Wiadomości | 02.03.23

Kia publikuje zwiastuny swojego nowego elektrycznego SUV-a Kia EV9

Wyczekiwany flagowy model Kia, elektryczny SUV marki ma przyspieszyć transformację firmy w dostawcę zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności w dobie elektryfikacji.

Teaserowy film Kia EV9, który można obejrzeć w serwisie YouTube, przedstawia sylwetkę flagowego modelu SUV z wyraźnym przodem i smukłymi powierzchniami nadwozia. Uderzające wzory świateł stworzone przez przednie i tylne lampy dopełniają odważną tożsamość EV9.


Nazwa EV9 pochodzi od nomenklatury pojazdów elektrycznych Kia, łączącej przedrostek „EV” (pojazd elektryczny) z liczbą „9” (dziewięć), która reprezentuje segment tego modelu w ofercie dedykowanych pojazdom elektrycznym Kia.

 

Podobnie jak Kia EV6, Kia EV9 jest zbudowana na dedykowanej platformie pojazdów elektrycznych firmy Electric Global Modular Platform (E-GMP).

 

Kia w pełni ujawni zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny w połowie marca, a informacje o produkcie zostaną ujawnione podczas światowej premiery Kia EV9 pod koniec marca.Premiera SsangYong Musso, Geneva2018
Wiadomości | 06.07.23

Premiera SsangYong Musso, Geneva2018

Produkcja i montaż filmu z europejskiej premiery SsangYong Musso oraz prezentacja stoiska marki podczas targów w Genewie w 2018 roku na zlecenie SsangYong Polska.

Audi Online TV
Wiadomości | 04.05.20

Audi Online TV

Audi udostępniło specjalny dodatek do konfiguratora pokazujący w przystępny sposób techniczne szczegóły wybranych modeli Audi. Klienci przed skonfigurowaniem wybranego modelu mogą obejrzeć film na jego temat. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji filmy do dwóch modeli, Q7 oraz Q5. Sukcesywnie ilość dostępnych filmów będzie się zwiększać.

Nowy elektryczny model Nissana, który zastąpi Nissana Micra
Wiadomości | 27.01.22

Nowy elektryczny model Nissana, który zastąpi Nissana Micra

Nowy samochód, który ma być produkowany w centrum Renault ElectriCity we Francji, zastąpi kultową Micrę jako pojazd klasy podstawowej w gamie Nissana.