Tuning | 09.03.23

Limitowana edycja TECHART GTstreet R dla Porsche 911 Turbo, Wyprzedana!

Wszystkie 87 unikalnych egzemplarzy limitowanej serii zostało sprzedanych w zaledwie 20 miesięcy od premiery projektu. Co dalej? Kolejna limitowana seria już w drodze.


Limitowana edycja TECHART GTstreet R dla Porsche 911 Turbo, Wyprzedana!

Wszystkie limitowane edycje modeli TECHART GTstreet R zostały wyprzedane. Zaledwie 20 miesięcy po tym, jak TECHART zaprezentował swój supersportowy samochód oparty na Porsche 911 Turbo, wszystkie 87 egzemplarzy limitowanej edycji zostało sprzedanych. Co dalej?

 

Słynna na całym świecie koncepcja indywidualizacji TECHART GTstreet R zmienia modele Porsche 911 Turbo Coupe i Cabriolet w oszałamiający supersportowy samochód dopuszczony do ruchu drogowego. Konwersja obejmuje szeroki zakres indywidualizacji, w tym ulepszenia aerodynamiczne, stylizację nadwozia i wnętrza, a także ulepszenia wydajności, dzięki którym już i tak potężne 911 Turbo jest jednym z najmocniejszych i najbardziej ekskluzywnych pojazdów w swoim segmencie. Dzięki inteligentnym zestawom napędowym TECHART, GTstreet R może pochwalić się imponującą mocą 800 koni mechanicznych i momentem obrotowym 950 Nm przy prędkości maksymalnej powyżej 350 km/h.

 

Minęło 20 miesięcy od zbudowania pierwszego GTstreet R opartego na modelu 992. Pamiętając, że każda przeróbka 87 TECHART GTstreet R wymagała od czterech do sześciu tygodni budowy, w zależności od poziomu indywidualizacji, średnio pięć samochodów było na stałe w trakcie budowy jednocześnie tydzień po tygodniu w obiektach TECHART i jego partnerów międzynarodowych.

 

Dobra wiadomość dla wszystkich właścicieli Porsche i wielbicieli wyrafinowania i indywidualizacji klasy premium: TECHART zapowiedział już nową światową premierę, która zostanie zaprezentowana 17 marca.

 

„Jesteśmy podekscytowani, że wszystkie 87 egzemplarzy TECHART GTstreet R zostało wyprzedanych” — mówi Tobias Beyer, dyrektor zarządzający TECHART Automobildesign GmbH. „To świadectwo niesamowitego kunsztu i inżynierii, które trafiają do każdego dopracowanego pojazdu TECHART, a także pasji i poświęcenia naszych partnerów i klientów na całym świecie”.

 

„Jesteśmy wdzięczni za wsparcie naszych klientów i fanów i nie możemy się doczekać dostarczenia właścicielom ostatnich egzemplarzy tych niesamowitych pojazdów” — dodaje Beyer. „TECHART GTstreet R, zaprojektowany w Niemczech, reprezentuje szczyt wydajności i indywidualizacji i jesteśmy dumni, że możemy podzielić się nim ze światem”.

 

Od momentu wprowadzenia w 2001 roku, unikalna koncepcja dostosowywania GTstreet firmy TECHART zyskała światowe uznanie dzięki wyjątkowemu połączeniu dwóch światów: bezproblemowej codziennej użyteczności i niezrównanej wydajności na torze. Każdy pojazd jest budowany na zamówienie zgodnie ze specyfikacjami klienta, z nieograniczoną gamą dostępnych opcji kolorystycznych i wykończeniowych oraz starannie wykończony zgodnie z najwyższymi standardami motoryzacyjnymi.BMW Digital Key Plus
Wiadomości | 16.01.21

BMW Digital Key Plus

Wygodny i bezpieczny system dostępu do samochodu bez kluczyka z technologią ultraszerokopasmową.

Jeep wprowadza na rynek pierwszy w pełni elektryczny model Avenger
Elektryczne | 08.09.22

Jeep wprowadza na rynek pierwszy w pełni elektryczny model Avenger

Całkowicie nowy, pierwszy w historii w pełni elektryczny SUV marki, który będzie produkowany w polskiej fabryce w Tychach, pojawi się w Europie w 2023 r.

Hennessey wydało pakiet ulepszeń dla Forda Mustanga Dark Horse S650 siódmej generacji
Tuning | 08.08.23

Hennessey wydało pakiet ulepszeń dla Forda Mustanga Dark Horse S650 siódmej generacji

Kompleksowy pakiet „pod klucz” radykalnie zwiększa moc silnika i poprawia wygląd najnowszej wersji kultowego amerykańskiego samochodu.