Concept Cars | 26.10.23

Dwudrzwiowe coupe Subaru Sport Mobility Concept

Pomimo dość łagodnej nazwy, fani Subaru powinni być podekscytowani, ponieważ pokazuje, że Subaru wciąż myśli o tym, jak może wejść na rynek samochodów sportowych dzięki elektryfikacji.

Subaru podczas Japan Mobility Show 2023 twierdzi, że koncepcja Sport Mobility uosabia „przyjemność podróżowania w dowolnym miejscu i czasie oraz swobodnej jazdy w codziennych i niezwykłych warunkach”. Nie ujawniono żadnych szczegółów technicznych poza czysto elektrycznym układem napędowym, ale Subaru sugeruje, że może to być napęd na wszystkie koła, w którym kierowca „kontroluje wszystkie cztery koła do woli”.

 

Ten model koncepcyjny wyraża radość, jaką Subaru oferuje w epoce elektryfikacji, ucieleśniając przyjemność z podróżowania w dowolnym miejscu i czasie oraz jazdy według własnego uznania, zarówno w codziennym, jak i niezwykłym otoczeniu. Dzięki spokojnej jeździe możemy rozpocząć nowe, ekscytujące przygody. Jest to koncepcja pojazdu elektrycznego zasilanego akumulatorowo (BEV), która przywołuje ewolucję wartości SUBARU SPORT.


Podstawowa struktura opiera się na koncepcji kierowcy umieszczonego pośrodku, kontrolującego wszystkie cztery koła według własnego uznania. Samochód oferuje niską pozycję za kierownicą, ale zaprojektowano go tak, aby zapewniał kierowcy doskonałą widoczność i słyszalność, zapewniając pakiet pozwalający na przyjemną i spokojną jazdę.


Panele nadwozia zaprojektowano tak, aby zminimalizować powierzchnie i linie charakteru, tworząc napięty, czysty, trójwymiarowy kształt, który zapewnia poczucie ochrony i przepływu powietrza.Nowa Ibiza i Arona są gotowe do wejścia na rynek wraz z rozpoczęciem produkcji
Wiadomości | 14.07.21

Nowa Ibiza i Arona są gotowe do wejścia na rynek wraz z rozpoczęciem produkcji

Dwa kluczowe modele SEAT-a, wchodzą do produkcji w tym tygodniu. Oba modele zapewniają odświeżony wygląd zewnętrzny i rewolucję wewnątrz.

Tylko 500 sztuk modelu GRMN Yaris i tylko na rynek japoński
Wiadomości | 14.01.22

Tylko 500 sztuk modelu GRMN Yaris i tylko na rynek japoński

Tokyo Auto Salon 2022. TOYOTA GAZOO Racing i premiera GRMN Yaris czyli kolejny samochód sportowy, który powstał dzięki determinacji Akio Toyody, prezydenta Toyoty.

Renault Megane Evision przyszłość samochodu elektrycznego
Elektryczne | 16.10.20

Renault Megane Evision przyszłość samochodu elektrycznego

Dziś Renault otwiera nowy rozdział w historii marki, przedstawiając Megane eVision - innowacyjny samochód pokazowy.