Wiadomości | 09.04.23

Kei-car kategoria pojazdów, która praktycznie nie istnieje w Europie

Przyjazny, mocny wygląd SUV-a z przestronnym, wygodnym wnętrzem. Mitsubishi Delica Mini należy do kategorii pojazdów, która określa mikrosamochody.

Mitsubishi Delica Mini, samochód dostępny tylko na rynku japońskim, który opierając się na koncepcji niezawodnego i aktywnego kei-cara o dużej wysokości, łączącego przestronne wnętrze z mocną jazdą.


 
Delica Mini charakteryzuje się stylistyką SUV-a, funkcjonalną kabiną wygodną zarówno do rekreacji na świeżym powietrzu, jak i codziennego użytku, przestronnym wnętrzem pozwalającym na komfort nawet na tylnych siedzeniach, bezpieczną i przyjemną jazdą po drodze. Przyjazny przód pojazdu przypominający Delica, a także 15-calowe opony o dużej średnicy i specjalnie dostrojone amortyzatory, będące ekskluzywnym wyposażeniem modelu 4WD, spotkały się z pozytywnym przyjęciem na rynku japońskim.

 

Połączenie trójwymiarowej konstrukcji przodu Dynamic Shield, wyrażającej moc i bezpieczeństwo, z reflektorami z wbudowanymi charakterystycznymi półokrągłymi światłami pozycyjnymi LED daje elegancki, a jednocześnie przyjazny wygląd.

 

Tylne siedzenia zapewniają zakres przesuwania do przodu i do tyłu wynoszący 320 mm, a przestrzeń na nogi gwarantuje pasażerom dużo miejsca do siedzenia, nawet przy maksymalnie odsuniętych przednich siedzeniach. Siedzenia po obu stronach również przesuwają się i odchylają, umożliwiając różne ustawienia siedzeń w zależności od liczby pasażerów i ilości bagażu.Ferrari BR20 nowe dwumiejscowe coupé V12
Super Cars | 15.11.21

Ferrari BR20 nowe dwumiejscowe coupé V12

Najnowszy produkt z Programu Projektów Specjalnych Ferrari zbudowany jest na podstawie modelu GTC4Lusso.

Unikalny egzemplarz pod młotkiem, 911 Classic Club Coupe sprzedany za rekordową cenę
Wiadomości | 12.06.23

Unikalny egzemplarz pod młotkiem, 911 Classic Club Coupe sprzedany za rekordową cenę

Za 1,2 miliona dolarów entuzjasta Porsche zapewnił sobie wyjątkowy pojazd, który Porsche Classic zbudował dla Porsche Club of America.

Nowy Fiat Topolino
Premiery | 05.07.23

Nowy Fiat Topolino

Nowy pojazd, aby cieszyć się mobilnością elektryczną dla wszystkich, dla rodzin, a nawet najmłodszych: można nim jeździć od 14 roku życia – w zależności od rynku.