Tuning | 12.07.21

Limitowana edycja BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion

Wysoki poziom komfortu i luksusu, doskonałe osiągi i wyraźne dynamiczne właściwości jezdne z równie dynamicznym, eleganckim i bezbłędnie wyróżniającym się designem.


Limitowana edycja BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion

Centralnym punktem nowej edycji Black Vermilion jest ekskluzywne połączenie czerni i czerwieni. Błyszcząca czarna atrapa chłodnicy BMW Shadowline z czerwonymi pionowymi paskami stanowi wyraźny kontrast z lakierem BMW Individual Frozen Black Metallic. Przyciemnione reflektory M Shadowline Adaptive Full LED ze światłem laserowym w charakterystycznym niebieskim stylu X, które nie są dostępne w X5 xDrive40i, dopełniają charakterystyczny wygląd przodu.
 
Standardowa zawartość M Sport dodatkowo podkreśla dynamiczny charakter edycji BMW X5 Black Vermilion. Składa się z agresywnie stylizowanych przednich i tylnych zderzaków oraz rozszerzonej, błyszczącej listwy zewnętrznej Shadowline M. Za 22-calowymi podwójnymi obręczami kół ze stopów lekkich 742M z ekskluzywnym dla edycji matowym wykończeniem Orbit Grey, czerwone, błyszczące sportowe zaciski hamulcowe M tworzą efektowny efekt wizualny. Układ wydechowy M Sport sprawia, że brzmienie X5 Black Vermilion Edition pasuje do jego wyglądu.


 
Kabina nowego BMW X5 w edycji Black Vermilion prezentuje dodatkowe ekskluzywne elementy, w tym pełną skórę BMW Individual Merino Black z czerwoną lamówką i kontrastowymi szwami na przednich i tylnych siedzeniach. Podobnie wiązania na przednich i tylnych dywanikach podłogowych są wykończone na czerwono, aby dopełnić wygląd. Precyzyjnie wykonane logo edycji na pokrywie uchwytu na kubek w wykończeniu BMW Individual Piano Black podkreśla ekskluzywność tego limitowanego modelu.


 
Szklane elementy sterujące kontrolera iDrive, automatyczna zmiana biegów i przycisk Start/Stop, a także wykończenie BMW Carbon Fibre – niedostępne regularnie w modelu X5 40i – zapewniają wyrafinowany i sportowy akcent, a antracytowa podsufitka M z alcantary wyjątkowo wyrafinowana atmosfera. Kierowca i pasażer na przednim fotelu podróżują wygodnie w standardowych, wentylowanych fotelach wielokonturowych.Zobacz jak Skoda produkuje swoje samochody
Wiadomości | 24.11.20

Zobacz jak Skoda produkuje swoje samochody

Interesujące wideo z linii montażowej samochodów SKODA AUTO w zakładzie Kvasiny.

Finał serii DTM 2020
MotorSport | 08.11.20

Finał serii DTM 2020

Jeszcze przed finałem na torze Hockenheimring jest pewne, że mistrz DTM 2020 będzie jeździł Audi RS 5 DTM. René Rast, Nico Müller i Robin Frijns będą walczyć o ostatni tytuł mistrzowski w erze klasy 1 popularnej serii wyścigowej.

Mercedes-Benz EQA Digital World Premiere
Wiadomości | 16.01.21

Mercedes-Benz EQA Digital World Premiere

Kompaktowy elektryczny SUV będzie dostępny u europejskich dealerów Mercedes-Benz wiosną 2021 roku.