Premiery | 01.07.20

Korea przedstawia pierwszego na świecie nowego MINI Countryman

Kompaktowy samochód MINI w Korei, po raz pierwszy na świecie zaprezentowano MINI Countryman 24 czerwca na Everland Forest Camp w Yongin.

Po raz pierwszy w historii marki MINI od ponad 60 lat, światowa premiera odbyła się w Korei (World Premier).

Odkąd MINI Korea weszło do Korei w 2005 roku, jest to jedyny rynek MINI na świecie, który nieprzerwanie rozwija się przez 15 lat. W szczególności w ubiegłym roku była to pierwsza koreańska marka samochodów kompaktowych, która osiągnęła 10 000 sztuk rocznej sprzedaży i okazała się numerem 1 wśród samochodów kompaktowych klasy premium. Z tego powodu w pierwszej połowie 2020 r. Korea jest ósmym rynkiem na świecie z wyłącznie marką MINI, a MINI jest również jedyną marką małych samochodów, która zajęła 10 miejsce w rankingu sprzedaży na rynku koreańskim, który faworyzuje pojazdy średnie i duże.

MINI Countryman, jedyny czterodrzwiowy sportowy pojazd MINI (SAV), był pierwszym modelem w 2011 roku i sprzedał ponad 540 000 egzemplarzy na całym świecie, dzięki czemu marka mogła z powodzeniem wejść do segmentu premium kompakt. . Obecnie MINI Countryman zyskuje na popularności, stanowiąc około 30% sprzedaży MINI na całym świecie. Nowe MINI Countryman, wypuszczone po raz pierwszy tego dnia, jest modelem częściowej zmiany Countrymana 2. generacji i dalej ewoluowało pod względem wyglądu, przestrzeni i wygody. Premiera planowana jest w Korei w czwartym kwartale.Nowy Peugeot 2008, zaawansowane technologie i koci charakter
Wiadomości | 04.05.23

Nowy Peugeot 2008, zaawansowane technologie i koci charakter

Jest od ponad trzech lat bestsellerem na rynku SUV-ów. Dziś wkracza w nowy etap pod względem stylistyki, technologii i doskonałymi osiągami elektrycznego napędu z zasięgiem do 406 km.

Audi e-tron GT - Gran Turismo inne niż wszystkie
Elektryczne | 07.05.21

Audi e-tron GT - Gran Turismo inne niż wszystkie

W pełni elektryczne Gran Turismo jest dostępne w dwóch modelach, e-tron GT quattro oraz RS e-tron GT. Sprawdź ceny i specyfikacje.

Rekordowe wyniki, elektryfikacja modeli, nowy Cayenne i zapowiedź nowego SUV-a
Wiadomości | 14.03.23

Rekordowe wyniki, elektryfikacja modeli, nowy Cayenne i zapowiedź nowego SUV-a

Porsche, najcenniejsza luksusowa marka na świecie osiąga rekordowe wyniki w historii i jednocześnie chce kontynuować swoją ambitną strategię elektryfikacji.