Elektryczne | 29.03.21

Nowy Mercedes-Benz EQS niesamowite wnętrze

EQS to w pełni elektryczna luksusowa limuzyna Mercedesa. Dzięki niemu Mercedes-EQ na nowo definiuje ten segment pojazdów.

EQS to także pierwszy model oparty na modułowej architekturze dla luksusowych pojazdów elektrycznych. Łącząc technologię, design, funkcjonalność i łączność, EQS zachwyca zarówno kierowców, jak i pasażerów. Wspierany przez sztuczną inteligencję (AI) ułatwia im codzienne życie w wielu obszarach. EQS jest produkowany razem z Klasą S i Klasą S Mercedes-Maybach w sposób całkowicie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla w fabryce 56 w fabryce w Sindelfingen, najnowocześniejszej fabryce samochodów Mercedes-Benz. Systemy akumulatorów są produkowane w pobliskim zakładzie Mercedes-Benz Untertürkheim w części zakładu w Hedelfingen. EQS swoją oficjalną premierę w Europie, która nastąpi w sierpniu tego roku.

 

TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 15.04.2021.
Światowa premiera - Całkowicie elektryczny Mercedes EQS. Wideo, zdjęcia i dane techniczne.

 

MBUX Hyperscreen jest absolutną atrakcją we wnętrzu. Ten duży, zakrzywiony ekran przebiega prawie od słupka A do słupka A. Trzy ekrany znajdują się pod wspólnym, klejonym szkłem i wizualnie łączą się w jeden wyświetlacz. Oprócz tak zwanej konstrukcji zerowej, MBUX Hyperscreen oferuje intuicyjną obsługę dotykową z dotykowym sprzężeniem zwrotnym i sprzężeniem zwrotnym siły. Odporne na zarysowania szkło jest powlekane, aby ułatwić czyszczenie.

 

Dzięki MBUX Hyperscreen (opcja dodatkowa) trzy wyświetlacze łączą się niemal płynnie ze sobą, tworząc imponujące pasmo ekranów o szerokości ponad 141 centymetrów: wyświetlacz kierowcy (przekątna ekranu: 12,3 cala), wyświetlacz centralny (17,7 cala) i wyświetlacz pasażera z przodu (12,3 cala). cal) pojawiają się jako jedna jednostka wizualna.

 

Wybrany styl wyświetlania jest jednolity na wszystkich ekranach; a jasność jest jednolicie dostosowana do warunków oświetleniowych panujących we wnętrzu. Panele sterowania automatycznej klimatyzacji znajdują się w dolnej części centralnego wyświetlacza. Pozostają one stale wyświetlane, dzięki czemu kierowca i pasażer z przodu mogą bezpośrednio regulować temperaturę i wentylację.ID.7 GTX, zapowiedź nowego elektryka Volkswagena o sportowym charakterze
Elektryczne | 11.05.23

ID.7 GTX, zapowiedź nowego elektryka Volkswagena o sportowym charakterze

Światowa premiera mocniejszej odmiany najnowszego modelu elektrycznego Volkswagena odbędzie się we wrześniu na targach IAA Mobility w Monachium.

Fiat Concept Centoventi uznany przez Car Design News za najlepszy samochód koncepcyjny roku 2019
Wiadomości | 18.06.20

Fiat Concept Centoventi uznany przez Car Design News za najlepszy samochód koncepcyjny roku 2019

Fiat Concept Centoventi wygrał kategorię ?Samochód koncepcyjny? nagrody Car Design Award. Według słów międzynarodowego jury rewolucyjny samochód wyróżnia się innowacyjną koncepcją modułową oraz wyjątkowym zastosowaniem kolorów i materiałów.

Toyota Yaris wybrana samochodem roku
Wiadomości | 01.03.21

Toyota Yaris wybrana samochodem roku

Car Of The Year 2021 W tym prestiżowym konkursie wygrał mały miejski samochód Toyoty. Wideo z premiery.