Premiery | 24.06.21

Światowa premiera całkowicie nowej Hondy Civic Hatchback

Honda zaprezentowała stylistykę nadwozia i wnętrza zupełnie nowego Civica hatchback i ogłosiła postępy w zakresie dynamicznych osiągów pojazdu.

Honda zaprezentowała model Civic Hatchback 2022, najnowszy dodatek do całkowicie nowej gamy Civic 11. generacji. Bazując na Civic Sedan 2022, który pojawił się w salonach Hondy na początku tego miesiąca, najbardziej przyjemny w prowadzeniu Civic Hatchback w historii łączy uderzającą, inspirowaną Europą stylistykę zewnętrzną i pięciodrzwiową wszechstronność z jeszcze bardziej sportowymi wrażeniami z jazdy. Dostępny z 6-biegową manualną skrzynią biegów, Civic Hatchback został zaprojektowany z myślą o potrzebach młodych, aktywnych nabywców. Po raz pierwszy zostanie wyprodukowany w USA, a produkcja rozpocznie się jeszcze w tym roku w fabryce samochodów Hondy Greensburg w stanie Indiana.

 

Honda dążyła do stworzenia samochodu, który jest zarówno przystępny, jak i wyróżniający się wyglądem, dzięki czemu wszyscy pasażerowie poczują się odświeżeni. Zagłębiając się głęboko w podejście „human-centric”, które jest podstawą rozwoju samochodów Hondy, Honda udoskonaliła Civic Hatchback w oparciu o idee skoncentrowane na pasażerach, takie jak „projekty”, które tworzą ekspansywne wrażenie, które rozjaśnia ducha pasażerów, „dynamikę” które zapewniają wysokiej jakości wrażenia z jazdy oraz „HMI” (interfejs człowiek-maszyna), którego można używać intuicyjnie.

 

Civic pozostaje podstawowym modelem Hondy w Europie. Najnowsza generacja bazuje na prawie 50-letnim dziedzictwie. Łączy ono użyteczność, komfort i atrakcyjność, z których słynie ten model.

Nowy Civic będzie oferowany wyłącznie w wersji hybrydowej, dołączając do linii aut, wyposażonych w zaawansowany układ e:HEV (hybrid electric vehicle). Przyczyni się to do realizacji celu, zgodnie z którym do 2022 roku wszystkie główne europejskie modele Hondy będą wyposażone w zelektryfikowane układy napędowe.Nowy Amarok, Volkswagen pokazał całą sylwetkę nowego pick-upa premium
Wiadomości | 22.02.22

Nowy Amarok, Volkswagen pokazał całą sylwetkę nowego pick-upa premium

Mocny jak zawsze, nowy pick-up Amarok ponownie może pochwalić się silnikiem V6 TDI, na światowych rynkach zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Skoda iVs Concept Original Story. Wideo
Concept Cars | 09.06.20

Skoda iVs Concept Original Story. Wideo

Przedstawiamy najnowsze wideo z serii poświęconej projektom samochodów koncepcyjnych. Concept Cars Original Story. Poniżej krótki wywiad z autorem, grafikiem komputerowym, Bartłomiejem Tarnowskim, który zaprezentuje nam swój projekt: Skoda iVs Concept.

SKODA wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym ENYAQ iV
Wiadomości | 29.07.20

SKODA wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym ENYAQ iV

Dzięki ENYAQ iV, który swoją światową premierę obchodzi w Pradze na początku września, ŠKODA otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym. Wideo.