Wiadomości | 24.03.21

Hyundai ALCAZAR pierwsze informacje na temat nowego SUV-a

Nowy, nowoczesny 7-osobowy SUV klasy premium. Wkrótce premiera.

Hyundai ALCAZAR uosabia niezawodność i pobłażanie, czerpiąc inspirację z królewskiej linii zamków i pałaców, oznaczających wielkość, przestronność i solidność. Nadchodzący 7-osobowy SUV klasy premium Hyundai ALCAZAR będzie odpowiadał ambicjom wyrafinowanych, innowacyjnych i obeznanych technologicznie klientów. Zaprojektowany, aby na nowo zdefiniować wrażenia z jazdy dzięki połączeniu wszechstronności i futurystycznych cech. Zapewni klientom ekskluzywne doświadczenie, czy to podczas podróży służbowych, czy rodzin podróżujących razem, aby zaspokoić ich pożądanie.


Opracowany w oparciu o tożsamość Sensuous Sportiness firmy Hyundai Global Design, Hyundai ALCAZAR synchronizuje istotne elementy projektu, takie jak proporcje, architektura, stylistyka i technologia, tworząc nowoczesny 7-osobowy SUV klasy premium.

 

Dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu Hyundai ALCAZAR prezentuje pewną siebie i odważną postawę, a jego charyzmatyczny urok i surowa elegancja charakteryzuje wyjątkowy motyw wzorniczy, który jest wyjątkowy wśród zwykłych. Dzięki bogatym, ale solidnym nadkolom i odważnym liniom, Hyundai ALCAZAR uosabia męski wyraz designu i dynamicznych proporcji. Wyróżniając najlepsze cechy innowacyjności przestrzennej, która zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla pasażerów drugiego i trzeciego rzędu, Hyundai ALCAZAR zapewnia wysoki komfort i nowoczesne doznania w samochodzie. Oparta na architekturze otoczonej skrzydłami kabina Hyundaia ALCAZAR jest wzorowym wcieleniem doskonałego, wiodącego w przyszłości doświadczenia. Szeroka architektura Wing-Surround podkreśla odważny i dynamiczny design wnętrz, doskonale uzupełniając wspaniałość Hyundaia ALCAZAR.

 

Kontynuując dążenie do przedefiniowania standardów, Hyundai zaoferuje swoim klientom doskonałe wrażenia z mobilności. Nadchodzący 7-miejscowy SUV Premium - Hyundai ALCAZAR ma na celu przepisanie nowej ery dominacji SUV-ów Hyundai Motor India.SORT
Oleje SORT | 29.03.24

SORT

Firma Sort to hiszpańska marka o zasięgu międzynarodowym, która produkuje środki smarne (oleje) oferujące jakość, oszczędność i ochronę w najlepszej cenie, potwierdzone testami w motorsporcie.

Lotus zaprezentował swoje pierwsze hyper-GT
Premiery | 08.09.23

Lotus zaprezentował swoje pierwsze hyper-GT

Emeya to nowy elektryczny grand tourer (GT) firmy Lotus, zaprojektowany z myślą o kierowcach. Łączy w sobie bogatą historię firmy, osiągi samochodów sportowych i najnowsze technologie.

Prezentacja nowej SKODY ENYAQ iV odbędzie się 1 września zarówno na żywo w Pradze, jak i w formule online
Elektryczne | 26.08.20

Prezentacja nowej SKODY ENYAQ iV odbędzie się 1 września zarówno na żywo w Pradze, jak i w formule online

Wydarzenie po raz pierwszy będzie transmitowane przy wykorzystaniu indywidualnie sterowanych kamer 360 stopni, które zagwarantują widzom poczucie fizycznego przebywania w obiekcie.