Premiery | 01.07.20

Korea przedstawia pierwszego na świecie nowego MINI Countryman

Kompaktowy samochód MINI w Korei, po raz pierwszy na świecie zaprezentowano MINI Countryman 24 czerwca na Everland Forest Camp w Yongin.

Po raz pierwszy w historii marki MINI od ponad 60 lat, światowa premiera odbyła się w Korei (World Premier).

Odkąd MINI Korea weszło do Korei w 2005 roku, jest to jedyny rynek MINI na świecie, który nieprzerwanie rozwija się przez 15 lat. W szczególności w ubiegłym roku była to pierwsza koreańska marka samochodów kompaktowych, która osiągnęła 10 000 sztuk rocznej sprzedaży i okazała się numerem 1 wśród samochodów kompaktowych klasy premium. Z tego powodu w pierwszej połowie 2020 r. Korea jest ósmym rynkiem na świecie z wyłącznie marką MINI, a MINI jest również jedyną marką małych samochodów, która zajęła 10 miejsce w rankingu sprzedaży na rynku koreańskim, który faworyzuje pojazdy średnie i duże.

MINI Countryman, jedyny czterodrzwiowy sportowy pojazd MINI (SAV), był pierwszym modelem w 2011 roku i sprzedał ponad 540 000 egzemplarzy na całym świecie, dzięki czemu marka mogła z powodzeniem wejść do segmentu premium kompakt. . Obecnie MINI Countryman zyskuje na popularności, stanowiąc około 30% sprzedaży MINI na całym świecie. Nowe MINI Countryman, wypuszczone po raz pierwszy tego dnia, jest modelem częściowej zmiany Countrymana 2. generacji i dalej ewoluowało pod względem wyglądu, przestrzeni i wygody. Premiera planowana jest w Korei w czwartym kwartale.Całkiem nowe Renault Express
Wiadomości | 12.11.20

Całkiem nowe Renault Express

Aby zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów, Renault przedstawia Całkowicie nowe Renault Express, dostępne zarówno w wersji użytkowej, jak i osobowej. Ta komplementarna gama czterech pojazdów będzie prezentowana i sprzedawana od wiosny 2021 roku.

Nissan Ariya całkowicie nowy w pełni elektryczny SUV premiera 15 lipca
Elektryczne | 01.07.20

Nissan Ariya całkowicie nowy w pełni elektryczny SUV premiera 15 lipca

Pierwszy w 100% elektryczny crossover SUV jest najlepszym wyrazem stylu, technologii, łączności, mocy i kontroli. Zaprojektowany, aby płynnie zintegrować się z codziennym życiem, Nissan Ariya oferuje emocje z jazdy bez kompromisów. Światowa premiera online Nissana ARIYA już 15 lipca.

CUPRA wchodzi na rynek australijski
Wiadomości | 28.04.22

CUPRA wchodzi na rynek australijski

Po sukcesie sprzedażowym w Europie, CUPRA oficjalnie potwierdza, że jeszcze pod koniec bieżącego roku rozpocznie się produkcja modelu Born w Australii.