Premiery | 06.07.21

Kia przedstawia zupełnie nowego Sportage piątej generacji

Całkowicie nowy Sportage jest wynikiem współpracy między główną światową siecią projektantów Kia w Korei, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Kia Sportage piątej generacji została od podstaw starannie zaprojektowana, aby stać się najlepszym miejskim SUV-em.

Całkowicie nowy Sportage symbolizuje pionierskie DNA marki Kia. Dotychczasowy sukces Sportage jest głęboko zakorzeniony w myśleniu o ciągłym odkrywaniu na nowo. Pod nową marką Kia, piąta generacja Sportage po raz kolejny wprowadza innowację, która wznosi markę na wyższy poziom.

 

Opracowany w oparciu o nową architekturę, całkowicie nowy Sportage łączy w sobie stylistykę skoncentrowaną na kierowcy z najnowocześniejszym wnętrzem klasy premium z zakrzywionym, zintegrowanym, zakrzywionym wyświetlaczem, który zawiera najnowsze osiągnięcia technologii łączności.


Całkowicie nowy Sportage jest również liderem w dziedzinie bezpieczeństwa, oferując zarówno pasywne, jak i aktywne, zaawansowane technologicznie systemy – w tym światowej sławy kompleksowy pakiet zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS).

 

Aby zapewnić dynamiczne, wciągające i optymalne wrażenia z jazdy, całkowicie nowy Sportage wprowadza liczne przełomowe rozwiązania technologiczne, w tym system E-Handling Kia, który poprawia dynamiczne osiągi pojazdu oraz poprawia zwinność i stabilność. Zawieszenie elektryczne nowej generacji (ESC) zapewnia optymalny komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa przez cały czas dzięki ciągłej kontroli amortyzacji w czasie rzeczywistym.

 

Tryb terenowy zapewnia zupełnie nowemu Sportage wyjątkowe możliwości jazdy w trudniejszych warunkach, takich jak śnieg, błoto i piasek, pozwalając właścicielom na bardziej ryzykowne zajęcia rekreacyjne.

Zaawansowane układy napędowe sprawiają, że zupełnie nowy Sportage jest bardzo ekonomicznym, niskoemisyjnym operatorem w warunkach rzeczywistych, ale taka oszczędność jest połączona z płynnym i bardzo responsywnym dostarczaniem mocy, co daje SUV-a, który jest energiczny, sportowy i przyjemny w prowadzeniu.

 

To pierwszy samochód marki Kia dostępny w wersjach z długim i krótkim rozstawem osi w zależności od regionu, dzięki czemu rodzina piątej generacji w pełni zaspokaja różnorodne i specyficzne potrzeby wszystkich rynków.Poznaj nową rodzinę SUV-ów. Premiera Ford Bronco
Premiery | 14.07.20

Poznaj nową rodzinę SUV-ów. Premiera Ford Bronco

Ford Bronco powraca jako sztandarowy produkt nowej rodziny wytrzymałych SUV-ów z napędem 4x4, z klasycznymi dwudrzwiowymi i pierwszymi czterodrzwiowymi modelami oraz zupełnie nowym Bronco Sport, który poszerza rodzinę pojazdów Bronco w wersji 4x4, zapewniając więcej możliwości poszukiwaczy przygód.

KTM X-BOW Odkryj zupełnie nowy concept car
Concept Cars | 24.10.20

KTM X-BOW Odkryj zupełnie nowy concept car

GTX & GT2 concept to pierwsze samochody wyścigowe GT, w których połączono homologowaną kabinę typu monocoque z homologowaną klatką bezpieczeństwa GT i fotelem wyścigowym z włókna węglowego. Wideo

Nowy luksusowy SUV o wysokich osiągach Range Rover Sport
Premiery | 11.05.22

Nowy luksusowy SUV o wysokich osiągach Range Rover Sport

Premiera. Range Rover Sport trzeciej generacji jest jak dotąd najbardziej pożądanym, zaawansowanym i dynamicznym pojazdem marki.