Wiadomości | 15.06.20

Maserati Ghibli Hybrid zostanie zaprezentowany 15 lipca tymczasem zobacz zwiastun wideo

Iskra, która uderzyła w wieżę Maserati, ustąpiła miejsca elektryfikacji przyszłości marki.

Innowacje zawsze były muzą dla inżynierów i projektantów Maserati: wszystko zaczyna się od iskry - błysku blasku, który chwyta, pali, rośnie.

Świat przyrody jest pełen momentów, w których pojedyncza iskra ewoluuje w coś nowego - chwila, w której hybrydyzacja działa jak katalizator zmian, a rozbieżne elementy zderzają się i łączą; spotykaj się i miksuj; spotkać i ewoluować; powodując coś lepszego niż wcześniej.

Z tej samej inspiracji pochodzi zupełnie nowy Ghibli Hybrid: pierwszy z linii nowych pojazdów na awangardzie nowej ery Maserati.

Charakterystyczny trójząb staje się piorunochronem, kierując energię z atmosfery i nasycając ją DNA historycznego Mistrza Włoskiej Inżynierii - rozpoczynając następny rozdział w historii Maserati: pierwszy silnik hybrydowy w historii marki, w której innowacja a technologia spotyka się z wysokowydajną inżynierią motoryzacyjną, prowadząc Maserati śmiało do przodu w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.Lubisz jazdę samochodem w terenie? Właśnie powstaje nowy obiekt do jazdy offroad
Wiadomości | 20.02.23

Lubisz jazdę samochodem w terenie? Właśnie powstaje nowy obiekt do jazdy offroad

Miłośnicy jazdy terenowej już wkrótce będą mogli zacząć aktywnie korzystać z największego profesjonalnego kompleksu do offroadu w Polsce.

Hyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera
Super Cars | 15.08.20

Hyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera

Zasięg ponad 1600 km, 5 min ładowania, bardzo niska waga. Dłuższa żywotność pojazdu. Wytrzymałość na ekstremalne temperatury. Niski koszt recyklingu.

Pierwszy w historii zelektryfikowany Chevrolet Corvette E-Ray z napędem na wszystkie koła
Premiery | 17.01.23

Pierwszy w historii zelektryfikowany Chevrolet Corvette E-Ray z napędem na wszystkie koła

Dokładnie 70 lat po debiucie Corvette, Chevrolet powraca z zelektryfikowanym układem napędowym i potężnym 6,2-litrowym silnikiem V-8.