Elektryczne | 11.02.21

Mach-E Grawitacja

Czy jest wystarczająco potężny?

Mustang Mach-E v. Gravity: Moment obrotowy w całkowicie elektrycznym Mustangu Mach-E 2021 jest potężny. Ale czy jest wystarczająco potężny, aby zakwestionować prawa grawitacji? Zobacz, jak sprawuje się off-line elektryczny Mustang na tle spadającego żyrandola.



Alfa Romeo przedstawia 4C Spider 33 Stradale Tributo
Tuning | 15.12.20

Alfa Romeo przedstawia 4C Spider 33 Stradale Tributo

Wykonany ręcznie w Modenie we Włoszech jest hołdem dla Alfa Romeo 33 Stradale z 1967 roku, legendarnego samochodu sportowego marki z silnikiem umieszczonym centralnie.

BMW przygotowuje się do seryjnej produkcji trzeciej generacji systemów ogniw paliwowych
Wiadomości | 15.09.25

BMW przygotowuje się do seryjnej produkcji trzeciej generacji systemów ogniw paliwowych

Ta nowa generacja układu napędowego będzie bardziej kompaktowa (o około 25% mniejsza objętość) i jednocześnie mocniejsza oraz bardziej wydajna niż poprzednie modele.

BRABUS Rocket GTC Deep Red
Tuning | 04.09.25

BRABUS Rocket GTC Deep Red

Pierwszy Hyper-GT o swobodzie kabrioletu generuje moc 1000 KM, co czyni go jednym z najmocniejszych modeli BRABUS ROCKET, jakie kiedykolwiek zbudowano.