Premiery | 06.07.21

Kia przedstawia zupełnie nowego Sportage piątej generacji

Całkowicie nowy Sportage jest wynikiem współpracy między główną światową siecią projektantów Kia w Korei, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Kia Sportage piątej generacji została od podstaw starannie zaprojektowana, aby stać się najlepszym miejskim SUV-em.

Całkowicie nowy Sportage symbolizuje pionierskie DNA marki Kia. Dotychczasowy sukces Sportage jest głęboko zakorzeniony w myśleniu o ciągłym odkrywaniu na nowo. Pod nową marką Kia, piąta generacja Sportage po raz kolejny wprowadza innowację, która wznosi markę na wyższy poziom.

 

Opracowany w oparciu o nową architekturę, całkowicie nowy Sportage łączy w sobie stylistykę skoncentrowaną na kierowcy z najnowocześniejszym wnętrzem klasy premium z zakrzywionym, zintegrowanym, zakrzywionym wyświetlaczem, który zawiera najnowsze osiągnięcia technologii łączności.


Całkowicie nowy Sportage jest również liderem w dziedzinie bezpieczeństwa, oferując zarówno pasywne, jak i aktywne, zaawansowane technologicznie systemy – w tym światowej sławy kompleksowy pakiet zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS).

 

Aby zapewnić dynamiczne, wciągające i optymalne wrażenia z jazdy, całkowicie nowy Sportage wprowadza liczne przełomowe rozwiązania technologiczne, w tym system E-Handling Kia, który poprawia dynamiczne osiągi pojazdu oraz poprawia zwinność i stabilność. Zawieszenie elektryczne nowej generacji (ESC) zapewnia optymalny komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa przez cały czas dzięki ciągłej kontroli amortyzacji w czasie rzeczywistym.

 

Tryb terenowy zapewnia zupełnie nowemu Sportage wyjątkowe możliwości jazdy w trudniejszych warunkach, takich jak śnieg, błoto i piasek, pozwalając właścicielom na bardziej ryzykowne zajęcia rekreacyjne.

Zaawansowane układy napędowe sprawiają, że zupełnie nowy Sportage jest bardzo ekonomicznym, niskoemisyjnym operatorem w warunkach rzeczywistych, ale taka oszczędność jest połączona z płynnym i bardzo responsywnym dostarczaniem mocy, co daje SUV-a, który jest energiczny, sportowy i przyjemny w prowadzeniu.

 

To pierwszy samochód marki Kia dostępny w wersjach z długim i krótkim rozstawem osi w zależności od regionu, dzięki czemu rodzina piątej generacji w pełni zaspokaja różnorodne i specyficzne potrzeby wszystkich rynków.Dacia Bigster Concept
Concept Cars | 14.01.21

Dacia Bigster Concept

Prezentacja Bigster Concept otwiera nowe horyzonty dla Dacii w segmencie C.

Morgan przedstawia Super 3
Premiery | 26.02.22

Morgan przedstawia Super 3

Całkowicie nowy Morgan, Super 3, kontynuuje 113-letnią tradycję trójkołowych pojazdów Morgan. Pojazd, który jednocześnie celebruje mariaż designu i inżynierii.

Renault Kardian, kompaktowy, nowoczesny SUV, który zamierza podbić rynki międzynarodowe
Premiery | 25.10.23

Renault Kardian, kompaktowy, nowoczesny SUV, który zamierza podbić rynki międzynarodowe

Ten zupełnie nowy model jest pierwszym z pełnej gamy pojazdów o zasięgu międzynarodowym, co ilustruje nową strategię marki na rynki pozaeuropejskie.