Wiadomości | 22.10.21

Nowy GMC Sierra najbardziej luksusowy i zaawansowany pickup marki

GMC przedstawia całkowicie nowe technologie, stylizację wnętrza oraz odświeżony wygląd zewnętrzny swojej najbardziej luksusowej serii modelowej w historii.

Oprócz charakterystycznych elementów konstrukcyjnych Sierra Denali Ultimate i Sierra AT4X oraz zdecydowana większość linii 2022 Sierra jest wzbogacona o aktualizacje stylistyczne i projektowe, zarówno wewnątrza, jak i na zewnątrz. 


Odświeżony wygląd zewnętrzny obejmuje nową osłonę chłodnicy i zmienioną konstrukcję reflektorów oraz ekspresyjną animację oświetlenia podczas zbliżania się, ruszania lub oddalania się od pojazdu. Nowa, unikalna stylistyka wnętrza obejmuje deskę rozdzielczą zorientowaną na kokpit oraz nową, bardziej funkcjonalną konsolę środkową z elektroniczną, precyzyjną zmianą biegów w modelach z przednimi fotelami kubełkowymi. Większy, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 13,4 cala jest uzupełniony o nowy, konfigurowalny cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala oraz wielokolorowy wyświetlacz Head-Up o przekątnej 15 cali.

 

Całkowicie nowa Sierra AT4X kontynuuje wysiłki GMC zmierzające do przełomu w kategorii samochodów ciężarowych premium. Sierra AT4X to zrównoważone wykonanie, które zapewnia zaawansowane możliwości w terenie, gdy jest to wymagane, bez uszczerbku dla komfortu na drodze, technologii, holowania i ładowności, jakich oczekuje się od pickupa premium. Wyposażona w standardowy silnik 6,2 l V-8 i 10-biegową automatyczną skrzynie biegów. Dostępne są również sprawdzone silniki V-8 o pojemności 5,3 l oraz 3.0 l z systemem dynamicznego zarządzania paliwem.

 

Odświeżone GMC Sierra trafi do salonów w pierwszym kwartale 2022 roku.Ekskluzywna modyfikacja TECHART GTstreet R oparta na modelu Porsche 911 Turbo S
Tuning | 31.12.22

Ekskluzywna modyfikacja TECHART GTstreet R oparta na modelu Porsche 911 Turbo S

Premiera wideo jedynej w swoim rodzaju limitowanej do 87 modeli serii TECHART GTstreet R w kultowym wyścigowym stylu i całkowicie zindywidualizowanej unikalnej specyfikacji.

Audi activesphere concept
Concept Cars | 27.01.23

Audi activesphere concept

Audi przedstawia crossovera, luksusowe coupe, mogące zmienić się w pick-upa z elektrycznym napędem i układem quattro.

SEAT przedstawia nowy sposób interakcji z premierowym SEAT-em Leonem
Wiadomości | 29.04.20

SEAT przedstawia nowy sposób interakcji z premierowym SEAT-em Leonem

Dzięki technologii VR można wybrać się na wirtualną przejażdżkę po Barcelonie. Wideo 360 stopni pozwala przenieść się do wnętrza samochodu i sprawdzić najważniejsze nowości, deskę rozdzielczą z zaawansowanym cyfrowym kokpitem, system multimedialny i bardziej ergonomiczną przestrzeń dla podróżujących.