Wiadomości | 10.08.21

Lamborghini potwierdziło współczesną wersję modelu Countach

Klasyczny Countach był marzeniem. Teraz, 50 lat później, nadchodzi nowe Lamborghini Countach, najbardziej kultowy supersamochód w historii marki. Wideo.

Od jakiegoś czasu słyszeliśmy plotki, że Lamborghini pracuje nad zupełnie nowym modelem legendarnego Countacha z okazji 50. urodzin modelu. Teraz możemy zobaczyć pierwszy oficjalny teaser.

 

Chociaż nie ma zbyt wielu informacji, wyciekł zwiastun, który pokazuje, że będzie on nazywał się Countach LPI 800-4, co sugeruje, że będzie miał silnik o mocy około 800 KM (789 KM) sparowany z napędem na wszystkie koła.

 

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4 zostanie zaprezentowane 15 sierpnia podczas Monterey Car Week, więc musimy jeszcze trochę poczekać na dodatkowe szczegóły i zdjęcia, aby w końcu poznać samochód w całej jego okazałości.Nowa Dacia Sandero z kieszonkowym ekranem multimedialnym
Wiadomości | 23.03.21

Nowa Dacia Sandero z kieszonkowym ekranem multimedialnym

Smartfon idzie z nami wszędzie. A co by było, gdyby zastąpił ekran multimedialny w naszych samochodach?

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, oto nowy Mercedes-AMG GT Black Series
Super Cars | 15.07.20

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, oto nowy Mercedes-AMG GT Black Series

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, najbardziej wyrazisty design, najbardziej zaawansowana aerodynamika i najbardziej wyszukana mieszanka materiałów plus ?najostrzejsza? dynamika jazdy.

Najszybszy, najmocniejszy, najbardziej ekstremalny Ford F-150 Raptor R
Wiadomości | 19.07.22

Najszybszy, najmocniejszy, najbardziej ekstremalny Ford F-150 Raptor R

Najmocniejszy Ford F-150 Raptor w historii, wyposażony w nowy 5,2-litrowy doładowany silnik V8, który rozwija moc 700 KM dla jeszcze bardziej ekstremalnej jazdy w terenie.