Premiery | 24.06.21

Światowa premiera całkowicie nowej Hondy Civic Hatchback

Honda zaprezentowała stylistykę nadwozia i wnętrza zupełnie nowego Civica hatchback i ogłosiła postępy w zakresie dynamicznych osiągów pojazdu.

Honda zaprezentowała model Civic Hatchback 2022, najnowszy dodatek do całkowicie nowej gamy Civic 11. generacji. Bazując na Civic Sedan 2022, który pojawił się w salonach Hondy na początku tego miesiąca, najbardziej przyjemny w prowadzeniu Civic Hatchback w historii łączy uderzającą, inspirowaną Europą stylistykę zewnętrzną i pięciodrzwiową wszechstronność z jeszcze bardziej sportowymi wrażeniami z jazdy. Dostępny z 6-biegową manualną skrzynią biegów, Civic Hatchback został zaprojektowany z myślą o potrzebach młodych, aktywnych nabywców. Po raz pierwszy zostanie wyprodukowany w USA, a produkcja rozpocznie się jeszcze w tym roku w fabryce samochodów Hondy Greensburg w stanie Indiana.

 

Honda dążyła do stworzenia samochodu, który jest zarówno przystępny, jak i wyróżniający się wyglądem, dzięki czemu wszyscy pasażerowie poczują się odświeżeni. Zagłębiając się głęboko w podejście „human-centric”, które jest podstawą rozwoju samochodów Hondy, Honda udoskonaliła Civic Hatchback w oparciu o idee skoncentrowane na pasażerach, takie jak „projekty”, które tworzą ekspansywne wrażenie, które rozjaśnia ducha pasażerów, „dynamikę” które zapewniają wysokiej jakości wrażenia z jazdy oraz „HMI” (interfejs człowiek-maszyna), którego można używać intuicyjnie.

 

Civic pozostaje podstawowym modelem Hondy w Europie. Najnowsza generacja bazuje na prawie 50-letnim dziedzictwie. Łączy ono użyteczność, komfort i atrakcyjność, z których słynie ten model.

Nowy Civic będzie oferowany wyłącznie w wersji hybrydowej, dołączając do linii aut, wyposażonych w zaawansowany układ e:HEV (hybrid electric vehicle). Przyczyni się to do realizacji celu, zgodnie z którym do 2022 roku wszystkie główne europejskie modele Hondy będą wyposażone w zelektryfikowane układy napędowe.Motorsport po nowemu TOYOTA GAZOO Racing Europe
Wiadomości | 20.04.20

Motorsport po nowemu TOYOTA GAZOO Racing Europe

Toyota Motor Corporation (Toyota) ogłosiła, że firma TOYOTA Motorsport GmbH (TMG) formalnie zmieniła nazwę i będzie teraz działać pod marką TOYOTA GAZOO Racing Europe GmbH (TGR-E). Siedzibą przedsiębiorstwa nadal będzie Kolonia. TMG została początkowo założona jako Andersson Motorsport GmbH w Kolonii w 1979 roku. Jako TMG funkcjonowała od 1993 roku, gdy stała się spółką całkowicie zależną od Toyoty.

Volvo Concept Recharge
Concept Cars | 18.11.21

Volvo Concept Recharge

Okrzyknięty manifestem przyszłości Volvo Cars, całkowicie elektryczny model nie tylko prezentuje przyszły język projektowania i strategię produktową firmy.

Lordstown zaprezentował dziś nową całkowicie elektryczną furgonetkę Endurance
Premiery | 26.06.20

Lordstown zaprezentował dziś nową całkowicie elektryczną furgonetkę Endurance

Według CEO firmy Steve'a Burnsa będzie on miał najlepszą przyczepność, oszczędność paliwa, bezpieczeństwo i obsługę ze wszystkich pickupów, jakie kiedykolwiek wykonano.