Wiadomości | 24.03.21

Hyundai ALCAZAR pierwsze informacje na temat nowego SUV-a

Nowy, nowoczesny 7-osobowy SUV klasy premium. Wkrótce premiera.

Hyundai ALCAZAR uosabia niezawodność i pobłażanie, czerpiąc inspirację z królewskiej linii zamków i pałaców, oznaczających wielkość, przestronność i solidność. Nadchodzący 7-osobowy SUV klasy premium Hyundai ALCAZAR będzie odpowiadał ambicjom wyrafinowanych, innowacyjnych i obeznanych technologicznie klientów. Zaprojektowany, aby na nowo zdefiniować wrażenia z jazdy dzięki połączeniu wszechstronności i futurystycznych cech. Zapewni klientom ekskluzywne doświadczenie, czy to podczas podróży służbowych, czy rodzin podróżujących razem, aby zaspokoić ich pożądanie.


Opracowany w oparciu o tożsamość Sensuous Sportiness firmy Hyundai Global Design, Hyundai ALCAZAR synchronizuje istotne elementy projektu, takie jak proporcje, architektura, stylistyka i technologia, tworząc nowoczesny 7-osobowy SUV klasy premium.

 

Dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu Hyundai ALCAZAR prezentuje pewną siebie i odważną postawę, a jego charyzmatyczny urok i surowa elegancja charakteryzuje wyjątkowy motyw wzorniczy, który jest wyjątkowy wśród zwykłych. Dzięki bogatym, ale solidnym nadkolom i odważnym liniom, Hyundai ALCAZAR uosabia męski wyraz designu i dynamicznych proporcji. Wyróżniając najlepsze cechy innowacyjności przestrzennej, która zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla pasażerów drugiego i trzeciego rzędu, Hyundai ALCAZAR zapewnia wysoki komfort i nowoczesne doznania w samochodzie. Oparta na architekturze otoczonej skrzydłami kabina Hyundaia ALCAZAR jest wzorowym wcieleniem doskonałego, wiodącego w przyszłości doświadczenia. Szeroka architektura Wing-Surround podkreśla odważny i dynamiczny design wnętrz, doskonale uzupełniając wspaniałość Hyundaia ALCAZAR.

 

Kontynuując dążenie do przedefiniowania standardów, Hyundai zaoferuje swoim klientom doskonałe wrażenia z mobilności. Nadchodzący 7-miejscowy SUV Premium - Hyundai ALCAZAR ma na celu przepisanie nowej ery dominacji SUV-ów Hyundai Motor India.ARES DESIGN oraz LALIQUE zapowiedź ciekawej współpracy
Tuning | 18.07.20

ARES DESIGN oraz LALIQUE zapowiedź ciekawej współpracy

Luksusowy włoski producent nadwozi ARES Design i światowej sławy francuski producent kryształów Lalique ogłaszają współpracę w celu wyprodukowania niestandardowego samochodu z limitowanej edycji, który ma zostać pokazany jeszcze w tym roku.

Lamborghini Huracán EVO Spyder i napęd na tylne koła
Premiery | 07.05.20

Lamborghini Huracán EVO Spyder i napęd na tylne koła

Automobili Lamborghini pokazało nowy model z napędem na tylne koła, wykorzystując po raz pierwszy rzeczywistość rozszerzoną (AR) na swojej oficjalnej stronie internetowej. Nowy model V10 z napędem na tylne koła oraz specjalnie dostrojonym systemem kontroli trakcji Performance (P-TCS). Dach w górę lub w dół, codzienna jazda i wysoka wydajność towarzyszą niepowtarzalnym dźwiękom wolnossącej jednostki V10, zapewniającej taką samą moc 610 KM (449 kW) i moment obrotowy 560 Nm jak w wersji coupé. Z przyspieszeniem 0-100 km / h zaledwie 3,5 sekundy i maksymalną prędkością 324 km/h.

Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring
Elektryczne | 11.03.21

Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring

Dzisiaj Dacia otwiera nowy rozdział w swojej historii, wprowadzając na rynek pierwszy w 100% elektryczny samochód marki.