Premiery | 01.07.20

Korea przedstawia pierwszego na świecie nowego MINI Countryman

Kompaktowy samochód MINI w Korei, po raz pierwszy na świecie zaprezentowano MINI Countryman 24 czerwca na Everland Forest Camp w Yongin.

Po raz pierwszy w historii marki MINI od ponad 60 lat, światowa premiera odbyła się w Korei (World Premier).

Odkąd MINI Korea weszło do Korei w 2005 roku, jest to jedyny rynek MINI na świecie, który nieprzerwanie rozwija się przez 15 lat. W szczególności w ubiegłym roku była to pierwsza koreańska marka samochodów kompaktowych, która osiągnęła 10 000 sztuk rocznej sprzedaży i okazała się numerem 1 wśród samochodów kompaktowych klasy premium. Z tego powodu w pierwszej połowie 2020 r. Korea jest ósmym rynkiem na świecie z wyłącznie marką MINI, a MINI jest również jedyną marką małych samochodów, która zajęła 10 miejsce w rankingu sprzedaży na rynku koreańskim, który faworyzuje pojazdy średnie i duże.

MINI Countryman, jedyny czterodrzwiowy sportowy pojazd MINI (SAV), był pierwszym modelem w 2011 roku i sprzedał ponad 540 000 egzemplarzy na całym świecie, dzięki czemu marka mogła z powodzeniem wejść do segmentu premium kompakt. . Obecnie MINI Countryman zyskuje na popularności, stanowiąc około 30% sprzedaży MINI na całym świecie. Nowe MINI Countryman, wypuszczone po raz pierwszy tego dnia, jest modelem częściowej zmiany Countrymana 2. generacji i dalej ewoluowało pod względem wyglądu, przestrzeni i wygody. Premiera planowana jest w Korei w czwartym kwartale.



Tego lata zobaczymy nowy hybrydowy hipersamochód z 6-litrowym silnikiem V12, Zenvo Aurora
Wiadomości | 15.03.23

Tego lata zobaczymy nowy hybrydowy hipersamochód z 6-litrowym silnikiem V12, Zenvo Aurora

Zenvo Aurora, model ograniczony do zaledwie 100 sztuk ma utwierdzić ambicje duńskiej marki by stać się wiodącym światowym producentem supersamochodów.

Tylko 50 sztuk Nissana GT-R 50 od Italdesign
Premiery | 21.05.20

Tylko 50 sztuk Nissana GT-R 50 od Italdesign

Italdesign wprowadza na rynek pierwszego produkcyjnego Nissana GT-R 50, który jest wynikiem współpracy z japońskim producentem samochodów, która rozpoczęła się w 2018 roku od stworzenia prototypu o tej samej nazwie.

Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju
Super Cars | 20.04.21

Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju

Pierwsza ogólnoświatowa prezentacja hipersamochodu Essenza SCV12, debiut Huracán STO w Chinach oraz Huracán Fluo Capsule w regionie Azji i Pacyfiku.