Wiadomości | 07.12.21

Kia ujawnia oficjalne szkice Kia Carens

Długo wyczekiwany model firmy na rynek indyjski. Odważny wygląd zewnętrzny jest połączony z elegancką i ekskluzywną kabiną.

Kia Corporation przedstawiła szkice Kia Carens, długo wyczekiwanego modelu firmy, którego światowa premiera odbędzie się 16 grudnia 2021 r.

Luksusowe wnętrza, inteligentne funkcje łączności, odważne elementy zewnętrzne i duża przestrzeń dla wszystkich pasażerów, nawet w trzecim rzędzie, sprawiają, że Kia Carens jest gotowa do stworzenia nowej klasy pojazdów rekreacyjnych w Indiach. Kia Carens została zaprojektowana z myślą o ewoluujących, niezaspokojonych potrzebach nowoczesnych indyjskich rodzin, które chcą cieszyć się wspólnymi dojazdami.

 

Kia Carens debiutuje w Indiach z nową filozofią projektowania „Opposites United”. Śmiały i odważny język projektowania czerpie inspirację z kontrastów występujących w naturze i ludzkości. Ta filozofia projektowania opiera się na pięciu mocnych filarach. Odwaga dla natury, Radość dla rozsądku, Siła postępu, Technologia dla życia i Napięcie dla spokoju. Projekt Carens opiera się na motywie „Bold for Nature” i składa hołd doskonałości i prostocie natury, jednocześnie łącząc się z nowym kierunkiem projektowania marki.

 

Kia Carens jest gospodarzem unikalnego i mocnego języka projektowego firmy, uosabiającego młodość w swoim charakterze. Nadwozie szczyci się zaawansowanymi technologicznie detalami stylistycznymi, w tym unikalnym designem Tiger Face z przodu, uderzająco podświetlonym wlotem powietrza, reflektorami LED i światłami do jazdy dziennej (DRL), które razem dają mocny i imponujący wygląd. Profil boczny przypominający SUV-a ma muskularną sylwetkę i dodatkowo podkreśla mocny, ale wyrafinowany styl pojazdu.

 

Wnętrze zaprojektowano tak, aby spełniało potrzeby związane ze stylem poruszania się i codzienne użytkowanie w Indiach. Zaawansowana technologicznie, otaczająca deska rozdzielcza przedstawia wizerunek zorientowany na przyszłość, dając wrażenie szerokiej i luksusowej kabiny. Chromowane zdobienia zastosowane na drzwiach wzmacniają ogólny wygląd premium. 10,25-calowy telematyka nawigacyjna audio-wideo (AVNT) znajduje się pośrodku deski rozdzielczej, oferując nowoczesną atmosferę.



Minimalistyczne i wszechstronne: nowe MINI Countryman
Premiery | 01.09.23

Minimalistyczne i wszechstronne: nowe MINI Countryman

Wyższe, dłuższe i w charakterze MINI – z dodatkowymi 6 cm wysokości i 13 cm długości nowy Countryman wyraźnie urósł w porównaniu z poprzednim modelem.

Porsche Vision Gran Turismo, wirtualny samochód wyścigowy przyszłości
MotorSport | 06.12.21

Porsche Vision Gran Turismo, wirtualny samochód wyścigowy przyszłości

Porsche i japońskie studio gier wideo Polyphony Digital Inc., spółka zależna Sony Interactive Entertainment, przedstawiają spektakularną koncepcję pojazdu.

Pierwsze testy na torze McLarena Artura
Wiadomości | 16.02.21

Pierwsze testy na torze McLarena Artura

Daniel Ricciardo, kierowca McLarena Formuły 1, miał okazję aby przed globalną premierą prowadzić nowego McLarena Artura.