Wiadomości | 07.12.21

Kia ujawnia oficjalne szkice Kia Carens

Długo wyczekiwany model firmy na rynek indyjski. Odważny wygląd zewnętrzny jest połączony z elegancką i ekskluzywną kabiną.

Kia Corporation przedstawiła szkice Kia Carens, długo wyczekiwanego modelu firmy, którego światowa premiera odbędzie się 16 grudnia 2021 r.

Luksusowe wnętrza, inteligentne funkcje łączności, odważne elementy zewnętrzne i duża przestrzeń dla wszystkich pasażerów, nawet w trzecim rzędzie, sprawiają, że Kia Carens jest gotowa do stworzenia nowej klasy pojazdów rekreacyjnych w Indiach. Kia Carens została zaprojektowana z myślą o ewoluujących, niezaspokojonych potrzebach nowoczesnych indyjskich rodzin, które chcą cieszyć się wspólnymi dojazdami.

 

Kia Carens debiutuje w Indiach z nową filozofią projektowania „Opposites United”. Śmiały i odważny język projektowania czerpie inspirację z kontrastów występujących w naturze i ludzkości. Ta filozofia projektowania opiera się na pięciu mocnych filarach. Odwaga dla natury, Radość dla rozsądku, Siła postępu, Technologia dla życia i Napięcie dla spokoju. Projekt Carens opiera się na motywie „Bold for Nature” i składa hołd doskonałości i prostocie natury, jednocześnie łącząc się z nowym kierunkiem projektowania marki.

 

Kia Carens jest gospodarzem unikalnego i mocnego języka projektowego firmy, uosabiającego młodość w swoim charakterze. Nadwozie szczyci się zaawansowanymi technologicznie detalami stylistycznymi, w tym unikalnym designem Tiger Face z przodu, uderzająco podświetlonym wlotem powietrza, reflektorami LED i światłami do jazdy dziennej (DRL), które razem dają mocny i imponujący wygląd. Profil boczny przypominający SUV-a ma muskularną sylwetkę i dodatkowo podkreśla mocny, ale wyrafinowany styl pojazdu.

 

Wnętrze zaprojektowano tak, aby spełniało potrzeby związane ze stylem poruszania się i codzienne użytkowanie w Indiach. Zaawansowana technologicznie, otaczająca deska rozdzielcza przedstawia wizerunek zorientowany na przyszłość, dając wrażenie szerokiej i luksusowej kabiny. Chromowane zdobienia zastosowane na drzwiach wzmacniają ogólny wygląd premium. 10,25-calowy telematyka nawigacyjna audio-wideo (AVNT) znajduje się pośrodku deski rozdzielczej, oferując nowoczesną atmosferę.Wkrótce premiera nowego modelu Mercedes-Benz Citan
Wiadomości | 23.07.21

Wkrótce premiera nowego modelu Mercedes-Benz Citan

Kompaktowe wymiary zewnętrzne w połączeniu z przestronnym wnętrzem i dużą pojemnością ładunkową otwierają szeroki zakres zastosowań dla nowego małego vana. Sprawdź datę premiery.

Joysticki zamiast kierownicy, Hyundai Prophecy
Wiadomości | 10.04.20

Joysticki zamiast kierownicy, Hyundai Prophecy

Hyundai ujawnił więcej szczegółów na temat elektrycznego konceptu Prophecy. Najważniejsze elementy designu karoserii oraz kokpitu elektrycznego modelu koncepcyjnego Hyundai Prophecy.

Mercedes-Benz VISION AVTR obsługa pojazdu za pomocą myśli
Concept Cars | 15.09.21

Mercedes-Benz VISION AVTR obsługa pojazdu za pomocą myśli

Na targach IAA MOBILIY w Monachium producent spod znaku trójramiennej gwiazdy po raz pierwszy zapowiada obsługę siłami umysłu jako nowy wymiar interakcji człowieka z samochodem.