Wiadomości | 10.08.21

Lamborghini potwierdziło współczesną wersję modelu Countach

Klasyczny Countach był marzeniem. Teraz, 50 lat później, nadchodzi nowe Lamborghini Countach, najbardziej kultowy supersamochód w historii marki. Wideo.

Od jakiegoś czasu słyszeliśmy plotki, że Lamborghini pracuje nad zupełnie nowym modelem legendarnego Countacha z okazji 50. urodzin modelu. Teraz możemy zobaczyć pierwszy oficjalny teaser.

 

Chociaż nie ma zbyt wielu informacji, wyciekł zwiastun, który pokazuje, że będzie on nazywał się Countach LPI 800-4, co sugeruje, że będzie miał silnik o mocy około 800 KM (789 KM) sparowany z napędem na wszystkie koła.

 

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4 zostanie zaprezentowane 15 sierpnia podczas Monterey Car Week, więc musimy jeszcze trochę poczekać na dodatkowe szczegóły i zdjęcia, aby w końcu poznać samochód w całej jego okazałości.Maserati MC20 z tytułem China Performance Car Of The Year 2021
Wiadomości | 20.11.20

Maserati MC20 z tytułem China Performance Car Of The Year 2021

Wraz z nowym supersportowym samochodem MC20 marka oficjalnie rozpoczęła nową erę.

Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8
Wiadomości | 17.02.21

Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8

K8, jest zwiastunem nowego futurystycznego sedana marki Kia, pierwszego z nowym logo z przodu i z tyłu łącząc innowację z elegancją.

CUPRA Tavascan nagrodzona na Automotive Brand Contest 2020
Concept Cars | 05.05.20

CUPRA Tavascan nagrodzona na Automotive Brand Contest 2020

CUPRA Tavascan zdobyła prestiżową nagrodę Automotive Brand Award w kategorii samochód koncepcyjny. To trzeci pojazd marki, po modelach e-Racer i Formentor, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Nowa CUPRA została po raz pierwszy pokazana podczas zeszłorocznych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Zobacz wideo z naszej relacji.