision 2021 pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku.