Wiadomości | 20.11.20

Maserati MC20 z tytułem China Performance Car Of The Year 2021

Wraz z nowym supersportowym samochodem MC20 marka oficjalnie rozpoczęła nową erę.

Wczoraj w Kantonie oficjalnie ogłoszono wyczekiwane nagrody China Car of the Year 2021. Nagrody, ściśle śledzone zarówno przez znawców branży, jak i konsumentów, mają na celu promowanie ciągłej poprawy chińskiego przemysłu motoryzacyjnego i rynku. Nagrody China Car of the Year 2021 przyznało jury złożone z 41 autorytatywnych jurorów z mediów motoryzacyjnych. W oparciu o wyniki ogólne i rynkowe, a także inne kluczowe czynniki kandydujących modeli, supersportowy samochód Maserati MC20 został uznany za chiński samochód wyczynowy roku 2021.

Opracowany przez Maserati Innovation Lab i wyprodukowany w historycznym zakładzie w Modenie, MC20 jest w 100% wyprodukowany we Włoszech. Jego wspaniały wygląd skrywa bezkompromisowo sportową duszę, z nowym 630-konnym silnikiem V6 Nettuno, który zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km / hw mniej niż 2,9 sekundy i prędkość maksymalną ponad 325 km / h. Opatentowany silnik został opracowany, zaprojektowany i zbudowany w całości we własnym zakresie i wykorzystuje technologię komory wstępnej pochodzącą z silników Formuły 1.Wkrótce zobaczymy wnętrze nowego modelu EQS
Wiadomości | 25.03.21

Wkrótce zobaczymy wnętrze nowego modelu EQS

Prezentacja wnętrza nadchodzącego nowego modelu Mercedes-Benz nastąpi...

Renault KIGER
Premiery | 28.01.21

Renault KIGER

Kompaktowy SUV zaprojektowany w Indiach. Wideo z premiery światowej.

Nowy Seat Arona premiera
Premiery | 14.04.21

Nowy Seat Arona premiera

Wygląd SEAT-a Arony również został dostosowany do nowego języka stylistycznego hiszpańskiej marki. Miejski SUV uzyskał bardziej agresywną, dynamiczną sylwetkę.