Wiadomości | 22.10.21

Nowy GMC Sierra najbardziej luksusowy i zaawansowany pickup marki

GMC przedstawia całkowicie nowe technologie, stylizację wnętrza oraz odświeżony wygląd zewnętrzny swojej najbardziej luksusowej serii modelowej w historii.

Oprócz charakterystycznych elementów konstrukcyjnych Sierra Denali Ultimate i Sierra AT4X oraz zdecydowana większość linii 2022 Sierra jest wzbogacona o aktualizacje stylistyczne i projektowe, zarówno wewnątrza, jak i na zewnątrz. 


Odświeżony wygląd zewnętrzny obejmuje nową osłonę chłodnicy i zmienioną konstrukcję reflektorów oraz ekspresyjną animację oświetlenia podczas zbliżania się, ruszania lub oddalania się od pojazdu. Nowa, unikalna stylistyka wnętrza obejmuje deskę rozdzielczą zorientowaną na kokpit oraz nową, bardziej funkcjonalną konsolę środkową z elektroniczną, precyzyjną zmianą biegów w modelach z przednimi fotelami kubełkowymi. Większy, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 13,4 cala jest uzupełniony o nowy, konfigurowalny cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala oraz wielokolorowy wyświetlacz Head-Up o przekątnej 15 cali.

 

Całkowicie nowa Sierra AT4X kontynuuje wysiłki GMC zmierzające do przełomu w kategorii samochodów ciężarowych premium. Sierra AT4X to zrównoważone wykonanie, które zapewnia zaawansowane możliwości w terenie, gdy jest to wymagane, bez uszczerbku dla komfortu na drodze, technologii, holowania i ładowności, jakich oczekuje się od pickupa premium. Wyposażona w standardowy silnik 6,2 l V-8 i 10-biegową automatyczną skrzynie biegów. Dostępne są również sprawdzone silniki V-8 o pojemności 5,3 l oraz 3.0 l z systemem dynamicznego zarządzania paliwem.

 

Odświeżone GMC Sierra trafi do salonów w pierwszym kwartale 2022 roku.Całkowicie elektryczny, nowy Citroen C3 czwartej generacji
Premiery | 17.10.23

Całkowicie elektryczny, nowy Citroen C3 czwartej generacji

Pierwszy europejski niedrogi samochód elektryczny oferuje najlepszy w swojej klasie komfort, wyjątkowy poziom wyposażenia i będzie jeszcze bardziej przystępny cenowo, począwszy od 19 990 euro.

BMW iDrive nowej generacji
Wiadomości | 21.03.21

BMW iDrive nowej generacji

Nowa interpretacja systemu obsługi, którego celem jest precyzyjne i adekwatne dostosowanie wszystkich funkcji obsługiwanych przez BMW iDrive do potrzeb i życzeń kierowcy.

AC Cobra GT Roadster
Wiadomości | 21.12.22

AC Cobra GT Roadster

Oto pierwsze szczegóły i zdjęcia zupełnie nowego i ekskluzywnego samochodu sportowego, roadstera AC Cobra GT, który zostanie oficjalnie zaprezentowany wiosną 2023 roku.