Tuning | 09.03.23

Limitowana edycja TECHART GTstreet R dla Porsche 911 Turbo, Wyprzedana!

Wszystkie 87 unikalnych egzemplarzy limitowanej serii zostało sprzedanych w zaledwie 20 miesięcy od premiery projektu. Co dalej? Kolejna limitowana seria już w drodze.


Limitowana edycja TECHART GTstreet R dla Porsche 911 Turbo, Wyprzedana!

Wszystkie limitowane edycje modeli TECHART GTstreet R zostały wyprzedane. Zaledwie 20 miesięcy po tym, jak TECHART zaprezentował swój supersportowy samochód oparty na Porsche 911 Turbo, wszystkie 87 egzemplarzy limitowanej edycji zostało sprzedanych. Co dalej?

 

Słynna na całym świecie koncepcja indywidualizacji TECHART GTstreet R zmienia modele Porsche 911 Turbo Coupe i Cabriolet w oszałamiający supersportowy samochód dopuszczony do ruchu drogowego. Konwersja obejmuje szeroki zakres indywidualizacji, w tym ulepszenia aerodynamiczne, stylizację nadwozia i wnętrza, a także ulepszenia wydajności, dzięki którym już i tak potężne 911 Turbo jest jednym z najmocniejszych i najbardziej ekskluzywnych pojazdów w swoim segmencie. Dzięki inteligentnym zestawom napędowym TECHART, GTstreet R może pochwalić się imponującą mocą 800 koni mechanicznych i momentem obrotowym 950 Nm przy prędkości maksymalnej powyżej 350 km/h.

 

Minęło 20 miesięcy od zbudowania pierwszego GTstreet R opartego na modelu 992. Pamiętając, że każda przeróbka 87 TECHART GTstreet R wymagała od czterech do sześciu tygodni budowy, w zależności od poziomu indywidualizacji, średnio pięć samochodów było na stałe w trakcie budowy jednocześnie tydzień po tygodniu w obiektach TECHART i jego partnerów międzynarodowych.

 

Dobra wiadomość dla wszystkich właścicieli Porsche i wielbicieli wyrafinowania i indywidualizacji klasy premium: TECHART zapowiedział już nową światową premierę, która zostanie zaprezentowana 17 marca.

 

„Jesteśmy podekscytowani, że wszystkie 87 egzemplarzy TECHART GTstreet R zostało wyprzedanych” — mówi Tobias Beyer, dyrektor zarządzający TECHART Automobildesign GmbH. „To świadectwo niesamowitego kunsztu i inżynierii, które trafiają do każdego dopracowanego pojazdu TECHART, a także pasji i poświęcenia naszych partnerów i klientów na całym świecie”.

 

„Jesteśmy wdzięczni za wsparcie naszych klientów i fanów i nie możemy się doczekać dostarczenia właścicielom ostatnich egzemplarzy tych niesamowitych pojazdów” — dodaje Beyer. „TECHART GTstreet R, zaprojektowany w Niemczech, reprezentuje szczyt wydajności i indywidualizacji i jesteśmy dumni, że możemy podzielić się nim ze światem”.

 

Od momentu wprowadzenia w 2001 roku, unikalna koncepcja dostosowywania GTstreet firmy TECHART zyskała światowe uznanie dzięki wyjątkowemu połączeniu dwóch światów: bezproblemowej codziennej użyteczności i niezrównanej wydajności na torze. Każdy pojazd jest budowany na zamówienie zgodnie ze specyfikacjami klienta, z nieograniczoną gamą dostępnych opcji kolorystycznych i wykończeniowych oraz starannie wykończony zgodnie z najwyższymi standardami motoryzacyjnymi.440 km/h podczas testów Bugatti Chiron Super Sport
Super Cars | 22.06.21

440 km/h podczas testów Bugatti Chiron Super Sport

W końcowej fazie rozwoju, najszybszy seryjny samochód sportowy na świecie został dostrojony do prędkości przekraczających granicę 400 km/h.

Audi wystartuje w Rajdzie Dakar
MotorSport | 30.11.20

Audi wystartuje w Rajdzie Dakar

Innowacyjny elektryczny prototyp Audi weźmie udział w Rajdzie Dakar 2022.

Skoda przestawia teaser nowej odsłony modelu KAROQ
Wiadomości | 22.11.21

Skoda przestawia teaser nowej odsłony modelu KAROQ

Cztery lata po premierze, drugi najpopularniejszy model marki, SKODA publikuje oficjalny zwiastun wideo, prezentujący odświeżoną wersję modelu KAROQ.