Wiadomości | 07.12.21

Kia ujawnia oficjalne szkice Kia Carens

Długo wyczekiwany model firmy na rynek indyjski. Odważny wygląd zewnętrzny jest połączony z elegancką i ekskluzywną kabiną.

Kia Corporation przedstawiła szkice Kia Carens, długo wyczekiwanego modelu firmy, którego światowa premiera odbędzie się 16 grudnia 2021 r.

Luksusowe wnętrza, inteligentne funkcje łączności, odważne elementy zewnętrzne i duża przestrzeń dla wszystkich pasażerów, nawet w trzecim rzędzie, sprawiają, że Kia Carens jest gotowa do stworzenia nowej klasy pojazdów rekreacyjnych w Indiach. Kia Carens została zaprojektowana z myślą o ewoluujących, niezaspokojonych potrzebach nowoczesnych indyjskich rodzin, które chcą cieszyć się wspólnymi dojazdami.

 

Kia Carens debiutuje w Indiach z nową filozofią projektowania „Opposites United”. Śmiały i odważny język projektowania czerpie inspirację z kontrastów występujących w naturze i ludzkości. Ta filozofia projektowania opiera się na pięciu mocnych filarach. Odwaga dla natury, Radość dla rozsądku, Siła postępu, Technologia dla życia i Napięcie dla spokoju. Projekt Carens opiera się na motywie „Bold for Nature” i składa hołd doskonałości i prostocie natury, jednocześnie łącząc się z nowym kierunkiem projektowania marki.

 

Kia Carens jest gospodarzem unikalnego i mocnego języka projektowego firmy, uosabiającego młodość w swoim charakterze. Nadwozie szczyci się zaawansowanymi technologicznie detalami stylistycznymi, w tym unikalnym designem Tiger Face z przodu, uderzająco podświetlonym wlotem powietrza, reflektorami LED i światłami do jazdy dziennej (DRL), które razem dają mocny i imponujący wygląd. Profil boczny przypominający SUV-a ma muskularną sylwetkę i dodatkowo podkreśla mocny, ale wyrafinowany styl pojazdu.

 

Wnętrze zaprojektowano tak, aby spełniało potrzeby związane ze stylem poruszania się i codzienne użytkowanie w Indiach. Zaawansowana technologicznie, otaczająca deska rozdzielcza przedstawia wizerunek zorientowany na przyszłość, dając wrażenie szerokiej i luksusowej kabiny. Chromowane zdobienia zastosowane na drzwiach wzmacniają ogólny wygląd premium. 10,25-calowy telematyka nawigacyjna audio-wideo (AVNT) znajduje się pośrodku deski rozdzielczej, oferując nowoczesną atmosferę.Porsche 911 Turbo kwintesencją wyczynowego samochodu sportowego od 45 lat teraz jeszcze lepsze
Super Cars | 16.07.20

Porsche 911 Turbo kwintesencją wyczynowego samochodu sportowego od 45 lat teraz jeszcze lepsze

Porsche 911 Turbo wzorzec od 45 lat, kwintesencja wyczynowego samochodu sportowego w codziennym użytkowaniu. Po wprowadzeniu na rynek 911 Turbo S, następna generacja 911 Turbo Coupé i Cabriolet jest teraz prezentowana - jeszcze mocniejsza, jeszcze szybsza i jeszcze bardziej indywidualna.

GIMS Qatar 2023, Największy Festiwal Motoryzacyjnej Doskonałości
Wiadomości | 09.10.23

GIMS Qatar 2023, Największy Festiwal Motoryzacyjnej Doskonałości

Czekanie dobiegło końca. Geneva International Motor Show (GIMS) Qatar 2023, gorąco oczekiwane wydarzenie motoryzacyjne roku, otworzyło swoje drzwi dla publiczności.

Znamy ceny nowego Fiata Tipo
Wiadomości | 11.12.20

Znamy ceny nowego Fiata Tipo

Zaledwie kilka dni temu świat poznał nowego Fiata Tipo, a już dziś FCA, właściciel marki Fiat, ogłasza ceny oraz program 5-letniej gwarancji na jeden z ulubionych modeli polskich Klientów.