Tuning | 12.07.21

Limitowana edycja BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion

Wysoki poziom komfortu i luksusu, doskonałe osiągi i wyraźne dynamiczne właściwości jezdne z równie dynamicznym, eleganckim i bezbłędnie wyróżniającym się designem.


Limitowana edycja BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion

Centralnym punktem nowej edycji Black Vermilion jest ekskluzywne połączenie czerni i czerwieni. Błyszcząca czarna atrapa chłodnicy BMW Shadowline z czerwonymi pionowymi paskami stanowi wyraźny kontrast z lakierem BMW Individual Frozen Black Metallic. Przyciemnione reflektory M Shadowline Adaptive Full LED ze światłem laserowym w charakterystycznym niebieskim stylu X, które nie są dostępne w X5 xDrive40i, dopełniają charakterystyczny wygląd przodu.
 
Standardowa zawartość M Sport dodatkowo podkreśla dynamiczny charakter edycji BMW X5 Black Vermilion. Składa się z agresywnie stylizowanych przednich i tylnych zderzaków oraz rozszerzonej, błyszczącej listwy zewnętrznej Shadowline M. Za 22-calowymi podwójnymi obręczami kół ze stopów lekkich 742M z ekskluzywnym dla edycji matowym wykończeniem Orbit Grey, czerwone, błyszczące sportowe zaciski hamulcowe M tworzą efektowny efekt wizualny. Układ wydechowy M Sport sprawia, że brzmienie X5 Black Vermilion Edition pasuje do jego wyglądu.


 
Kabina nowego BMW X5 w edycji Black Vermilion prezentuje dodatkowe ekskluzywne elementy, w tym pełną skórę BMW Individual Merino Black z czerwoną lamówką i kontrastowymi szwami na przednich i tylnych siedzeniach. Podobnie wiązania na przednich i tylnych dywanikach podłogowych są wykończone na czerwono, aby dopełnić wygląd. Precyzyjnie wykonane logo edycji na pokrywie uchwytu na kubek w wykończeniu BMW Individual Piano Black podkreśla ekskluzywność tego limitowanego modelu.


 
Szklane elementy sterujące kontrolera iDrive, automatyczna zmiana biegów i przycisk Start/Stop, a także wykończenie BMW Carbon Fibre – niedostępne regularnie w modelu X5 40i – zapewniają wyrafinowany i sportowy akcent, a antracytowa podsufitka M z alcantary wyjątkowo wyrafinowana atmosfera. Kierowca i pasażer na przednim fotelu podróżują wygodnie w standardowych, wentylowanych fotelach wielokonturowych.



Światowa premiera zupełnie nowej Toyoty Land Cruiser
Premiery | 09.06.21

Światowa premiera zupełnie nowej Toyoty Land Cruiser

70 lat tradycji oraz 10 milionów sztuk sprzedanych na całym świecie. Całkowicie nowy flagowy model Toyoty został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany.

Alpine Cars, Renault Sport Cars i Renault Sport Racing łączą siły w ramach flagowej marki Alpine
MotorSport | 15.01.21

Alpine Cars, Renault Sport Cars i Renault Sport Racing łączą siły w ramach flagowej marki Alpine

Marka połączy unikalną wiedzę inżynieryjną i dziedzictwo marki Alpine.

Kia prezentuje Concept EV9
Concept Cars | 12.11.21

Kia prezentuje Concept EV9

Concept EV9 zdradza, jak będzie wyglądać kolejny elektryczny SUV Kia, który zadebiutuje w listopadzie podczas Salonu Samochodowego AutoMobility w Los Angeles.