Wiadomości | 15.06.20

Maserati Ghibli Hybrid zostanie zaprezentowany 15 lipca tymczasem zobacz zwiastun wideo

Iskra, która uderzyła w wieżę Maserati, ustąpiła miejsca elektryfikacji przyszłości marki.

Innowacje zawsze były muzą dla inżynierów i projektantów Maserati: wszystko zaczyna się od iskry - błysku blasku, który chwyta, pali, rośnie.

Świat przyrody jest pełen momentów, w których pojedyncza iskra ewoluuje w coś nowego - chwila, w której hybrydyzacja działa jak katalizator zmian, a rozbieżne elementy zderzają się i łączą; spotykaj się i miksuj; spotkać i ewoluować; powodując coś lepszego niż wcześniej.

Z tej samej inspiracji pochodzi zupełnie nowy Ghibli Hybrid: pierwszy z linii nowych pojazdów na awangardzie nowej ery Maserati.

Charakterystyczny trójząb staje się piorunochronem, kierując energię z atmosfery i nasycając ją DNA historycznego Mistrza Włoskiej Inżynierii - rozpoczynając następny rozdział w historii Maserati: pierwszy silnik hybrydowy w historii marki, w której innowacja a technologia spotyka się z wysokowydajną inżynierią motoryzacyjną, prowadząc Maserati śmiało do przodu w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.Toyota wprowadza nowy model Harrier w Japonii
Wiadomości | 17.06.20

Toyota wprowadza nowy model Harrier w Japonii

SUV dla nowej ery, która wykracza poza kategorię SUV-ów. Płynna forma coupe, która łączy w sobie prostotę, elegancję i wytrzymałość. Przyjemna, wysokiej jakości przestrzeń wewnętrzna z funkcjami, takimi jak elektrochromatyczny panoramiczny dach. Wygodna jazda dzięki zoptymalizowanemu zawieszeniu i innym ustawieniom, z naciskiem na ruchy wzroku kierowcy.

SEAT przedstawia nowy sposób interakcji z premierowym SEAT-em Leonem
Wiadomości | 29.04.20

SEAT przedstawia nowy sposób interakcji z premierowym SEAT-em Leonem

Dzięki technologii VR można wybrać się na wirtualną przejażdżkę po Barcelonie. Wideo 360 stopni pozwala przenieść się do wnętrza samochodu i sprawdzić najważniejsze nowości, deskę rozdzielczą z zaawansowanym cyfrowym kokpitem, system multimedialny i bardziej ergonomiczną przestrzeń dla podróżujących.

Genesis wprowadza rozwiązania biometryczne do swoich samochodów podobne do Face ID od Apple
Wiadomości | 16.09.21

Genesis wprowadza rozwiązania biometryczne do swoich samochodów podobne do Face ID od Apple

Face Connect rozpoznaje twarz kierowcy, otwiera i zamyka drzwi pojazdu oraz zapewnia kierowcy spersonalizowane ustawienia za pomocą kamer bliskiej podczerwieni i technologii głębokiego uczenia