Tuning | 29.06.21

Limitowane BMW 840i Gran Coupe Frozen Black Edition

Wyłącznie na rynek japoński, ograniczona do 20 sztuk, specjalna kruczoczarna edycja limitowana Gran Coupe, która bazuje na modelu BMW serii 8.


Limitowane BMW 840i Gran Coupe Frozen Black Edition

„BMW serii 8 Frozen Black Edition” to limitowany model oparty na BMW 840i Coupe / Grand Coupe M Sport wyposażony w tradycyjny 6-cylindrowy silnik rzędowy BMW. przytłaczająca prezencja, podkreślająca sportową i nieustraszoną stylistykę, z której BMW serii 8 jest dumne. Jako kolor nadwozia zastosowano wysokiej jakości kolor karoserii BMW Individual, czyli mroźną czerń BMW Individual, która jest matową czernią, którą można nazwać kruczoczarną. Ponadto atrapa chłodnicy, rura wydechowa, 20-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich 728M oraz sportowy zacisk hamulcowy M są ujednolicone w kolorze czarnym i zastosowane jako wyposażenie specjalne. Grand Coupe jest również wyposażony w elektryczny panoramiczny szklany dach.

 

We wnętrzu znajdują się również ekskluzywne czarne fotele sportowe M, podsufitka BMW Individual z alcantary Anthoragit, rozszerzona czarna skóra merino oraz wykończenie BMW Individual w kolorze fortepianowej czerni. BMW serii 8 Frozen Black Edition, jedyny w swoim rodzaju światopogląd i topowy model coupe, wyposażony w system Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound z wysokiej jakości skórą i czarnym wykończeniem. przestrzeń wewnętrzna unikalna dla niektórych serii BMW 8.Lamborghini SC20: wyjątkowa wyścigówka z otwartym dachem od Squadra Corse
Super Cars | 16.12.20

Lamborghini SC20: wyjątkowa wyścigówka z otwartym dachem od Squadra Corse

Lamborghini zaprasza Cię, by poczuć dreszczyk emocji, jaki daje SC20, jedyny w swoim rodzaju supersportowy samochód z otwartym dachem, który łączy ekstremalny design z wyścigową aerodynamiką i osiągami.

Od teraz możesz wypożyczyć 900-konnego Shelby Mustanga od Hertz
Tuning | 10.05.22

Od teraz możesz wypożyczyć 900-konnego Shelby Mustanga od Hertz

Po raz pierwszy w historii klienci będą mogli wypożyczyć za pośrednictwem Hertza specjalnego Mustanga Shelby GT500-H o mocy ponad 900 koni mechanicznych w wybranych lokalizacjach na lotniskach.

Premiera Porsche 911 GT
Premiery | 16.02.21

Premiera Porsche 911 GT

Nowy sportowy samochód Porsche 911 GT3 świętuje dzisiaj swoją światową premierę.