Concept Cars | 26.10.23

Dwudrzwiowe coupe Subaru Sport Mobility Concept

Pomimo dość łagodnej nazwy, fani Subaru powinni być podekscytowani, ponieważ pokazuje, że Subaru wciąż myśli o tym, jak może wejść na rynek samochodów sportowych dzięki elektryfikacji.

Subaru podczas Japan Mobility Show 2023 twierdzi, że koncepcja Sport Mobility uosabia „przyjemność podróżowania w dowolnym miejscu i czasie oraz swobodnej jazdy w codziennych i niezwykłych warunkach”. Nie ujawniono żadnych szczegółów technicznych poza czysto elektrycznym układem napędowym, ale Subaru sugeruje, że może to być napęd na wszystkie koła, w którym kierowca „kontroluje wszystkie cztery koła do woli”.

 

Ten model koncepcyjny wyraża radość, jaką Subaru oferuje w epoce elektryfikacji, ucieleśniając przyjemność z podróżowania w dowolnym miejscu i czasie oraz jazdy według własnego uznania, zarówno w codziennym, jak i niezwykłym otoczeniu. Dzięki spokojnej jeździe możemy rozpocząć nowe, ekscytujące przygody. Jest to koncepcja pojazdu elektrycznego zasilanego akumulatorowo (BEV), która przywołuje ewolucję wartości SUBARU SPORT.


Podstawowa struktura opiera się na koncepcji kierowcy umieszczonego pośrodku, kontrolującego wszystkie cztery koła według własnego uznania. Samochód oferuje niską pozycję za kierownicą, ale zaprojektowano go tak, aby zapewniał kierowcy doskonałą widoczność i słyszalność, zapewniając pakiet pozwalający na przyjemną i spokojną jazdę.


Panele nadwozia zaprojektowano tak, aby zminimalizować powierzchnie i linie charakteru, tworząc napięty, czysty, trójwymiarowy kształt, który zapewnia poczucie ochrony i przepływu powietrza.Światowa premiera LF-Z ELECTRIFIED
Concept Cars | 30.03.21

Światowa premiera LF-Z ELECTRIFIED

Lexus przyspiesza swoją zelektryfikowaną przyszłość dzięki debiutowi koncepcyjnemu samochodu BEV symbolizującego następną generację Lexusa.

David Beckham jako nowy globalny ambasador Maserati
Wiadomości | 12.04.21

David Beckham jako nowy globalny ambasador Maserati

Globalna ikona sportu, filantrop, biznesmen i pionier stylu: David Beckham jest idealnym partnerem do towarzyszenia Maserati w kolejnym etapie jego podróży.

Hyundai publikuje szkic modelu Santa Cruz
Wiadomości | 31.03.21

Hyundai publikuje szkic modelu Santa Cruz

Przełamuje nowe horyzonty w segmencie SUV-ów, ciężarówek i crossoverów, oferując nową kategorię pojazdów.