Wiadomości | 23.07.20

Kia Sonet pierwsze spojrzenie na nowego kompaktowego SUV-a

Koncepcja Soneta została zaprezentowana po raz pierwszy na targach Delhi Auto Expo 2020 i spotkała się z szerokim uznaniem dzięki świeżemu projektowi zewnętrznemu. Wideo.

Kia Motors India, spółka zależna należąca w całości do Kia Motors Corporation, pokazała dzisiaj pierwsze oficjalne zdjęcie nowego, gotowego do produkcji kompaktowego SUV-a Kia Sonet. Koncepcja Soneta została zaprezentowana po raz pierwszy na targach Delhi Auto Expo 2020 i spotkała się z szerokim uznaniem dzięki świeżemu projektowi zewnętrznemu. Nowy wizerunek zaprezentowany dzisiaj, Sonet ma na celu ustanowienie nowych wzorców projektowych i nadanie nowej dynamiki segmentowi kompaktowych SUV-ów, który zostanie zaprezentowany pod koniec tego lata.

 

Odwzorowanie Sonetu przez Kia podkreśla dynamiczne DNA marki, łącząc emocjonalny design z ekskluzywnym i młodzieńczym wyglądem, aby stworzyć silną prezencję na drodze. Odważny projekt kompaktowego SUV-a łączy w sobie charakterystyczne cechy Kia, takie jak wydatna osłona chłodnicy w kształcie tygrysa z trójwymiarową geometryczną siatką w kształcie „stepwell”, nadającą mocne wrażenie wizualne. Agresywna sylwetka wskazuje na jej surowy wygląd, jednocześnie podkreślając inspirowane Indiami wpływy samochodu na charakterystycznej osłonie chłodnicy Kia.

 

„Tworząc nową KIA Sonet, mieliśmy ambicję nadać temu kompaktowemu SUV-owi mocny i muskularny charakter, który można znaleźć tylko w znacznie większych pojazdach. Mając to na uwadze, zaprojektowaliśmy naszym zdaniem świetnego SUV-a o wyjątkowo sportowym charakterze, pewnej i dynamicznej sylwetce. Daliśmy także nowemu KIA Sonet bezkompromisową dbałość o szczegóły oraz wybór kolorów i materiałów, które mogły być inspirowane jedynie wspaniałym dziedzictwem kulturowym, które nasi projektanci odnaleźli w całych Indiach ”- powiedział Karim Habib, starszy wiceprezes i szef Kia Centrum projektowe w Kia Motors Corporation. „Jako całość uważamy, że nowy KIA Sonet będzie fantastycznym SUV-em o bardzo atrakcyjnym charakterze dla naszych młodych i młodych duchem, klientów w Indiach i nie tylko…”

 

Sonet będzie drugim samochodem marki Kia „wyprodukowanym w Indiach” po wprowadzeniu Kia Seltos. Nowy model spodoba się konsumentom na całym świecie i wkrótce będzie miał swoją światową premierę, a w nadchodzącym okresie świątecznym zadebiutuje na rynku w Indiach. Nowa Kia Sonet jest skierowana do młodszego pokolenia, które jest obeznane z technologią, aspirujące i ma kontakty społeczne.

 

Swoim sloganem marki „The Power to Surprise” Kia Motors India stara się zidentyfikować i spełnić niezaspokojone potrzeby i pragnienia klientów, aby zaoferować niezrównane wrażenia z posiadania, jak widać po niedawnym wprowadzeniu na rynek Seltos i Carnival. W chwili premiery Sonet będzie się wyróżniał nie tylko przyciągającym wzrok designem, ale także doskonałą jakością wykonania, wiodącymi w swojej klasie funkcjami, innowacjami w zakresie łączności, wyborem układów napędowych i kompleksowym wyposażeniem bezpieczeństwa.Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro
Wiadomości | 22.11.21

Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany podczas Seoul Mobility Show. Stylowy i odważny crossover przeprojektowany zgodnie z nową filozofią projektową firmy.

Wyposażenie auta w Unii Europejskiej. Poznaj swoje prawa w świetle konwencji wiedeńskiej.
Wiadomości | 24.06.22

Wyposażenie auta w Unii Europejskiej. Poznaj swoje prawa w świetle konwencji wiedeńskiej.

Czy wiesz, jakie jest obowiązkowe wyposażenie auta w Unii Europejskiej? Poznaj swoje prawa i sprawdź, o czym mówi konwencja wiedeńska.

Klasyka gatunku Chevrolet podał datę premiery nowej Corvette Z06
Wiadomości | 20.10.21

Klasyka gatunku Chevrolet podał datę premiery nowej Corvette Z06

Światowa prezentacja zupełnie nowego Chevroleta Corvette Z06 oraz filmu na temat powstania tego legendarnego modelu marki.