Wiadomości | 23.04.24

Kia prezentuje unikalny kamuflaż swojego pierwszego w historii pickupa Tasman

Premiera pierwszego pickupa Kia z segmentu C zaplanowana jest na rok 2025, a jego wprowadzenie będzie etapowe na kluczowych rynkach, w tym w Korei, Australii, Afryce i na Bliskim Wschodzie.


Kia prezentuje unikalny kamuflaż swojego pierwszego w historii pickupa Tasman

Kia zaprezentowała inspirowane Australią kamuflaże dla Kia Tasman, długo oczekiwanego nowego pickupa marki. Kia nazwała swój pierwszy model pickupa na cześć surowego piękna i pionierskiego ducha Tasmanii, wyspy położonej na najbardziej wysuniętym na południe krańcu Australii.

 

Opracowana we współpracy ze znanym artystą Richardem Boyd-Dunlopem pochodzącym z Australii i Nowej Zelandii, wyjątkowa okładka – której motywem przewodnim jest „The Path Never Taken” – podkreśla przygód ducha Tasmana.

 

Zainspirowana nieokiełznanym pięknem różnorodnych krajobrazów Australii, wyjątkowa grafika wizualizuje podróż pełną inspiracji napotkaną podczas jazdy wzdłuż wybrzeża i przez busz. Przyciągający wzrok wygląd zewnętrznej części nadwozia nawiązuje do przygód Boyda-Dunlopa, który podróżował na tylnym siedzeniu pickupów po Australii.

 

Tasman, którego premiera zaplanowana jest na rok 2025, stanowi inauguracyjne wejście Kii na arenę pickupów segmentu C. Strategia wprowadzenia na rynek będzie prowadzona etapami na całym świecie, włączając w to kluczowe rynki, takie jak Korea, Australia, Afryka i Bliski Wschód. Oprócz bezproblemowego pełnienia roli pickupa przeznaczonego do pracy, Tasman został zaprojektowany tak, aby spełniać różnorodne osobiste potrzeby klientów. Wszechstronna ciężarówka Kia, dostosowana do wymagającego trybu życia przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, poradzi sobie nawet z najbardziej ekstremalnymi zajęciami rekreacyjnymi.Polestar przedstawia kolejne zdjęcie modelu Polestar 3 i potwierdza plany rozwoju
Wiadomości | 03.12.21

Polestar przedstawia kolejne zdjęcie modelu Polestar 3 i potwierdza plany rozwoju

Polestar 3, który zostanie wprowadzony na rynek w 2022 r. na nowo zdefiniuje SUV-y w erze elektrycznej i będzie produkowany w USA.

Nowa wersja Cupra Ateca jeszcze więcej sportowego charakteru
Wiadomości | 27.07.20

Nowa wersja Cupra Ateca jeszcze więcej sportowego charakteru

CUPRA Ateca po raz pierwszy wyjechała na drogi pod koniec 2018 roku, rozpoczynając historię nowej motoryzacyjnej marki. W 2020 roku na rynku pojawi się odświeżona wersja modelu. Wygląd SUV-a nabrał jeszcze więcej sportowego charakteru dzięki nowym, ekspresyjnym detalom. Hiszpański producent właśnie udostępnił serię niepublikowanych wcześniej fotografii przedstawiających auto.

Chevy Beast Concept
Concept Cars | 04.11.21

Chevy Beast Concept

Zaprojektowany, aby zademonstrować możliwości komponentów Chevrolet Performance, napędzany silnikiem o mocy 650 koni mechanicznych z doładowaniem. SEMA Show 2021.