Wiadomości | 10.08.21

Lamborghini potwierdziło współczesną wersję modelu Countach

Klasyczny Countach był marzeniem. Teraz, 50 lat później, nadchodzi nowe Lamborghini Countach, najbardziej kultowy supersamochód w historii marki. Wideo.

Od jakiegoś czasu słyszeliśmy plotki, że Lamborghini pracuje nad zupełnie nowym modelem legendarnego Countacha z okazji 50. urodzin modelu. Teraz możemy zobaczyć pierwszy oficjalny teaser.

 

Chociaż nie ma zbyt wielu informacji, wyciekł zwiastun, który pokazuje, że będzie on nazywał się Countach LPI 800-4, co sugeruje, że będzie miał silnik o mocy około 800 KM (789 KM) sparowany z napędem na wszystkie koła.

 

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4 zostanie zaprezentowane 15 sierpnia podczas Monterey Car Week, więc musimy jeszcze trochę poczekać na dodatkowe szczegóły i zdjęcia, aby w końcu poznać samochód w całej jego okazałości.Premiera Acura MDX, SUV przeprojektowany z myślą o najwyższej wydajności
Premiery | 09.12.20

Premiera Acura MDX, SUV przeprojektowany z myślą o najwyższej wydajności

Acura zaprezentowała dziś całkowicie nową czwartą generację modelu MDX, najbardziej premium, skoncentrowany na osiągach i zaawansowany technologicznie SUV w historii Acury.

Zobacz jak Czinger 21C bije rekord okrążenia
Super Cars | 19.10.21

Zobacz jak Czinger 21C bije rekord okrążenia

Czinger Vehicles wykorzystuje rewolucyjne technologie projektowania i produkcji do budowy najnowocześniejszych, homologowanych pojazdów o wysokich osiągach.

Ken Block prezentuje swoją zelektryfikowaną bestię
MotorSport | 09.08.22

Ken Block prezentuje swoją zelektryfikowaną bestię

Audi S1 e-tron quattro Hoonitron. Projekt jedynego w swoim rodzaju, całkowicie elektrycznego pojazdu, inspirowanego historycznym Audi Sport quattro S1.