Wiadomości | 23.07.20

Kia Sonet pierwsze spojrzenie na nowego kompaktowego SUV-a

Koncepcja Soneta została zaprezentowana po raz pierwszy na targach Delhi Auto Expo 2020 i spotkała się z szerokim uznaniem dzięki świeżemu projektowi zewnętrznemu. Wideo.

Kia Motors India, spółka zależna należąca w całości do Kia Motors Corporation, pokazała dzisiaj pierwsze oficjalne zdjęcie nowego, gotowego do produkcji kompaktowego SUV-a Kia Sonet. Koncepcja Soneta została zaprezentowana po raz pierwszy na targach Delhi Auto Expo 2020 i spotkała się z szerokim uznaniem dzięki świeżemu projektowi zewnętrznemu. Nowy wizerunek zaprezentowany dzisiaj, Sonet ma na celu ustanowienie nowych wzorców projektowych i nadanie nowej dynamiki segmentowi kompaktowych SUV-ów, który zostanie zaprezentowany pod koniec tego lata.

 

Odwzorowanie Sonetu przez Kia podkreśla dynamiczne DNA marki, łącząc emocjonalny design z ekskluzywnym i młodzieńczym wyglądem, aby stworzyć silną prezencję na drodze. Odważny projekt kompaktowego SUV-a łączy w sobie charakterystyczne cechy Kia, takie jak wydatna osłona chłodnicy w kształcie tygrysa z trójwymiarową geometryczną siatką w kształcie „stepwell”, nadającą mocne wrażenie wizualne. Agresywna sylwetka wskazuje na jej surowy wygląd, jednocześnie podkreślając inspirowane Indiami wpływy samochodu na charakterystycznej osłonie chłodnicy Kia.

 

„Tworząc nową KIA Sonet, mieliśmy ambicję nadać temu kompaktowemu SUV-owi mocny i muskularny charakter, który można znaleźć tylko w znacznie większych pojazdach. Mając to na uwadze, zaprojektowaliśmy naszym zdaniem świetnego SUV-a o wyjątkowo sportowym charakterze, pewnej i dynamicznej sylwetce. Daliśmy także nowemu KIA Sonet bezkompromisową dbałość o szczegóły oraz wybór kolorów i materiałów, które mogły być inspirowane jedynie wspaniałym dziedzictwem kulturowym, które nasi projektanci odnaleźli w całych Indiach ”- powiedział Karim Habib, starszy wiceprezes i szef Kia Centrum projektowe w Kia Motors Corporation. „Jako całość uważamy, że nowy KIA Sonet będzie fantastycznym SUV-em o bardzo atrakcyjnym charakterze dla naszych młodych i młodych duchem, klientów w Indiach i nie tylko…”

 

Sonet będzie drugim samochodem marki Kia „wyprodukowanym w Indiach” po wprowadzeniu Kia Seltos. Nowy model spodoba się konsumentom na całym świecie i wkrótce będzie miał swoją światową premierę, a w nadchodzącym okresie świątecznym zadebiutuje na rynku w Indiach. Nowa Kia Sonet jest skierowana do młodszego pokolenia, które jest obeznane z technologią, aspirujące i ma kontakty społeczne.

 

Swoim sloganem marki „The Power to Surprise” Kia Motors India stara się zidentyfikować i spełnić niezaspokojone potrzeby i pragnienia klientów, aby zaoferować niezrównane wrażenia z posiadania, jak widać po niedawnym wprowadzeniu na rynek Seltos i Carnival. W chwili premiery Sonet będzie się wyróżniał nie tylko przyciągającym wzrok designem, ale także doskonałą jakością wykonania, wiodącymi w swojej klasie funkcjami, innowacjami w zakresie łączności, wyborem układów napędowych i kompleksowym wyposażeniem bezpieczeństwa.Nowy Nissan Kicks amerykańska premiera online
Premiery | 07.12.20

Nowy Nissan Kicks amerykańska premiera online

Nowy model zyskuje na atrakcyjności dzięki nowej, energetycznej stylizacji nadwozia, wyrafinowanemu wnętrzu i ulepszonej łączności.

Tył nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 24.11.20

Tył nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Pierwsza klasa, nawet w drugim rzędzie.

SEAT Sales Online. Kolejna marka zaczyna sprzedaż swoich samochodów przez internet
Wiadomości | 04.08.20

SEAT Sales Online. Kolejna marka zaczyna sprzedaż swoich samochodów przez internet

Nowa platforma SEAT-a zapewni wgląd w ofertę nowych samochodów z całej Polski dostępnych od ręki. Producent rozbudował intuicyjną wyszukiwarkę pojazdów o opcję wyboru sposobu finansowania, dostosowanego do potrzeb firmy i osób prywatnych.