Wiadomości | 22.10.21

Nowy GMC Sierra najbardziej luksusowy i zaawansowany pickup marki

GMC przedstawia całkowicie nowe technologie, stylizację wnętrza oraz odświeżony wygląd zewnętrzny swojej najbardziej luksusowej serii modelowej w historii.

Oprócz charakterystycznych elementów konstrukcyjnych Sierra Denali Ultimate i Sierra AT4X oraz zdecydowana większość linii 2022 Sierra jest wzbogacona o aktualizacje stylistyczne i projektowe, zarówno wewnątrza, jak i na zewnątrz. 


Odświeżony wygląd zewnętrzny obejmuje nową osłonę chłodnicy i zmienioną konstrukcję reflektorów oraz ekspresyjną animację oświetlenia podczas zbliżania się, ruszania lub oddalania się od pojazdu. Nowa, unikalna stylistyka wnętrza obejmuje deskę rozdzielczą zorientowaną na kokpit oraz nową, bardziej funkcjonalną konsolę środkową z elektroniczną, precyzyjną zmianą biegów w modelach z przednimi fotelami kubełkowymi. Większy, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 13,4 cala jest uzupełniony o nowy, konfigurowalny cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala oraz wielokolorowy wyświetlacz Head-Up o przekątnej 15 cali.

 

Całkowicie nowa Sierra AT4X kontynuuje wysiłki GMC zmierzające do przełomu w kategorii samochodów ciężarowych premium. Sierra AT4X to zrównoważone wykonanie, które zapewnia zaawansowane możliwości w terenie, gdy jest to wymagane, bez uszczerbku dla komfortu na drodze, technologii, holowania i ładowności, jakich oczekuje się od pickupa premium. Wyposażona w standardowy silnik 6,2 l V-8 i 10-biegową automatyczną skrzynie biegów. Dostępne są również sprawdzone silniki V-8 o pojemności 5,3 l oraz 3.0 l z systemem dynamicznego zarządzania paliwem.

 

Odświeżone GMC Sierra trafi do salonów w pierwszym kwartale 2022 roku.Opel Zafira-e Life
Elektryczne | 17.06.20

Opel Zafira-e Life

Opel kontynuuje elektryfikację swojego portfolio produktów za pomocą całkowicie elektrycznego, flagowego wariantu Zafira Life, który jest wzorcem dla wielomiejscowych samochodów osobowych.

100 lat marki Mercedes-Maybach
Super Cars | 14.04.21

100 lat marki Mercedes-Maybach

Prezentować najlepsze z najlepszych, takie ambicje przyświecały Karlowi Maybachowi i jego ojcu Wilhelmowi, gdy 100 lat temu debiutował zbudowany przez nich Maybach 22/70 HP W 3.

Audi przedstawia koncepcyjny samochód Audi urbansphere concept
Concept Cars | 21.04.22

Audi przedstawia koncepcyjny samochód Audi urbansphere concept

Designerzy i inżynierowie stworzyli Audi urbansphere z myślą o wykorzystywaniu go w natężonym ruchu chińskich megamiast, jak i w centrum każdej metropolii na świecie.