Wiadomości | 22.06.21

Nowa Dacia Duster całkiem wytrzymały SUV

Dacia ulepszyła i zaktualizowała swój flagowy model. Ta najnowsza wersja zawiera odświeżone elementy konstrukcyjne, najnowsze funkcje i technologię.

Dacia ulepszyła i zaktualizowała swój model Duster SUV. Ta najnowsza wersja zawiera odświeżone elementy konstrukcyjne, najnowsze funkcje i technologię, a jednocześnie oferuje tę samą wytrzymałość, komfort i stosunek jakości do ceny, z których słynie.

 

Wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii w 2013 roku i dostępny w całej Europie od 2010 roku, Duster szybko zyskał reputację oferującego wszystkie zalety SUV-a w cenie samochodu miejskiego. Dzięki szokująco przystępnej cenie Duster wstrząsnął segmentem SUV-ów, łamiąc zasady, aby stać się wyjątkową ofertą dla konsumentów. Z ponad 1,9 miliona sprzedanych pojazdów Duster jest od 2019 roku numerem jeden w sprzedaży detalicznej w swojej klasie na europejskim rynku SUV-ów.

 

Kontynuując poprzednie generacje, Nowy Duster jest skierowany zarówno do klientów poszukujących wygodnego, atrakcyjnego SUV-a, jak i tych, którzy chcą solidnego, wszechstronnego samochodu z napędem 4x4.

 

Wierny swojemu dziedzictwu, Nowy Duster jest nadal rodzinnym SUV-em z duchem pionierów. Jest towarzyszem codziennego użytku, ale także przygód na łonie natury. Jego urzekający design ewoluował, szczególnie w odniesieniu do świateł i kratki wlotu powietrza, które nadają mu jeszcze silniejszą osobowość i lepszą wydajność CO2.

 

Wewnątrz jest on wyposażony w wysoką konsolę środkową z chowanym podłokietnikiem, oferuje dwa systemy multimedialne z nowym 8-calowym ekranem i jest dostępny z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów EDC. Tak wszechstronny w prowadzeniu, jak zawsze, Nowy Duster jest dostępny w wersjach z napędem na dwa koła i na cztery koła. Najnowsza wersja posiada ulepszony system monitorów 4x4.

 

Luke Broad, szef sprzedaży Dacia UK, powiedział: „Nowa Dacia Duster to doskonały przykład dostarczania najlepszej ceny bez kompromisów w zakresie jakości. Nowy Duster to sportowy, terenowy pojazd, który nadal sprawia, że ??SUV jest dostępny dla konsumentów. Teraz jest wyposażony w jeszcze bardziej zaawansowaną technologię, funkcje, styl, większą przyjemność z jazdy i wydajność. Zwycięska formuła Dustera sprawiła, że ??od 2019 roku jest on liderem w swojej klasie na europejskim rynku SUV-ów, a dzięki nowemu Dusterowi i jego niezrównanemu połączeniu wyjątkowej niezawodności, komfortu i ceny spodziewamy się, że ten trend będzie przyspieszony.

 

Klienci mogą zamawiać Nowego Dustera już późnym latemLotus Final Edition
Tuning | 08.02.21

Lotus Final Edition

Modele Elise oraz Exige w specjalnej edycji na zakończenie produkcji.

Audi Online TV
Wiadomości | 04.05.20

Audi Online TV

Audi udostępniło specjalny dodatek do konfiguratora pokazujący w przystępny sposób techniczne szczegóły wybranych modeli Audi. Klienci przed skonfigurowaniem wybranego modelu mogą obejrzeć film na jego temat. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji filmy do dwóch modeli, Q7 oraz Q5. Sukcesywnie ilość dostępnych filmów będzie się zwiększać.

Continental zaprezentował swój zakrzywiony wyświetlacz Ultrawide
Wiadomości | 10.01.23

Continental zaprezentował swój zakrzywiony wyświetlacz Ultrawide

Continental prezentuje zakrzywiony wyświetlacz z niewidocznym panelem sterowania i innowacyjnymi rozwiązaniami do identyfikacji kierowcy.