Concept Cars | 19.11.20

Renault Kiger zupełnie nowy SUV na rynek indyjski

Samochód pokazowy Kiger zapowiada nowy kompaktowy model o długości poniżej 4 metrów przeznaczony na rynek indyjski.

Renault prezentuje w Indiach całkowicie nowy model przyszłości w swojej ofercie, przedstawiając samochód pokazowy Kiger: oryginalny SUV, będący wyrazem oczekiwań i potrzeb klientów coraz bardziej lubiących styl, dynamizm, nowość i wyróżnienie.

Indie od kilku lat są jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków motoryzacyjnych na świecie. Renault dostrzegło ten potencjał i jest obecne w Indiach od 2005 roku. Zaadaptowało udane modele do lokalnego rynku, takie jak Duster, i zrewolucjonizowało niektóre segmenty dzięki oryginalnym produktom, takim jak Kwid i Triber. Show car Kiger to nowy krok umacniający obecność Renault w Indiach.

 

Przyciągający wzrok mały SUV o niszczycielskim wyglądzie

 

Wywodzący się ze współpracy francuskich i indyjskich działów projektowych Renault, pokazowy Kiger to SUV o odważnym wyglądzie, emanującym atrakcyjną energią, która przyciąga zarówno wzrok, jak i umysł. Dzięki swojemu DNA jest przeznaczony zarówno do miejskiej dżungli, jak i do uprawiania sportów na świeżym powietrzu.

 

Na pierwszy rzut oka pokazowy Kiger wyróżnia się rzeźbioną maską, smukłą przednią szybą i półpływającym dachem z bagażnikiem dachowym. Po obu stronach zwężające się lusterka zostały zaprojektowane jak skrzydła samolotu. Z tyłu opadający dach jest zwieńczony spojlerem, nadając pojazdowi bardzo przestronny wygląd. Dolna część jest bardziej muskularna i bardziej krępa, spoczywa na czterech 19-calowych kołach otoczonych dużymi kwadratowymi łukami, które dodają siły stylizacji zewnętrznej. Prześwit 210 mm ze wzmocnionymi dolnymi klapami i wydatnymi ramionami potwierdzają ducha ucieczki SUV-a. Sportową stronę podkreślają podwójne umieszczone centralnie rury wydechowe oraz wzór plastra miodu rozmieszczony wokół pojazdu.Całkowicie nowy model kuloodporny Rezvani Vengeance o mocy ponad 1000 KM
Wiadomości | 20.07.22

Całkowicie nowy model kuloodporny Rezvani Vengeance o mocy ponad 1000 KM

Już za kilka tygodni Rezvani Motors ponownie zatrzęsie branżą i zadebiutuje w swoim najbardziej luksusowym i wydajnym samochodzie terenowym.

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic
Wiadomości | 28.05.20

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic

Automobili Lamborghini i LEGO Group współpracują przy produkcji zestawu LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37: 3696 części w skali 1:8, która ucieleśnia niepowtarzalną moc i oszałamiający wygląd hybrydowego super sportowego samochodu Lamborghini.

Audi i Netflix współpracują przy filmie The Grey Man
Wiadomości | 21.07.22

Audi i Netflix współpracują przy filmie The Grey Man

Jako oficjalna marka motoryzacyjna filmu, zaprezentowane zostaną cztery pojazdy Audi, całkowicie elektryczne Audi RS e-tron GT i Audi Q4 Sportback e-tron, a także Audi RS 7 Sportback i Audi R8 Coupe.