Premiery | 26.08.20

Poznaj nowe Porsche Panamera. Światowa premiera online.

Porsche prezentuje kompleksowo odnowioną Panamerę. Nowe Porsche Panamera obejmuje teraz jeszcze szersze spektrum. Łączy osiągi samochodu sportowego z komfortem ekskluzywnej limuzyny.

Ulepszone, dokładniejsze, ostrzejsze.

Nowe Porsche Panamera obejmuje jeszcze szersze spektrum. Łączy osiągi samochodu sportowego z komfortem ekskluzywnej limuzyny.

 

Najlepsza w swojej klasie wydajność i większa moc.

Porsche podkreśla swój cel, jakim jest zapewnienie najlepszych osiągów w swojej klasie poprzez (w niektórych przypadkach) znaczne zwiększenie mocy silnika. Dotyczy to w szczególności nowej Panamera Turbo S.

 

Boczna dynamika w perfekcji.

Zauważalne ulepszenia zostały wprowadzone w zakresie komfortu jazdy i stabilności na zakrętach poprzez optymalizację wszystkich systemów podwozia. W rezultacie zoptymalizowano adaptacyjne amortyzatory, elektroniczną stabilizację przechyłów, układ kierowniczy oraz odnowione mocowania silnika i osi.

 

Udoskonalona strategia e-wydajności.

Porsche konsekwentnie realizuje strategię E-Performance i rozszerza gamę hybryd typu plug-in o nowe Panamera 4S E-Hybrid.

 

Jazda na napędzie elektrycznym w prawdziwym stylu Porsche.

Nowa strategia działania i mocniejszy akumulator przyczyniły się do znacznej poprawy wrażeń z jazdy na napędzie elektrycznym i zasięgu w pełni elektrycznego.

 

Ostrzejszy wygląd dla większej prezencji.

Ukierunkowane elementy stylistyczne, takie jak nowa sekcja przednia, zmodyfikowany pasek tylnych świateł, nowe koła i kolory, podkreślają tożsamość nowego Panamery.

 

Pełna łączność i komunikacja.

System Porsche Communication Management zawiera nowe funkcje i usługi cyfrowe, takie jak ulepszone sterowanie głosowe online Voice Pilot, Risk Radar, Radio Plus, bezprzewodowy Apple® CarPlay i wiele innych usług Connect.Samouczący się system operacyjny MBUX Mercedes-Benz User Experience
Wiadomości | 08.07.20

Samouczący się system operacyjny MBUX Mercedes-Benz User Experience

W ostatnich latach żadna inna innowacja nie wpłynęła tak radykalnie na obsługę Mercedesów jak samouczący się system operacyjny MBUX (Mercedes-Benz User Experience). W Klasie S zadebiutuje jego druga generacja.

Donkervoort. Mocniejszy, szybszy i bezpieczniejszy. Wideo
Super Cars | 27.10.20

Donkervoort. Mocniejszy, szybszy i bezpieczniejszy. Wideo

Mocniejszy, szybszy i bezpieczniejszy, nowy D8 GTO-JD70 R model Donkervoort wyłącznie na tor wydścigowy z technologią hipersamochodów.

Całkowicie nowy, najbardziej zaawansowany technologicznie, Jeep Grand Cherokee
Premiery | 29.09.21

Całkowicie nowy, najbardziej zaawansowany technologicznie, Jeep Grand Cherokee

Marka Jeep świętując swoje 80. urodziny, wprowadza pierwszego zelektryfikowanego Jeepa Grand Cherokee 4xe wraz z najlepszym terenowym Grand Cherokee, nowym Trailhawk.