Concept Cars | 10.02.21

Koncepcyjny elektryczny Jeep Wrangler zostanie pokazany w przyszłym miesiącu

Podczas firmowej imprezy Easter Moab Safari w Utah.


Koncepcyjny elektryczny Jeep Wrangler zostanie pokazany w przyszłym miesiącu

W pełni elektryczny samochód koncepcyjny Jeep Wrangler BEV ma zostać zaprezentowany podczas imprezy firmowej, prawdopodobnie 27 marca tego roku.

 

Doniesienia medialne w zeszłym tygodniu sugerowały, że wydarzenie zostało odwołane z powodu pandemii koronawirusa, ale organizatorzy wyjaśnili teraz, że wydarzenie jednak się odbędzie.

 

(Ten artykuł może Cię zainteresować! - Jeep Orange Peelz, concept car debiutuje na Wielkanocne Safari Jeepa w 2021 roku.)

 

 

Oficjalne szczegóły elektrycznego Wranglera pozostają owiane tajemnicą, ale pierwsze zdjęcia podglądowe pokazują jego układ napędowy. Widoczny jest silnik elektryczny z przodu, a moduły akumulatorowe są wciśnięte w istniejącą ramę drabinkową Wranglera.Całkowicie nowy Nissan Pathfinder
Premiery | 05.02.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder

Trzydzieści pięć lat po premierze oryginalnego modelu Pathfinder powrócił do swoich surowych korzeni.

Hyundai wprowadza N Performance Academy
Wiadomości | 17.12.21

Hyundai wprowadza N Performance Academy

N Performance Academy została stworzona dla entuzjastów samochodów, aby rozwijać komfort i pewność za kierownicą. Na dwudniowe wydarzenie zarejestrowało się blisko 200 gości.

Acura NSX Type S debiutuje podczas Monterey Car Week
Premiery | 13.08.21

Acura NSX Type S debiutuje podczas Monterey Car Week

Aby uczcić ostatni rok produkcji modelu NSX, wyprodukowanych zostanie zaledwie 350 sztuk NSX Type S, z których 300 będzie przeznaczonych dla klientów z USA. Wideo.