Tuning | 18.02.23

Limitowana edycja TECHART GTstreet R opartą na Porsche 911 Turbo S

TECHART GTstreet R zawiera unikalną grafikę autorstwa światowej sławy filipińskiego artysty multimedialnego Ronalda Ventury.


Limitowana edycja TECHART GTstreet R opartą na Porsche 911 Turbo S

Import Hookup jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów uszlachetniających TECHART na Filipinach i prezentuje indywidualizację premium dla modeli Porsche podczas 14. edycja długo oczekiwanego Manila Auto Salon.

 

Jako punkt kulminacyjny pokazu TECHART Filipiny prezentuje limitowaną edycję TECHART GTstreet R opartą na Porsche 911 Turbo S z serii 992. Oprócz spektakularnego zestawu aerodynamicznego z włókna węglowego, lekkich kutych kół Formuły VI i sportowego układu wydechowego, wnętrze TECHART GTstreet R obejmuje ręcznie wykonaną sportową kierownicę TECHART z odchylonymi szwami i niestandardowym wykończeniem wnętrza przez manufakturę TECHART.

 

TECHART GTstreet R Art Car wynosi indywidualność na nowy poziom, łącząc najlepszą stylistykę i wysokowydajne komponenty zaprojektowane i skonstruowane w Niemczech z unikalną, wielowarstwową grafiką autorstwa wiodącego filipińskiego współczesnego artysty Ronalda Ventury, wykorzystującego przednią pokrywę jako wyrazistą powierzchnię. Ronald Ventura jest jednym z najbardziej uznanych artystów z Azji Południowo-Wschodniej i jest znany z obrazów i rzeźb ze złożonymi warstwami obrazów i różnymi stylami.Nowe Porsche 911 Targa
Premiery | 18.05.20

Nowe Porsche 911 Targa

Eleganckie, ekstrawaganckie i unikalne. Porsche kompletuje swoje trio samochodów w sam raz na lato: do Coupé i Cabrioleta dołącza trzecia odmiana nadwoziowa nowej generacji 911 w postaci czteronapędowych wariantów 911 Targa 4 oraz 911 Targa 4S.

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a
Wiadomości | 08.06.20

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a

15 czerwca zostanie zaprezentowana odświeżona wersja pierwszego SUV-a SEAT-a. Model Ateca od momentu zaprezentowania w 2016 roku sprzedał się w ponad 300 000 egzemplarzach, otwierając drogę kolejnym hiszpańskim pojazdom z segmentu ? Tarraco i Arona.

Bugatti Chiron Tourbillon
Wiadomości | 19.12.20

Bugatti Chiron Tourbillon

Zaczęło się od pomysłu wymyślonego przez Jacob & Co. wraz z Bugatti - jak odtworzyć 16-cylindrowy silnik Bugatti w zegarku.