Wiadomości | 02.08.23

Maserati MCXtrema, nazwa najpotężniejszego modelu marki bez homologacji do jazdy po drogach

Nazywa się Maserati MCXtrema, z całą destrukcyjną siłą samochodu wyścigowego o mocy 730 KM


Maserati MCXtrema, nazwa najpotężniejszego modelu marki bez homologacji do jazdy po drogach

Maserati MCXtrema, nazwa najpotężniejszego i niezwykłego samochodu marki przeznaczonego wyłącznie do jazdy po torach. Nazywa się Maserati MCXtrema, aby ująć w sobie całą destrukcyjną siłę samochodu wyścigowego o mocy 730 KM – bez homologacji do jazdy po drogach.

 

Wcześniej nazywany „Project24”, nadszedł czas, aby przedstawić go światu pod oficjalną nazwą: reminiscencja podstawowego modelu Maserati MC20 – „pierwszego w swoim rodzaju”, supersportowego samochodu w całości wyprodukowanego we Włoszech, który zapoczątkował nową erę marki. Jest także hołdem dla silnej spuścizny Maserati Corse, wraz z koncepcją ekstremalności, która przypomina najwyższą duszę tego wyjątkowego czterokołowego cudu.

 

Koncepcja stojąca za tym wyjątkowym produktem – na całym świecie zostaną wyprodukowane tylko 62 pojazdy, które są już wyprzedane – polega na uwolnieniu prawdziwej wyścigowej bestii, czegoś innego i przełomowego w porównaniu do wszystkiego, co kiedykolwiek zostało zrobione.

 

Samochód poświęcony doskonałości dżentelmenów-kierowców i entuzjastów wyścigów, zaprojektowany, aby imponować i rozpalać pasję do ekstremalnych wyścigów, gotowy do podboju torów na całym świecie – w prywatnych sesjach testowych – dzięki doskonałemu projektowi i oszałamiającym osiągom.

 

Maserati MCXtrema zostanie zaprezentowany na całym świecie 18 sierpnia podczas prestiżowego Monterey Car Week 2023.Lexus LC Convertible jak stworzyć perfekcyjny miękki dach?
Wiadomości | 02.05.20

Lexus LC Convertible jak stworzyć perfekcyjny miękki dach?

Pomysłowa konstrukcja wygląda elegancko, a po złożeniu nie ogranicza przestrzeni bagażowej. Można go otworzyć lub zamknąć w 15 sekund. Sprawdzany 18 000 razy, By zyskać pewność jego trwałości został sprawdzany 18 000 razy.

Mercedes-Benz, nowa Klasa E
Premiery | 25.04.23

Mercedes-Benz, nowa Klasa E

Od ponad 75 lat Klasa E wyznacza standardy luksusowych limuzyn średniej klasy. W 2023 roku otworzy nowy rozdział w limuzynie biznesowej i wyznaczy drogę w przejściu z silnika spalinowego na elektryczny.

Poznaj nową rodzinę SUV-ów. Premiera Ford Bronco
Premiery | 14.07.20

Poznaj nową rodzinę SUV-ów. Premiera Ford Bronco

Ford Bronco powraca jako sztandarowy produkt nowej rodziny wytrzymałych SUV-ów z napędem 4x4, z klasycznymi dwudrzwiowymi i pierwszymi czterodrzwiowymi modelami oraz zupełnie nowym Bronco Sport, który poszerza rodzinę pojazdów Bronco w wersji 4x4, zapewniając więcej możliwości poszukiwaczy przygód.