Wiadomości | 22.06.21

Nowa Dacia Duster całkiem wytrzymały SUV

Dacia ulepszyła i zaktualizowała swój flagowy model. Ta najnowsza wersja zawiera odświeżone elementy konstrukcyjne, najnowsze funkcje i technologię.

Dacia ulepszyła i zaktualizowała swój model Duster SUV. Ta najnowsza wersja zawiera odświeżone elementy konstrukcyjne, najnowsze funkcje i technologię, a jednocześnie oferuje tę samą wytrzymałość, komfort i stosunek jakości do ceny, z których słynie.

 

Wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii w 2013 roku i dostępny w całej Europie od 2010 roku, Duster szybko zyskał reputację oferującego wszystkie zalety SUV-a w cenie samochodu miejskiego. Dzięki szokująco przystępnej cenie Duster wstrząsnął segmentem SUV-ów, łamiąc zasady, aby stać się wyjątkową ofertą dla konsumentów. Z ponad 1,9 miliona sprzedanych pojazdów Duster jest od 2019 roku numerem jeden w sprzedaży detalicznej w swojej klasie na europejskim rynku SUV-ów.

 

Kontynuując poprzednie generacje, Nowy Duster jest skierowany zarówno do klientów poszukujących wygodnego, atrakcyjnego SUV-a, jak i tych, którzy chcą solidnego, wszechstronnego samochodu z napędem 4x4.

 

Wierny swojemu dziedzictwu, Nowy Duster jest nadal rodzinnym SUV-em z duchem pionierów. Jest towarzyszem codziennego użytku, ale także przygód na łonie natury. Jego urzekający design ewoluował, szczególnie w odniesieniu do świateł i kratki wlotu powietrza, które nadają mu jeszcze silniejszą osobowość i lepszą wydajność CO2.

 

Wewnątrz jest on wyposażony w wysoką konsolę środkową z chowanym podłokietnikiem, oferuje dwa systemy multimedialne z nowym 8-calowym ekranem i jest dostępny z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów EDC. Tak wszechstronny w prowadzeniu, jak zawsze, Nowy Duster jest dostępny w wersjach z napędem na dwa koła i na cztery koła. Najnowsza wersja posiada ulepszony system monitorów 4x4.

 

Luke Broad, szef sprzedaży Dacia UK, powiedział: „Nowa Dacia Duster to doskonały przykład dostarczania najlepszej ceny bez kompromisów w zakresie jakości. Nowy Duster to sportowy, terenowy pojazd, który nadal sprawia, że ??SUV jest dostępny dla konsumentów. Teraz jest wyposażony w jeszcze bardziej zaawansowaną technologię, funkcje, styl, większą przyjemność z jazdy i wydajność. Zwycięska formuła Dustera sprawiła, że ??od 2019 roku jest on liderem w swojej klasie na europejskim rynku SUV-ów, a dzięki nowemu Dusterowi i jego niezrównanemu połączeniu wyjątkowej niezawodności, komfortu i ceny spodziewamy się, że ten trend będzie przyspieszony.

 

Klienci mogą zamawiać Nowego Dustera już późnym latemMANHART RQ 900 czyli podrasowane Audi RS Q8
Tuning | 24.09.21

MANHART RQ 900 czyli podrasowane Audi RS Q8

Jak zwykle nowe oznaczenie pojazdu jest już wyraźnym wyznacznikiem nowych osiągów: czterolitrowy ośmiocylindrowy silnik RS Q8 generuje teraz nie mniej niż 918 KM.

Cadillac LYRIQ pierwszy samochód z napędem elektrycznym w portfolio tej marki. Premiera 6 Sierpnia
Elektryczne | 31.07.20

Cadillac LYRIQ pierwszy samochód z napędem elektrycznym w portfolio tej marki. Premiera 6 Sierpnia

Zainspirowany kunsztem i napędzany innowacjami, Cadillac LYRIQ jest pierwszym z nadchodzącej oferty luksusowych samochodów z napędem elektrycznym Cadillac.

Polska premiera Mercedes-AMG EQS 53
Premiery | 27.11.21

Polska premiera Mercedes-AMG EQS 53

Po raz pierwszy w Polsce można było zobaczyć nowy model: EQS-a 53 4MATIC+. Pierwsza sportowa maszyna z Affalterbach w 100% na prąd.