Wiadomości | 05.05.20

Mercedes-AMG GT3 nadal błyszczy w wirtualu

Wielu profesjonalnych kierowców wyścigowych, którzy zwykle ścigają się w Mercedes-AMG GT3 na całym świecie, obecnie odkrywa świat wyścigów symulacyjnych (sim racing).


Mercedes-AMG GT3 nadal błyszczy w wirtualu

Wielu profesjonalnych kierowców wyścigowych, którzy zwykle ścigają się w Mercedesach AMG GT3 na całym świecie, obecnie odkrywa świat wyścigów symulacyjnych (sim racing). Aby zaoszczędzić każdy ułamek sekundy na wirtualnych torach wyścigowych, inwestują w szkolenie, sprzęt i konfigurację. Będąc prawdziwymi kierowcami wyścigowymi, dążą także do osiągnięcia najlepszych wyników w tej nowej formie rywalizacji, i to z powodzeniem, jak udowadnia Raffaele Marciello. W debiucie SRO E-Sport GT Series pod koniec kwietnia Włoch zdobył swoje dziewicze miejsce na podium, zajmując trzecie miejsce w swoim Mercedesie AMG GT3. W tym czasie mistrz Makau w 2019 roku korzysta z najnowocześniejszego sprzętu z najwyższej jakości fotelem sportowym, kierownicą i pedałami, a także komputerem do gier z trzema monitorami zapewniającymi doskonały widok. Profesjonalny Dirk Müller jest kolejnym, który znacznie poprawił swoje wyniki, pomimo, że stracić najlepszy wynik w swoim pierwszym wyścigu z powodu zmiany na sprzęt z lepszymi komponentami, w czwartej rundzie z serii Digital Nürburgring Endurance przez VCO (DNLS).

Mimo to pod koniec 3-godzinnego wyścigu na wirtualnym Nürburgring-Nordschleife były cztery Mercedesy AMG GT3 w pierwszej dziesiątce.Bugatti Divo hipersportowy samochód zostanie dostarczony klientom w tym roku
Super Cars | 23.04.20

Bugatti Divo hipersportowy samochód zostanie dostarczony klientom w tym roku

Wyjątkowo wykonany, uderzający charakter, ściśle ograniczony i o zupełnie innych właściwościach jezdnych to całkowicie wyjątkowy projekt: Divo jest naprawdę jednym z najbardziej zapierających dech w piersiach i ekskluzywnych samochodów hiper-sportowych współczesnych czasów. Po rygorystycznym dwuletnim okresie rozwoju pierwsze modele upragnionej małej serii są teraz dostarczane do klientów.

Zmiany w taryfikatorze mandatów już widoczne w statystykach
Wiadomości | 21.02.22

Zmiany w taryfikatorze mandatów już widoczne w statystykach

Według Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, w styczniu br. o ponad 55 proc. obniżyła się liczba przekroczeń prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Hyundai Kona Electric w programie Zielony Samochód
Elektryczne | 22.07.20

Hyundai Kona Electric w programie Zielony Samochód

Hyundai przygotował specjalną ofertę na model Kona Electric przystosowaną do rządowych dopłat programu ?Zielony Samochód?