Wiadomości | 22.10.21

Nowy GMC Sierra najbardziej luksusowy i zaawansowany pickup marki

GMC przedstawia całkowicie nowe technologie, stylizację wnętrza oraz odświeżony wygląd zewnętrzny swojej najbardziej luksusowej serii modelowej w historii.

Oprócz charakterystycznych elementów konstrukcyjnych Sierra Denali Ultimate i Sierra AT4X oraz zdecydowana większość linii 2022 Sierra jest wzbogacona o aktualizacje stylistyczne i projektowe, zarówno wewnątrza, jak i na zewnątrz. 


Odświeżony wygląd zewnętrzny obejmuje nową osłonę chłodnicy i zmienioną konstrukcję reflektorów oraz ekspresyjną animację oświetlenia podczas zbliżania się, ruszania lub oddalania się od pojazdu. Nowa, unikalna stylistyka wnętrza obejmuje deskę rozdzielczą zorientowaną na kokpit oraz nową, bardziej funkcjonalną konsolę środkową z elektroniczną, precyzyjną zmianą biegów w modelach z przednimi fotelami kubełkowymi. Większy, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 13,4 cala jest uzupełniony o nowy, konfigurowalny cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala oraz wielokolorowy wyświetlacz Head-Up o przekątnej 15 cali.

 

Całkowicie nowa Sierra AT4X kontynuuje wysiłki GMC zmierzające do przełomu w kategorii samochodów ciężarowych premium. Sierra AT4X to zrównoważone wykonanie, które zapewnia zaawansowane możliwości w terenie, gdy jest to wymagane, bez uszczerbku dla komfortu na drodze, technologii, holowania i ładowności, jakich oczekuje się od pickupa premium. Wyposażona w standardowy silnik 6,2 l V-8 i 10-biegową automatyczną skrzynie biegów. Dostępne są również sprawdzone silniki V-8 o pojemności 5,3 l oraz 3.0 l z systemem dynamicznego zarządzania paliwem.

 

Odświeżone GMC Sierra trafi do salonów w pierwszym kwartale 2022 roku.Podwójne zwycięstwo TOYOTA GAZOO Racing w Rajdzie Monte Carlo
MotorSport | 25.01.21

Podwójne zwycięstwo TOYOTA GAZOO Racing w Rajdzie Monte Carlo

Aż czterech kierowców w Yarisach WRC znalazło się w najlepszej szóstce rajdu, a TOYOTA GAZOO Racing prowadzi zdecydowanie w kategorii producentów.

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, oto nowy Mercedes-AMG GT Black Series
Super Cars | 15.07.20

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, oto nowy Mercedes-AMG GT Black Series

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, najbardziej wyrazisty design, najbardziej zaawansowana aerodynamika i najbardziej wyszukana mieszanka materiałów plus ?najostrzejsza? dynamika jazdy.

Polestar Precept na Goodwood Festival of Speed
Elektryczne | 02.06.21

Polestar Precept na Goodwood Festival of Speed

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju.