Wiadomości | 09.04.23

Kei-car kategoria pojazdów, która praktycznie nie istnieje w Europie

Przyjazny, mocny wygląd SUV-a z przestronnym, wygodnym wnętrzem. Mitsubishi Delica Mini należy do kategorii pojazdów, która określa mikrosamochody.

Mitsubishi Delica Mini, samochód dostępny tylko na rynku japońskim, który opierając się na koncepcji niezawodnego i aktywnego kei-cara o dużej wysokości, łączącego przestronne wnętrze z mocną jazdą.


 
Delica Mini charakteryzuje się stylistyką SUV-a, funkcjonalną kabiną wygodną zarówno do rekreacji na świeżym powietrzu, jak i codziennego użytku, przestronnym wnętrzem pozwalającym na komfort nawet na tylnych siedzeniach, bezpieczną i przyjemną jazdą po drodze. Przyjazny przód pojazdu przypominający Delica, a także 15-calowe opony o dużej średnicy i specjalnie dostrojone amortyzatory, będące ekskluzywnym wyposażeniem modelu 4WD, spotkały się z pozytywnym przyjęciem na rynku japońskim.

 

Połączenie trójwymiarowej konstrukcji przodu Dynamic Shield, wyrażającej moc i bezpieczeństwo, z reflektorami z wbudowanymi charakterystycznymi półokrągłymi światłami pozycyjnymi LED daje elegancki, a jednocześnie przyjazny wygląd.

 

Tylne siedzenia zapewniają zakres przesuwania do przodu i do tyłu wynoszący 320 mm, a przestrzeń na nogi gwarantuje pasażerom dużo miejsca do siedzenia, nawet przy maksymalnie odsuniętych przednich siedzeniach. Siedzenia po obu stronach również przesuwają się i odchylają, umożliwiając różne ustawienia siedzeń w zależności od liczby pasażerów i ilości bagażu.SSC TUATARA bije rekord świata
Super Cars | 27.01.21

SSC TUATARA bije rekord świata

460,4 km/h oficjalnie potwierdzone. 17 stycznia 2021 SCC Tuatara ustanowił nowy rekord prędkości samochodu produkcyjnego. Zobacz oficjalne wideo.

Światowa premiera koncepcyjnego modelu elektrycznego Suzuki eVX
Concept Cars | 11.01.23

Światowa premiera koncepcyjnego modelu elektrycznego Suzuki eVX

eVX to w pełni elektryczny koncepcyjny SUV wywodzący się z pierwszego globalnego strategicznego pojazdu elektrycznego Suzuki.

Elektryk benzyna czy diesel oto Nowy Citroen C4
Premiery | 16.06.20

Elektryk benzyna czy diesel oto Nowy Citroen C4

Citroën kontynuuje ofensywę elektryfikacyjną w 2020 r., od dziś skupiając uwagę na segmencie kompaktowych hatchbacków ? publikując pierwsze zdjęcia Nowego ë-C4 ? 100% ëlectric i Nowego C4.