Premiery | 01.07.20

Korea przedstawia pierwszego na świecie nowego MINI Countryman

Kompaktowy samochód MINI w Korei, po raz pierwszy na świecie zaprezentowano MINI Countryman 24 czerwca na Everland Forest Camp w Yongin.

Po raz pierwszy w historii marki MINI od ponad 60 lat, światowa premiera odbyła się w Korei (World Premier).

Odkąd MINI Korea weszło do Korei w 2005 roku, jest to jedyny rynek MINI na świecie, który nieprzerwanie rozwija się przez 15 lat. W szczególności w ubiegłym roku była to pierwsza koreańska marka samochodów kompaktowych, która osiągnęła 10 000 sztuk rocznej sprzedaży i okazała się numerem 1 wśród samochodów kompaktowych klasy premium. Z tego powodu w pierwszej połowie 2020 r. Korea jest ósmym rynkiem na świecie z wyłącznie marką MINI, a MINI jest również jedyną marką małych samochodów, która zajęła 10 miejsce w rankingu sprzedaży na rynku koreańskim, który faworyzuje pojazdy średnie i duże.

MINI Countryman, jedyny czterodrzwiowy sportowy pojazd MINI (SAV), był pierwszym modelem w 2011 roku i sprzedał ponad 540 000 egzemplarzy na całym świecie, dzięki czemu marka mogła z powodzeniem wejść do segmentu premium kompakt. . Obecnie MINI Countryman zyskuje na popularności, stanowiąc około 30% sprzedaży MINI na całym świecie. Nowe MINI Countryman, wypuszczone po raz pierwszy tego dnia, jest modelem częściowej zmiany Countrymana 2. generacji i dalej ewoluowało pod względem wyglądu, przestrzeni i wygody. Premiera planowana jest w Korei w czwartym kwartale.Nissan prezentuje koncepcyjny kabriolet Max-Out EV
Concept Cars | 02.02.23

Nissan prezentuje koncepcyjny kabriolet Max-Out EV

Dwumiejscowy kabriolet został zaprojektowany tak, aby zapewniać wyzwalające poczucie otwartości, oferując jednocześnie udoskonalone, dynamiczne wrażenia z jazdy.

Ferrari Roma Spider, najnowszy model marki z Maranello
Super Cars | 16.03.23

Ferrari Roma Spider, najnowszy model marki z Maranello

Napędzany silnikiem należącym do rodziny V8 turbo, który został wybrany „Najlepszym Silnikiem ostatnich 20 lat”. 620 KM przy 7500 obr./min.

Nowy supersamochód Donkervoort F22
Premiery | 11.12.22

Nowy supersamochód Donkervoort F22

Mając 500 koni mechanicznych z pięciocylindrowego silnika turbo i ważąc zaledwie 750 kg, innowacyjny F22 łączy w sobie oszałamiający design i ogromną prędkość.